Jak usunąć Zokeweri.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Jeśli Zokeweri.com stronie stale pojawia się na ekranie, każdorazowo po otwarciu przeglądarki, oznacza to, że komputer jest już Darmowe adware. Pasożyt ten może spowodować poważne problemy, jeśli w lewo, aby przemieszczać się swobodnie. Adware jest zaprogramowany do roić się w treści sponsorowanych, mające na celu kliknąć. I, aby zwiększyć swoje szanse na sukces, to będzie Ciebie szpiegować. Każdy ruch, co możesz zrobić online będą monitorowane przez tego paskudnego szkodnika. To będą wiedzieć, jakie strony, które chcesz odwiedzić i co jesteś najbardziej prawdopodobne, aby wpisać w wyszukiwarce. Zbierając dane, adware będzie zdolne do dostarczania ukierunkowanych reklam, które będą bardzo atrakcyjne dla Ciebie.

Za każde kliknięcie na takie ogłoszenia zarabiać pasożyta. Ale chodzi o to, istnieje żaden sposób, wiedząc, gdzie takie przekierowania prowadzić do. Zadaniem tej plagi jest do generowania reklam jak najwięcej jak to możliwe, nie troszcząc się, jeśli prowadzą one do bezpiecznych stron. Po adware na twoim komputerze oznacza to nie tylko dane osobowe na ryzyko, ale przeglądarki sieci web będzie również cierpieć poważne konsekwencje, dzięki czemu nie można wykonać normalnie.

Adware jest zazwyczaj rozpowszechniane za pośrednictwem wiadomości e-mail będących spamem i załączników, a także oprogramowania zwijania. W dzisiejszych czasach aby otrzymywać spam wiadomości nie jest rzecz niezwykła. Ale, ważne jest, aby użytkownicy wiedzieli, że takie e-maile są najbardziej prawdopodobne, do przewozu niebezpiecznych pasożytów, które będą miały na celu zainfekować komputer. Jeśli możesz otrzymywać takich e-maili, to najlepiej, aby je usunąć. Niektóre wiadomości mogą ubiegać się może być wysłana od pozornie godnych zaufania firm takich jak, na przykład, Amazon, eBay, PayPal, itd. Smart rzeczą do zrobienia, byłoby porównać podany adres do tej z ich oficjalnych stron internetowych. Jeśli istnieje dopasowanie, to jest pewne, że takie e-maile są fałszywe, i należy je usunąć z Twojej skrzynki odbiorczej ASAP.

W przypadku instalowania oprogramowania na komputerze zalecamy naszym czytelnikom, aby wybrać tryb instalacji niestandardowej, więc wszelkie ukryte programy lub aplikacje stają się widoczne dla nich usunąć zaznaczenie takich treści. Złośliwe oprogramowanie jest znany w celu ukrycia się jako dodatkowe oprogramowanie, które w przeciwnym razie będą niewidoczne, należy wybrać szybką instalację zamiast. Innych środków rozpowszechniania adware obejmują shady linki i reklamy, plików torrent i fałszywe aktualizacji żądania.

Nie martw się, wygląd Zokeweri.com stronie internetowej nie oznacza, że cały komputer został zainfekowany. Adware atakuje tylko przeglądarki sieci web. Jednak to nie znaczy, że należy całkowicie ignorować zagrożenie. Pasożyt ten jest nic, ale nieszkodliwe. Może przynieść mnóstwo problemów drogę. Inne typowe objawy, które następują po udanych adware inwazji obejmują, ale nie są ograniczone do powolny internet, Otulina, spowolnić odpowiada przeglądarki, a także zaczyna się robić crash i zamrozić na bieżąco.

Nawet, jeśli użytkownik próbuje Ignoruj wszystkie reklamy generowane drogę przez pasożyta, który nie będzie oznaczać, że Twój problem jest rozwiązany. Adware będzie tylko się bardziej agresywny i zmienić jego taktyka. Jeśli chcesz chronić swoje prywatne informacje przed dostaniem się w ręce przestępców, trzeba działać przeciwko tego szkodnika! Usuwanie w odpowiednim czasie Zokeweri.com adware Jeśli jedynym rozwiązaniem, aby powrócić do przeglądania bezpieczne i wolne od reklam.

Odinstaluj Zokeweri.com

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Zokeweri.com z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Zokeweri.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *