Play-bar.net usuwania “Wirusów”

Browser hijackers
Remove Play-bar.net

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Play-bar.net. Ten przewodnik usuwania Play-bar.net pracuje dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Play-bar.net jest wyspecjalizowaną wyszukiwarkę, dedykowane do gry. Witryna posiada podstawowe funkcje, pod względem klasycznej funkcji przeglądania. Zamiast rozszerzone opcje menu platforma ma oddzielną kartę do gry. Bonus Play-bar.net funkcje zegara i prognoza pogody na danym obszarze. Użytkownicy mają opcję, aby dostosować kolorystykę strony internetowej. Platforma jest odpowiedni dla użytkowników, którzy są zainteresowani w grach. Istnieją zagrożenia bezpieczeństwa wokół Play-bar.net, co musisz wiedzieć o. Strona jest związane z porywacza przeglądarki tajne.

Co sprawia, że porywacz za Play-bar.net niebezpieczne?

Fałszywy program naraża się na ryzyko naruszenia zabezpieczeń w na wiele sposobów. Tak szybko, jak to wyroby jego droga w Twój system, porywacz zresetuje twój homepage i nie wykonać zrewidować silnik do Play-bar.net. Na stronie znajduje się złośliwy kod, który umożliwia programowi ukradkiem do przejęcia kontroli nad sieci wewnętrzne ustawienia przeglądarki. Wyniki wyszukiwania będą manipulować. Porywacz dodaje sponsorowanych stron internetowych wśród prawdziwy wyników na odpowiednie zapytania. Mogą być bez znaczenia dla odpowiedzi na Twoje pytania. Ponadto obsługiwanych stron internetowych może być niebezpieczne.

Play-bar.net porywacz nie robi badań kontrolnych platformy, które obsługuje. Jedynym celem programu tajne jest podnieść wpływy. Bezpieczeństwa użytkowników nie jest głównym problemem. Oprócz ingerowanie w wynikach wyszukiwania, podstępny program wyświetla reklamy. Pokazują one ekskluzywne oferty handlowej dla artykułów gospodarstwa domowego, takich jak ubrania, meble, urządzenia technologiczne, sprzętu ogrodniczego, książki, elementy dekoracyjne, sztućce, zasłony i wiele innych. Jako dobry jak proponowane oferty może być, należy pamiętać, że nie są one potwierdzone jest oryginalna. Kliknięcie reklamy może dostać system zainfekowany złośliwym oprogramowaniem. Dowolnej danej reklamy może prowadzić do skorumpowanych domeny. Najlepiej jest nie do ich przestrzegania.

Remove Play-bar.net
The Play-bar.net Virus

Inne zagrożenie Play-bar.net stanowi porywacza jest jeszcze bardziej dotkliwe. Ukradkiem program można monitorować sesji przeglądania i zbierania danych na Ciebie. Obejmuje to historia przeglądania, śledzenie plików cookie, naciśnięcia klawiszy, adres IP, położenie geograficzne, konta e-mail, nazwy użytkownika, hasła i osobiste dane wejściowe z kontami online. Ludzi za porywacza można przystąpić do sprzedaży swoje dane na rynkach darknet bez pytania o zgodę.

Jak skontaktować się z Play-bar.net porywacza?

Zaciszne program wykorzystuje kilka wektorów underhanded propagacji. Łączenie jest preferowana technika. Play-bar.net porywacza podróżuje wraz z freeware, shareware i pirackie wersje płatnych programów. Zaciszne Narzędzie próbuje instalowane równolegle z oprogramowaniem, które użytkownik zdecydował się dodać do systemu. Musisz przeczytać regulamin programu podczas instalacji. W przypadku niekorzystnych warunków, przerwij instalację.

Wektor, które porywacza Play-bar.net przystosował się do wykorzystania jest spam poczta elektroniczna. Ukrytego programu zamki na dołączonych plików. Dystrybutor za szkodliwe wiadomości e-mail umożliwia dozowanie wrogimi program złośliwe makro, skrypt lub systemu plików. Otwieranie pliku hosta może być tyle, aby zainfekować komputer. Zaleca się, aby dowód zasadności wiadomości w polu. Sprawdzić styki, dostarczonymi przez nadawcę w wiadomości e-mail.

Play-bar.net usuwania

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Play-bar.net z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nie można usunąć Play-bar.net z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *