Scam Usuń “Yahoo Customer Reward Program” (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć “Yahoo Customer Reward Program”. Ten przewodnik usuwania “Yahoo Customer Reward Program” działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Jeśli widzisz “Yahoo Customer Reward Program” wyskakujący komunikat na ekranie, nie być szybkie, aby świętować. Nowe adware czai się wokół i szuka nowych ofiar. To fałszywy komunikat jest dowodem, że malware na rękach. To nic, dla Twojego dobra. Jego obecność przyniesie Ci tylko bóle głowy. To zmieni przeglądarki do narzędzia do wyświetlania reklam.

Każdy krok, możesz się na stronie internetowej, będzie atakowany przez różne wyskakujące okienka, banery, reklamy w tekście i wszelkiego rodzaju reklamy z firmy Ekskluzywne promocje i oferty, specjalne kupony i sprzedaży, miga wiadomości, fałszywe aktualizacje, itp. Głównym celem jest do generowania dochodów pay-per-click lub pay-per-view. Okaże się to łatwe zadanie, ponieważ złośliwy Pasożyt ten jest w stanie monitorować swoją aktywność w sieci, a także uzyskać wszelkie dane przeglądania, takich jak surfing historii, zwyczajów i kwerend wyszukiwania. Dlatego reklamy wyświetlane będą specjalnie przeznaczone dla wyglądać bardziej atrakcyjne dla użytkownika.

Adware jest często znajdują się ukryć za spam wiadomości e-mail, załączniki wiadomości e-mail i plików wykonywalnych, a także w pakiecie oprogramowania, aktualizacji fałszywych wniosków, itp. Zalecamy naszym czytelnikom, aby upewnić się, że dostają ich aktualizacje oprogramowania z oficjalnych i wiarygodnych źródeł tylko. Jeśli widzisz losowe pop-up, który wzywa was do naśladowania podejrzany link, aby ukończyć aktualizację ważne – nie rób jak mówi!

Częściej niż nie takie shady wyskakujące okienka są faktycznie zainfekowany złośliwym oprogramowaniem i poprzez kliknięcie na nich można zainfekować komputer. Inną rzeczą, radzimy każdemu użytkownikowi robić, jest zawsze wybrać tryb zaawansowany lub niestandardowe kreatora instalacji. To pozwoli Ci łatwo zrezygnować z wszelkie niepożądane oprogramowanie, które uznają za podejrzane, lub że nigdy nie chciał pobrać po pierwsze.

Adware nie może uznać za prawdziwy wirus, ponieważ infekuje tylko przeglądarki, nie sam system komputera. To, jednak nie znaczy, że to nieszkodliwe. Zagrożenie jest nadal istnieje. Chowając się za treść ogłoszeń wygenerowany. Użytkownik jest jedno klikniecie w pułapkę szkodliwych, ustawiony przez hakerów. Klikając na fałszywe reklamy lub pop-upy, istnieje ryzyko, pozwalając wirusy w systemie komputerowym jak robaki, trojany lub nawet szkodnika!

Nigdy nie wiadomo, jakie zagrożenia mogą natknąć się na. Byłoby bardzo łatwe dla hakerów do uzyskania danych prywatnych, takich jak, ale nie ogranicza się do adresów IP, kont bankowych, haseł, numerów kart kredytowych, identyfikator logowania, itp. Cyberprzestępcy mogą wybrać do udostępniania takich informacji innym stronom trzecim dla zysku.

Jeśli chcesz odzyskać kontrolę nad przeglądarki i wrócić do doświadczenia bezpieczne sieci web, należy usunąć ten złośliwy pasożyt z komputera jak najszybciej, zanim będzie za późno. Możemy pomóc w tym zadaniu. Wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie nasze szczegółowe instrukcje poniżej.

“Yahoo Customer Reward Program” Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć “Yahoo Customer Reward Program” z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *