Odinstalować Safe Finder “Wirus”

Browser hijackers
Remove Safe Finder

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Safe Finder. Ten przewodnik usuwania Safe Finder pracuje dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Safe Finder jest metawyszukiwarką. Witryna jest zarejestrowana do domeny search.safefinder.com. Na pierwszy rzut oka platforma wygląda jak zwykła wyszukiwarka. Posiada interfejs użytkownika standardowego, podstawowy zestaw funkcji i opcji. Stronie internetowej zostały zakwaterowane na potrzeby użytkowników z różnych części świata. Safe Finder obsługuje 25 języków: angielski, francuski, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), japoński, koreański, niemiecki, hiszpański, rosyjski, włoski, portugalski, Hindi, arabski, perski, hebrajski, szwedzki, norweski, fiński, duński, rumuński, polski, Niderlandzki, turecki, tajski i wietnamski. Normalny wygląd platformy nie pasuje jego właściwości technologiczne. Odkryto, że Safe Finder może pomieścić porywacza przeglądarki, który może spowodować problemy.

Jakie problemy jest Safe Finder skojarzony do?

Nie zaleca się przeprowadzenie wyszukiwania za pomocą Safe Finder. Porywacz można wprowadzać w błąd Ciebie i Cię do szkodliwych witryn. Ukradkiem program sprawia, że zmiany przez dodanie obsługiwanych stron internetowych na stronach wyników wyszukiwania. Wstawionych stron internetowych nie są dobrane odpowiednio kwerend. Złośliwego przekazuje je drogę, ponieważ zostanie wypłacona do. Właścicieli porywacz otrzymywać prowizje do obsługi treści osób trzecich. Stronach internetowych, które promują one nie są gwarantowane za wiarygodne. Wszelkie fałszywe wynik może zawierać zakażenie. Należy pamiętać, że nie można zresetować przeglądarkę i użyć aparatu wyszukiwania bezpieczne tak długo, jak porywacz jest obecny w systemie. Program będzie zachować na zmianę ustawień ponownie.

Porywacz resetuje homepage i nie wykonać zrewidować silnik search.safefinder.com i uniemożliwia użytkownikom zmianę tych ustawień. Na stronie znajduje się złośliwy kod, który umożliwia program Państwa zbójeckie, aby niektóre środki kontroli nad przeglądarką. Oprócz manipulowania wynikami wyszukiwania, tajne programu mogą prowadzić do zainfekowanych stron internetowych za pośrednictwem reklamy. Porywacz wyświetla reklamy z listą produktów w różnych formatach, w tym pop-up, pop under, banery, linki w tekście, kupon pola, gratisy, pływające, śródmiąższowe, kontekstowe, przejściowego, śródwierszowej, porównanie i całostronicowych reklam. Nie ma żadnej gwarancji, o wiarygodności ofert.

Remove Safe Finder
The Safe Finder Virus

Właściciele Safe Finder upewnią się, że byłby nie być szukali odpowiedzialny za kwestie bezpieczeństwa ludzi. Stron internetowych zawiera klauzulę zrzeczenia się odpowiedzialności, wymienionych w warunkach stosowania. Zgodnie z umową właściciele platformy nie obejmują zobowiązania lub gwarancje. Safe Finder należy do jednostki o nazwie Linkury. Współrzędne i status prawny spółki nie są ujawniane. Jedyną formą kontaktu, zamieszczone na stronie internetowej, jest formą korespondencji.

Polityka prywatności Safe Finder została opracowana również na rzecz jego twórców. Postanowienia określone zwalnia właścicieli strony od odpowiedzialności. Użytkownicy nie mają prawo do odszkodowania za wszelkie problemy, dotyczące ich osobistego bezpieczeństwa. Porywacz może prowadzić do dużo problemów przez kradzież Twoich danych osobowych i finansowych. Wrogimi program można śledzić sesji przeglądania, rekordu przechowuje dane wejściowe wprowadzono do kont internetowych i prywatnych danych przeglądarki. Obejmuje to historii, adres IP, e-mail, kraj pochodzenia, nazw użytkowników, haseł i innych danych.

jak Safe Finder porywacz jest rozpowszechniany?

Istnieje kilka sposobów, aby skontaktować się z porywacza Safe Finder. Punkt wejścia preferowaną dla ukrytego programu są zestawy. Porywacz często podróżuje z freeware, shareware i pirackich wersji płatnej oprogramowania. Ukradkiem narzędzia będą oznaczone jako aplikacja bonus, oferowane za darmo z programu głównego z pakietu. Nigdy nie należy akceptować mieć zainstalowane dodatkowe oprogramowanie. Jeśli ma takiej oferty, usuń zaznaczenie opcji dodatkowy program. Nie będzie przegapić, nawet jeśli jest to legalne narzędzie.

Spam e-mail załączników są inne wektor propagacji, które wykorzystuje porywacza za Safe Finder. Ukrytego programu podróży odosobnione z hosta, który może być dokumentu tekstu, obrazu, spakowany folder, archiwum lub plik innego typu. Otworzenie przewoźnik byłyby Monituj, Pobierz i zainstaluj kolejne porywacza. Upewnij się, że Twoje wiadomości w polu są wiarygodne zanim zaufasz im.

Usuwania Safe Finder

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nie można usunąć Safe Finder z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *