Play-bar.net “wirus” odinstalować

Browser hijackers
Remove Play-bar.net

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Play-bar.net. Ten przewodnik usuwania Play-bar.net pracuje dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Play-bar.net został sklasyfikowany jako porywacza przeglądarki typowe, których głównym celem jest promowanie adware. Zaraz po tej stronie zostanie zainstalowany na komputerze, to zostanie natychmiast zmienić domyślną stronę główną i wyszukiwarki i system utknie z wiele komercyjnych reklam pop-up. Poza tym natrętne reklamy dostarczone przez Play-bar.net spowolnić szybkość Internetu, przeszkadzać sesji przeglądania i spowodować częste system, miażdży, utrzymując przy tym porywacz na komputerze z pewnością nie jest zalecane.

Należy pamiętać, że jeśli Play-bar.net jest obecny na komputerze, to zawsze z jakiegoś powodu i powinien wiedzieć, że ten program jest w stanie powoduje, że wiele problemów. Jedynym sposobem, aby uniknąć rozwiązywania tych kwestii jest zlokalizować i usunąć porywacza złowrogą z systemu od razu.

To może wydawać się dziwne, ale w większości przypadków użytkownicy komputerów są Ci, którzy zainstalować Play-bar.net na ich samych systemów. Podobnie jak inne aplikacje natrętne, Play-bar.net jest tak silny, że może to zrobić, możesz pobrać go nawet nie zdając. W większości przypadków porywacza wchodzi komputerze w pakiecie z innymi aplikacjami i utrzymuje swoją obecność w tajemnicy, aż do przeglądarki sieci web i Strona główna są zmieniane, a dźwięki ogłoszeń handlowych uruchomić, wyświetlany na monitorze.

Remove Play-bar.net
The Play-bar.net Virus

Istnieje kilka innych sposobów, że Play-bar.net używa do infiltracji komputera. Należą do nich chowając się za spam poczta elektroniczna przywiązanie, uszkodzone linki i strony internetowe, lub po prostu udając fałszywych systemu lub Aktualizacja programu. Na przykład może jesteś przekonany, że uaktualniania programu na komputerze, ale okazuje się, że instalujesz złowrogą, uciążliwe i niebezpieczne adware narzędzie zamiast. Tak jeśli chcesz uniknąć, niechętnie rata adware w systemie, należy być bardzo ostrożnym i pamiętaj, że pośpiech, naiwność, i rozproszenia nie pomoże Ci w ogóle.

Play-bar.net po zainstalowaniu na komputerze, przeglądarki sieci web będzie zalany dźwięki bezużyteczne reklamy. Należy pamiętać, że jeśli klikniesz na żadnego z nich, będzie koniec instalacji bardziej niechcianego złośliwego oprogramowania w systemie. Poza tym jak wyskakujące okienka pojawiają się za każdym razem podczas próby przeglądania sieci web, są zdolne do spowodowania różnego rodzaju problemy. Jak już wspomniano, wśród tych problemów spowalnia szybkość Internetu, przeżywa częstych awarii systemu i zakłócania pracy Twoich działań podczas przeglądania. W związku z tym najlepszą rzeczą jaką można zrobić to usunąć Play-bar.net z komputera od razu.

W każdym przypadku najgorszy problem, będziesz miał do czynienia z Play-bar.net jest zainfekowany komputer, jest porywacza możliwość kradzieży danych osobowych i finansowych. Tak szybko, jak Play-bar.net wchodzi komputer, rozpoczyna monitorowanie aktywności przeglądania i katalogi każdy ruch online. Po adware zebrał wystarczającą ilość informacji o Tobie, dzieli go z nieznanych stron trzecich, które obsługuje program, i można go używać w złośliwych celach. Z tego powodu nie należy tylko usunąć Play-bar.net więc chronić Twój komputer przed złośliwym oprogramowaniem w przyszłości.

Play-bar.net można usunąć ręcznie lub automatycznie. Ręcznego, które instrukcje znajdują się poniżej tego artykułu. Jednak nawet jeśli po zakończeniu procesu ręcznego, trzeba jeszcze uruchomić pełne skanowanie komputera, aby zidentyfikować wszelkie resztki rejestru lub plików tymczasowych. Można to zrobić po zainstalowaniu narzędzia renomowanych ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, który spowoduje usunięcie wszystkich istniejących zagrożeń na raz i będzie chronić swój system przed złośliwym oprogramowaniem przez cały czas.

Play-bar.net Odinstaluj

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Play-bar.net z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Typ msconfigi naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nie można usunąć Play-bar.net z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *