Jak usunąć Z-results.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Z-results.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Z-results.com. Ten przewodnik usuwania Z-results.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Jeśli masz przekierowanie Z-results.com, oznaczałoby to, że porywacza przeglądarki znalazła drogę na twoim komputerze. Zastanawiacie się, co robi? Porywacze mają zdolność do zmiany ustawień przeglądarki, a także uzyskać informacje osobiste, takie jak web historii i zwyczajów, kwerendy wyszukiwania, preferowane łącza i nawet hasła, dane logowania, numerów kart kredytowych, itp. Większość tych informacji jest używany do generowania rodzaju ogłoszenie treści, które użytkownik jest najbardziej prawdopodobne kliknąć na. Jest to jeden cel – stworzenie dochodów PPC (pay-per-click).

Inne objawy zakażenia porywacza są zmienione strony głównej wyszukiwarki i nowych kart stron, które są ustawione aby przekierować prosto do strony Z-results.com. Malware badań okazało się, że przeglądarka porywacze somolotu są znane do bombardowania ekranu z natrętnych reklam i wyskakujących okienek. Ofiary tego złośliwego oprogramowania można również zauważyć, że nieznane paski narzędzi, dodatki i rozszerzenia zostały zainstalowane w swojej przeglądarce, bez ich wiedzy i zgody.

Istnieje wiele sposobów na Twój komputer uzyskać przeniknęły przez porywacza przeglądarki. Są niektóre z najbardziej typowych środków rozpowszechniania wiadomości spamowych i załączniki, fałszywe aktualizacji żądania, pakiety wolnego oprogramowania, pliki torrent, wątpliwych linki i reklamy i więcej. Jeśli chcesz uniknąć takich potencjalnych infekcji złośliwym oprogramowaniem, istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić. Nie zaleca się otwierania wiadomości e-mail od nieznanych nadawców.

Remove Z-results.com
The Z-results.com Virus

Spam wiadomości e-mail i załączniki często prowadzą do ataku wirusa. Jeśli możesz pobrać oprogramowanie z Internetu, zawsze należy wybrać dostosowany typ instalacji, tak aby mieć kontrolę nad tym, jakie programy mogą mieć dostęp do Twojego komputera. W ten sposób możesz po prostu wyłączyć wszelkie niepożądane oprogramowanie, które możesz znaleźć podejrzane lub nigdy nie przeznaczone do zainstalowania w pierwszej kolejności.

Przeglądarka porywacze somolotu nie są uważane być bardzo niebezpieczne, ponieważ zasadniczo ataku ekranu z dużą ilością reklam, wyskakujących okienek, ekskluzywne oferty, oferty specjalne i kupony, fałszywe żądań aktualizacji, miga wiadomości, itp. Ale za takie reklamy mogą ukryć niebezpiecznych zagrożeń, takich jak Trojan wirusy, robaki lub szkodnika!

Nie chcesz dalej umieścić komputer na ryzyko, możesz? Takie wątpliwe przekierowania można otworzyć backdoory dla hakerów i dać im dostęp do Twoich danych osobowych, które można udostępnić dla zysku z innych stron trzecich. Jeśli nie chcesz, aby to się do Ciebie zbyt, zachować czytania tego artykułu i postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami poniżej, aby usunąć porywacza przeglądarki z komputera.

Odinstaluj Z-results.com

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Z-results.com z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Z-results.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *