Jak usunąć ZAODZ9.EXE (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć ZAODZ9.EXE. Ten przewodnik usuwania ZAODZ9.EXE działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Jest to strona ZAODZ9.EXE znajomo? Skoro ta strona cały czas jest złe wieści. To jest jasne wskazanie, że jest zakażenie cyber na twoim komputerze. Są zakażone porywacza przeglądarki. To prawda. Porywacz ma już udało się ślizgać się w Twój system i to jest obecnie uszkodzenia z cienia. ZAODZ9.EXE na wyświetlaczu jest cluing Ci drodze. Używa witryny jako front czają się za. Dla Ciebie jednak wyświetlania tej strony jest duży, neon znak ostrzegawczy, który mówi “PORYWACZA”.

Należy przestrzegać ostrzeżenia. Nie lekceważ zagrożenia, które stanowi tej infekcji. Nie może wydawać się jako niebezpieczne, ale albo nie jest nieszkodliwe. Istnieje coś takiego jak nieszkodliwego wirusa. Tak nie sądzę, że porywacz będzie korzystne dla Ciebie. To nie będzie. Niesie ze sobą tylko problemów, które rosną zarówno liczby, jak i nasilenia w miarę upływu czasu. Więc nie trać czasu. Dowiedz się, gdzie ukrywa się paskudne zakażenie i usunąć go natychmiast. Jeśli nie, to spowoduje pewne nieodwracalne uszkodzenia. Nie pozwól, aby się stało. Im szybciej można się go pozbyć, tym lepiej. Nie zwlekaj! Act!

Po udanej instalacji Pasożyt ten sprawia, że kompletny bałagan Twojej aktywności online. Hijacks przeglądarki i powoduje, że przekierowanie za każdym razem iść w Internecie. Jesteś zmuszony do odwiedzenia licznych bardzo podejrzanie wyglądających stron cały czas. ZAODZ9.EXE, oczywiście, jest na czele. Ta strona staje się stałym towarzyszem online. Możesz zobaczyć go wszędzie. Również nawet zastępuje wyszukiwarki i strony głównej za plecami. Ale tam jest więcej. Twój pasienie się przeżycie zamienia się w koszmar. Nie można surfować po Internecie, bez przerw na każdym kroku. Ze względu na porywacza również są bombardowani mnóstwo denerwujących reklam. Obejmują one cały ekran i bez względu na to, co robisz, nie odchodźcie.

Wyobraź sobie, coraz online pracy wykonanej w takich warunkach. To jest niemożliwe. Nie tylko, że choć. Również ciągle są narażone na ryzyko złośliwego oprogramowania. Porywacz grzebie Ci z uszkodzonych reklamy, łącze i strony i kliknięcie na jednym z nich, automatycznie Pobierz więcej zakażeń na zainfekowanym komputerze. Kliknięcia jest równa Twojej zgody dla wirusa, aby wejść. Jeśli nie jesteś ostrożny, będzie zainfekować komputer z zagrożeniami, w krótkim czasie i po tym, nie będzie mógł trzymać na znacznie dłużej. To będzie ostatecznie rozbić całkowicie i stać się niezdatny do użytku. Nie siedź bezczynnie czeka aby tak się stało. Skorzystaj z naszego przewodnika usuwania szczegółowe na końcu tego artykułu i usunąć porywacza na dobre. Nie dwa razy pomyśleć o to. Szkodnik jest szkodliwe, nie ma miejsca w systemie.

Jak można zarazić z tego porywacza? Nie wydaje się, jakby przez magic choć wydawało się to. Szkodników nie można wprowadzić system bez Twojej zgody. Nadal jest to program i musi być poprawnie zainstalowany. Innymi słowy musi dobrze się. Dlatego zwraca się do niego, lecz w sneakiest możliwy sposób. W przeciwnym razie będzie to odmowa dostępu. Jedną z najczęściej stosowanych metod jest wywoływana, łączenie freeware.

Teraz podczas instalacji programu, wybrać ustawienia niestandardowe w Kreatorze instalacji. Dają Ci pełną kontrolę, podczas gdy podstawowe opcje są automatyczne. Będzie można sprawdzić cały pakiet aplikacji, jak również usunąć zaznaczenie wszystkich dodatkowych programów, które prawdopodobnie są infekcje i mają zamiar wprowadzić dane swojego komputera. Usunąć je wszystkie. Trochę więcej czasu i uwagi przechodzi długą drogę i zaoszczędzić mnóstwo problemów w przyszłości.

Odinstaluj ZAODZ9.EXE

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć ZAODZ9.EXE z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *