Odinstalować Tohotweb “Wirus”

Browser hijackers
Remove Tohotweb

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Tohotweb. Ten przewodnik usuwania Tohotweb pracuje dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Tohotweb jest strona internetowa, która zawiera wyszukiwarkę i wiele zabawnych i przydatnych funkcji. Są to zaawansowane ustawienia dla obrazów, filmów, wiadomości, gry i języków. Tohotweb ma specjalny dział dla hotelu i rezerwacji wyszukiwania. Stronie internetowej deweloperzy utrzymanie forum. Tohotweb publikuje artykuły na wiele istotne tematy i promuje oferty handlowej dla różnych elementów. Platforma jest skierowane do użytkowników z następujących państw: Zjednoczone Państwa z Ameryki, Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Hiszpania, Meksyk, Chile, Argentyna, Kanada, Republika Południowej Afryki, Nigerii, Indie, Filipiny, Indonezja, Malezja, Korea Południowa, Australia, Polska , Zjednoczone Emiraty Arabskie, Tajlandia i Wietnam. Tohotweb jest nie to, co wydaje się być. Domena jest wykorzystywana przez porywacza przeglądarki w złośliwych celach.

Jakie niebezpieczeństwa czy porywacza za Tohotweb narażać mój system do?

Porywacz Tohotweb cele przeglądarki sieci web, ponieważ jest istotną częścią codziennej rutyny użytkowników. Tajne program zmieni ustawienia. Tohotweb.com zresetuje twój homepage i nie wykonać zrewidować silnik. Daje to porywacz manipulować wynikami wyszukiwania. Głównym zadaniem programu, zacienionych jest prowadzenie kampanii reklamowych. Porywacz Tohotweb promuje treści osób trzecich w kilka sposobów. Pierwsza metoda jest bezproblemowe. Ukradkiem program zmienia wyniki wyszukiwania. Wstawia sponsorowanych stron wśród regularnych wyników zapytań wprowadzonych.

Remove Tohotweb
The Tohotweb Virus

Innym sposobem, aby przynosić obsługiwanych stron internetowych użytkowników uwagę jest pokazując reklamy. Tohotweb porywacza będą bombardować ekran z reklamami na stałym poziomie. Nie może zrozumieć że wszystkie reklamy pochodzą z tego samego źródła, jak przywieźli w różnych formatach. Obejmuje to klasyczny windows pop-up i pop-under, bannery, linki w tekście, kupon pola, gratisy, śródmiąższowe, przejściowe, kontekstowe, pływające, inline, porównanie i naturą. Aby użytkownicy intryguje, ukrytego programu skupia się na zakupy oferty. Porywacz Tohotweb pokaże, okazja oferuje dla różnych elementów. Należy pamiętać, że proponowane oferty mogą być fałszywe. Nie wiadomo, gdzie windows prowadzić do. Każdy z nich może przekierowanie do uszkodzonych stron internetowych, zawierających złośliwe oprogramowanie.

Istnieje ryzyko, ze względów bezpieczeństwa, jak również. Innym sposobem za porywacza Tohotweb zarabiać na jego aktywność jest zbieranie i sprzedaż informacji na użytkowników komputerów. Podstępny program rejestruje historii przeglądania, śledzenie plików cookie, naciśnięcia klawiszy, IP adresy, lokalizacji geograficznych, numery telefonów, kont e-mail, nazwy użytkownika, hasła i inne prywatne dane. Ludzie, którzy kupują danych można go używać do włamania do kont i kradną.

Jak mogę zarazić z porywacza Tohotweb?

Jest wysoce prawdopodobne, że nigdy nie odwiedził tohotweb.com, zanim rozpoczął swoje problemy. Jeśli znalazłeś stronie zestaw do przeglądarki bez racjonalne wyjaśnienia, miał wcześniej popełnił błąd. Podstępny program ma sposoby wprowadzenia komputerów niewykryte. Pierwsza technika, którym zajmiemy się jest łączenie. Tohotweb porywacza można scalić jego plik wykonywalny z pliku instalacji innego programu i są instalowane razem z nim. Dodatkowe narzędzia są dołączone jako część ogólnych warunków programu głównego. Musisz znaleźć, gdzie znajduje się ta opcja i zmienić ustawienie.

Wektor propagacji, które wykorzystuje Tohotweb porywacza jest spam poczta elektroniczna. Zamki zaciszne narzędzie na załączonych plików, takich jak dokumenty tekstowe, obrazy, archiwum, zip, foldery, arkusze kalkulacyjne i inne. Aby zbierać uwagi odbiorcy, nadawca zapisuje komunikat przekonujący. Pojawi się wskazówka, aby otworzyć plik, którego osoba będzie opisać jako ważny dokument. Ten sposób spowoduje natychmiastowe zakażenie. Po otrzymaniu maila nieoczekiwane, sprawdź kontakty, aby potwierdzić, że jest to uzasadnione.

Usuwanie Tohotweb

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS przytrzymując Klawisz Win i Rrazem. Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Tohotweb z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *