Jak wobec usunąć Windows proces dyrektor (32 bit) | Aktualizacja

Trojans

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu systemu Windows proces dyrektor (32 bit). Ten przewodnik usuwania systemu Windows proces dyrektor (32 bit) działa we wszystkich wersjach systemu Windows.

Menedżer procesów systemu Windows (32 bity) należy z najgorszym rodzajem cyber wirusy. Jest to koń trojański. Jesteś prawdopodobnie zna trojany straszne reputacji i jeśli nie zajmuje się takich szkodników, przed, teraz masz zamiar zrozumieć, dlaczego są one tak bał. Konie trojańskie są niezwykle destrukcyjne i Menedżer procesów systemu Windows (32 bity) jest nie wyjątek. To wchodzi w systemie w kompletny i zupełny spokój i może to sporo czasu, zanim się zorientujemy się że tam jest. Istnieją pewne znaki, chociaż, ale masz zwrócić uwagę bardzo blisko do komputera, aby je dostrzec.

Na przykład mniejszą wydajność komputera. Trojany używają dużo zasobów komputera i podjąć wiele pamięci procesora, co znacznie spowalnia komputera. Zmaga się z wykonaniem normalnie. Zawiesza i restartuje często. Freeze Twojej przeglądarki. Połączenie z Internetem staje się niestabilny, itp. Jeśli zauważysz, że Twój komputer zachowuje się jak to, to jest możliwe, że masz trojana na pokładzie. Oczywiście jego natychmiastowego usunięcia musi być pierwszym priorytetem. Im szybciej można się go pozbyć, tym lepiej. Zaufaj nam, opóźnienia ołowiu do żalu.

Trojany są szpiegami. Są one zaprogramowane do monitorowania wszystkiego, zrobić i nagrać go. Menedżer procesów systemu Windows (32 bity) robi to samo. Szpiegostwo rozpoczyna się tak szybko, jak szkodnik slithers w systemie. Używa przeglądarki są szpiegostwo urządzeń i widzi wszystko, co robisz. Następnie, gdy uzna, że zebrał wystarczającej ilości danych, wysyła on wszystkich do oszustów za nim. Jednak jest coś jeszcze gorszego.

Czy używasz komputera PC płacić rachunki online lub za zakupy online? Większość ludzi zrobić. Jeśli są szczególnie niefortunne, Menedżer procesów systemu Windows (32 bity) może nawet wykraść dane danych osobowych oraz finansowych. Wyobraź sobie, co może się zdarzyć Jeśli te w końcu w ręce oszustów. Może łatwo paść ofiarą oszusta finansowego lub nawet kradzież tożsamości. Również za pomocą komputera staje się prawdziwym wyzwaniem.

Menedżer procesów systemu Windows (32 bity) MES z rejestr systemu bez zgody. Dodaje lub usuwa wpisy z niego, modyfikuje ważnych plików systemowych i zupełnie inne szkody. W rezultacie aplikacje nie działać prawidłowo, jeśli w ogóle. Jak również dotyczy działań online. Trojan hijacks przeglądarki, wstrzykuje im mnóstwo irytujących reklam i powoduje, że przekierowanie do zacienionych stron na każdym kroku.

W zasadzie z Windows Process Manager (32 bit) na pokładzie, przy użyciu urządzenia staje się niemożliwe. Cóż można go używać, ale można będzie stale narażony na ryzyko złośliwego oprogramowania i ochrony prywatności. Ponadto Trojan zaprasza na tylne drzwi do innych infekcji i to może zainfekować komputer z więcej malware w krótkim czasie. W takim przypadku otrzymasz pokonany. Maszyny nie będzie mógł trzymać i go zepsuje się na dobre. Usuń Trojan, podczas gdy nadal masz szansę.

Jak Menedżer zadań systemu Windows (32 bity) wprowadzony? Jest jedną z metod najbardziej popularne i nadal skuteczne infiltracji, które trojany opierają się na spam. Hakerzy dołączyć szkodników do pozornie uzasadnionych wiadomości, które wysyła bezpośrednio do skrzynki odbiorczej. Jeśli otwierasz go, zakażenie parady w. To jest wszystko, czego potrzeba. Istnieją żadne uprawnienia pytania lub procesów instalacji. Jednym kliknięciem jest potrzebny dla zakażenia dostać się do

należy być ostrożnym z wiadomości e-mail od nieznanych nadawców. Nie spiesz się do ich otwierania przed weryfikacji adresu e-mail nadawcy. Jeśli coś wygląda podejrzanie, należy ją natychmiast usunąć. Oszuści modlić się za swoje zaniedbania. Otwiera drzwi komputera złośliwym oprogramowaniem. Czujność zamyka te drzwi. Wybierz mądrze którą zamierzasz podać.

Menedżer procesów systemu Windows (32-bitowy) Odinstaluj

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Windows Process Manager (32 bit) z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *