Scam Usuń “Google Customer Reward Program” (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć “Google Customer Reward Program”. Ten przewodnik usuwania “Google Customer Reward Program” działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Jeśli widzisz wyskakujące wiadomości “Google Customer Reward Program” na ekranie, masz nic się podekscytowany. Ten komunikat oszustwa jest to wyraźny znak, że masz adware na komputerze. Cokolwiek robisz, nie klikaj na to! To jest dokładnie co cyberprzestępcy za tym chcemy zagrożenie złośliwego. Zyskasz nic przez spadające w ich pułapkę.

Wola dostać bombardowani przez liczne natrętne pop-upów i reklam, często w formie ekskluzywne oferty, oferty, oferty specjalne i kupony, miga wiadomości, w tekście reklamy, fałszywe aktualizacje, itp. Takie treści reklamowych będzie przeznaczony specjalnie tak, aby wyglądać bardziej atrakcyjne dla użytkownika. Jest to możliwe dzięki adware jest zdolność do monitorowania aktywności internetowej użytkownika, a także ukraść przeglądania historii, zwyczajów i wyszukiwania kwerendy. Głównym celem jest osiągnięcie zysku za pośrednictwem metody PPC (Pay-Per-Click).

Adware mogą dostać dystrybuowane za pośrednictwem spamu e-mail, załączniki wiadomości e-mail i pliki wykonywalne, żądania fałszywe aktualizacji, pakietów wolnego oprogramowania, pliki torrent uszkodzony, wątpliwych linki i reklamy i wiele innych. W celu uniknięcia potencjalnych infekcji adware, istnieje kilka rzeczy, które firma Microsoft zaleca użytkownikom zrobić. Podczas pobierania oprogramowania z Internetu, mądrą rzeczą do zrobienia byłoby wybrać niestandardowe lub Zaawansowane instalacji typu. W ten sposób można mieć pełną kontrolę nad procesem.

Jeśli widzisz jakiekolwiek oprogramowanie, które uznają za podejrzane lub nigdy nie przeznaczone do pobrania po pierwsze, jest wszystko, co musisz zrobić, usuń zaznaczenie opcji program lub aplikację, które mają zainstalowane na komputerze. Również użytkownicy powinni zwrócić szczególną uwagę, gdy oni zaktualizować ich oprogramowanie. Zaleca się uzyskać aktualizacje z wiarygodnych i licencjonowanych źródeł tylko. Nie tylko ślepo zaufania losowe pop-up, który wzywa Cię do naśladowania shady link, aby uzyskać żądaną aktualizację. Częściej niż nie takie aktualizacje okazują się być fałszywe i przynieść nic, ale kłopoty.

Oczywiście adware nie jest uważane za prawdziwy wirus, ponieważ infekuje tylko przeglądarki, nie całego komputera. Jednak adware jak oszustwo “Google Customer Reward Program” nie należy lekceważyć. Reklam i pop-upy generowane przez ten złośliwy pasożyt może przekierować do fałszywe, a nawet niebezpieczne strony internetowe, które dążą do uszkodzenia komputera. Takie niebezpieczne linki mogą otworzyć backdoory do innych hakerów, którzy chcą wykraść informacje osobiste użytkownika w celu udostępnienia jej innym stronom trzecim dla zysku.

Nie chcesz prywatne dane, takie jak adresy IP, kont bankowych, haseł, numerów kart kredytowych, identyfikator logowania, itp., aby wpaść w ręce lub takich przestępców, masz? Jeśli chcesz powrócić do przeglądania bezpieczne i wolne od reklam, możemy pomóc. Wystarczy postępować zgodnie z naszymi instrukcjami poniżej, aby dowiedzieć się, jak stać się uwalniać od ten przykry adware, zanim będzie mógł spowodować szkody na komputerze.

“Google Customer Reward Program” Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć “Google Customer Reward Program” z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *