KMPFaster “Wirus” odinstalować

PUP
Remove KMPFaster

: “napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć KMPFaster. Ten przewodnik usuwania KMPFaster działa dla wszystkich wersji systemu Windows”.

KMPFaster jest system konserwacji oprogramowania. Celem wniosku jest zachować urządzenie i działa przy optymalnej prędkości. KMPFaster ma trzy główne funkcje. Pierwszym zadaniem jest zwiększenie szybkości działania systemu. Funkcja ta jest całkowicie bezpłatna. Obie funkcje są do czyszczenia i aktualizowanie systemu operacyjnego. Są one dostępne za darmo w podstawowym zakresie. Użytkownicy mogą uaktualnić do wersji premium, aby użyć tych funkcji do ich pełnego potencjału. KMPFaster nie stałą analizę na wydajność systemu i wyświetla dane wejściowe w jego bieżącym stanie. Obejmuje to urządzenia temperatura, obciążenie procesora, podstawowe dane techniczne sprzętu i oprogramowania. Oprócz przydatnych operacji KMPFaster wykonuje również niechcianych zadań, które mogłyby mieć negatywny wpływ na twoim komputerze. W związku z tym wniosek złożono w kategorii potencjalnie niechcianych programów (PUP).

Jakie problemy może powodować KMPFaster?

Sprzeczne z celem wyznaczonym KMPFaster może spowolnić pracę komputera. Ukradkiem program jest przypisany do przeprowadzenia szeregu zadań, które stopniowo umożliwia użycie procesora. To nie jest ograniczona do operacji konserwacji. KMPFaster prowadzi kampanie reklamowe. Generuje reklam, które promują rokowań zakupy oferty. Reklamy mogą być prezentowane w różnych formatach, w tym pop-up, pop under, linki w tekście, kupon pola, gratisy, śródmiąższowe, pływające, przejściowe, kontekstowe, inline, porównanie i naturą. Może odnieść wrażenie, że jest to usługa bonus, ale cel jest inny. KMPFaster nie działa na rzecz użytkownika końcowego. Zaciszne program generuje reklamy do podniesienia dochodów dla jego właścicieli. Ogłoszenia zawierają łącza osadzonego do obsługiwanych witryn sieci Web. Każde kliknięcie powoduje dodanie pewnych jednostką do całkowitej, prowizje za sponsorowanie treści osób trzecich.

Remove KMPFaster
The KMPFaster Virus

Problem z reklam nie jest motywem ich wyświetlania. Jeśli KMPFaster powiązana tylko, potwierdzone zakupy platform, działalność ta byłaby obopólnie korzystna. Jednak program ukradkiem nie pomieścić skaner do filtrowania niebezpiecznych stron. Właściciele PUP zgadzają się wspierać w witrynach wszystkich płacących stron bez konieczności uruchamiania sprawdzania zabezpieczeń. Użytkownik końcowy jest obarczony ryzykiem sam. Właściciele shady program nie obejmują wszelkie zobowiązania i gwarancje, odnoszące się do kwestii bezpieczeństwa. Podmiot za KMPFaster jest firmą z Drezna w Niemczech nazywany Simplitec GmbH. Należy zauważyć, że PUP śledzi historię przeglądania użytkowników. Gromadzi dane na ich nawyków i zainteresowań. Wejście to jest używana do określenia zawartości reklamy. Można zauważyć, że wiele z nich są podłączone do ostatnie wyszukiwania i zakupów online. Należy pamiętać, że właściciele ukrytego programu może sprzedawać danych, zbieranych na Ciebie bez pytania o zgodę.

Jak KMPFaster dostać zainstalowany na moim komputerze?

KMPFaster można wprowadzić system niezauważony. To jest wspólne dla niechciane oprogramowanie. Metoda dystrybucji dla PUP jest łączenie. Podróżuje z freeware, shareware i pirackie kopie płatnego narzędzia. Fałszywy program pobiera zawarte w regulaminie pobrać klienta jako bonus. Zakazać jego instalacji, musisz znaleźć, gdzie opcja za to jest wymieniony i usunąć jego zaznaczenie. To jest wysoce zalecane, aby zapoznać się z umowę licencyjną (użytkownika oprogramowania EULA) wszystkie programy, możesz dodać do systemu.

Spamowych może przewozić KMPFaster, ukryte za załącznik. Nadawca będzie starał się przekonać się, że plik jest ważnym dokumentem, tak, że chcesz ją otworzyć. Może on przedstawiać niezawodne entity, jak national post, firmy kurierskie, instytucji finansowej, sieci społecznych, oddział rządu lub lokalnej policji. Przed wykonaniem poniższych instrukcji z list, sprawdź kontakty w celu potwierdzenia tożsamości nadawcy. Adres e-mail jest najlepiej.

KMPFaster Odinstaluj

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć KMPFaster z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *