Systemdown@India.com usuwanie “Wirusów”

Ransomware
Remove Systemdown@india.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Systemdown@india.com. Ten przewodnik usuwania Systemdown@india.com działa na wszystkich wersjach systemu Windows.

Systemdown@India.com jest niebezpieczne ransomeware, który jest zdolny do wprowadzanie do komputera bez Twojej wiedzy i zgody. W większości przypadków Systemdown@india.com wchodzi do systemu, w pakiecie z innymi freeware, ze względu na fakt, że większość użytkowników komputerów nie zwracał uwagi podczas przechodzenia przez jego procesu instalacji. Tak, jeśli nagle widzisz wyskakującego stwierdzając: “osobiste pliki są szyfrowane,” to jest pewne, że Twój komputer został zainfekowany przez Systemdown@india.com.

Po zainstalowaniu na komputerze wirtualnym, ten ransomware szyfruje wszystkie pliki i nie masz dostępu do nich aż do momentu zapłaty okupu, wymagane przez aplikację. W przypadku odmowy zapłacenia, Twoje pliki pozostaną zaszyfrowane. Jeśli możesz opłacić, powinieneś otrzymać niezbędne informacje, które pomogą Ci do odszyfrowania plików. Jednak to nie jest sposób, w jaki Systemdown@india.com faktycznie działa.

W rzeczywistości nawet jeśli płacisz wymagane okupu, pliki prawdopodobnie pozostaną zaszyfrowane. Z tego powodu by lepiej nie tracić pieniędzy i usunąć Systemdown@india.com z komputera jak najszybciej.

Systemdown@India.com używa różnych, ale dobrze znane metody do infiltracji komputera. W większości przypadków ramnsomware infekuje system w pakiecie z freeware i zwodzi was do zatwierdzenia jego instalacji. Zazwyczaj dzieje się podczas procesu instalacji nowego oprogramowania na komputerze, ponieważ nie przeczytać warunki przewidziane przez Kreator instalacji programu. W takim przypadku po prostu zgodzić się na wszystko i niech adware w systemie, nawet nie zdając. W związku z tym należy być bardzo ostrożnym za każdym razem, gdy podczas instalowania nowego oprogramowania na maszynie wirtualnej.

Nadal istnieje kilka innych sposobów na Systemdown@india.com do zainfekowania komputera. Należą do nich chowając się za spam poczta elektroniczna przywiązanie, uszkodzone linki i strony internetowe, lub po prostu udając fałszywych systemu lub Aktualizacja programu.

Remove Systemdown@india.com
The Systemdown@india.com Virus

Tak szybko, jak Systemdown@india.com infekuje komputer, ransomware szyfruje wszystkie pliki w systemie, poczynając od zdjęć, aż do muzyki, filmów i dokumentów. Jeden szyfrowanie jest zakończona, wyświetlany jest komunikat pop-up, który informuje o warunki zwalniania plików.

Pop-up mówi, że jeśli nie płacić okupu, którym zostanie wyświetlony odpowiedni monit, Twoje pliki pozostaną odszyfrowane. Ten komunikat jest jedyną rzeczą, którą można zobaczyć na ekranie monitora, ale jeśli po ponownym uruchomieniu urządzenia, ikony pojawi się ponownie i powiadomienie zniknie. Niestety Twoje pliki pozostaną zaszyfrowane.

W przypadku, gdy zdecydujesz się zapłacić okup, wymagane przez Systemdown@india.com, najlepszą rzeczą, jaka może się zdarzyć w tej sytuacji jest aby otrzymać klucz odszyfrowywania, który przywróci pliki. Istnieje jednak inna możliwość dla Ciebie – stracić wszystkie pliki przechowywane na komputerze użytkownika. W każdym przypadku bez względu na to, co się dzieje, należy usunąć Systemdown@india.com z maszyną wirtualną moment można zauważyć tam swoją obecność.

Zabezpieczeń eksperci doradzają użytkowników komputerów do usunięcia Systemdown@india.com z systemu za pomocą automatycznego narzędzia AV. Mimo, że zakażenie można usunąć ręcznie w tym użytkownikom mieć wystarczającej wiedzy na temat usuwania wirusów. Podczas gdy korzystanie z narzędziem wykrywania złośliwego oprogramowania automatyczne będzie usunąć nie tylko Systemdown@india.com, ale wszystkie szkodliwe pliki, które program utworzył się w systemie. Pomijając fakt, że to pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu zostaną wyeliminowane ryzyka usunięcia niezbędny system plików podczas procesu usuwania.

Jeśli już usunięte Systemdown@india.com całkowicie z systemu, jest ważne, aby kontynuować korzystanie z usług oprogramowania do wykrywania złośliwego oprogramowania automatyczne. Użytkownicy komputerów powinni regularne skanowanie swojej maszyny wirtualnej, aby sprawdzić, czy wszystkie zagrożone pliki lub szkodliwymi intruzami. Również Jeśli masz narzędzie automatycznego zabezpieczeń włączona na twoim komputerze, atakami hakerów i ich zakażenia będą zakończone, zanim szkodliwe pliki zdołali zainfekować komputer. W ten sposób zarówno swoje dane personalne i finansowe, będą chronione.

Odinstaluj Systemdown@India.com

Metoda 1: przywrócić pliki zaszyfrowane przy użyciu ShadowExplorer
Zazwyczaj Systemdown@india.com usuwa wszystkie kopie w tle, przechowywane w komputerze. Na szczęście ransomware nie jest zawsze w stanie usunąć kopie w tle. Tak pierwszej próbie powinno być przywrócenie oryginalnych plików z kopii w tle.

 1. Pobierz ShadowExplorer z tego linku: http://www.shadowexplorer.com/downloads.html.
 2. Zainstalować ShadowExplorer
 3. Otwórz ShadowExplorer i wybierz dysk C: na panelu po lewej stronieshadowexplorer
 4. Wybrać na co najmniej miesiąc temu daty z pola Data
 5. Przejdź do folderu z zaszyfrowanych plików
 6. Kliknąć prawym przyciskiem myszki na pliku zaszyfrowanego
 7. Wybierz “Eksportuj” i wybrać miejsce docelowe dla oryginalnego pliku

Metoda 2: Przywracanie zaszyfrowanych plików przy użyciu narzędzia Przywracanie systemu

 1. Wejdź w Start –> Wszystkie programy –> akcesoria –> Narzedzia –> Przywracanie systemu
 2. Kliknij przycisk “dalejsystem restore
 3. Wybierz punkt przywracania, przynajmniej miesiąc temu
 4. Kliknij przycisk “dalej
 5. Wybierz dysk C: (powinno być wybrane domyślnie)
 6. Kliknij przycisk “dalej“. Poczekaj kilka minut i przywracania należy zrobić.

Metoda 3: Przywracanie plików za pomocą oprogramowania do odzyskiwania plików
Jeśli żadna z powyższych metod działa, należy spróbować odzyskać zaszyfrowane pliki przy użyciu oprogramowania do odzyskiwania plików. Od Systemdown@india.com najpierw tworzy kopię oryginalnego pliku, a następnie szyfruje go i usuwa oryginalny, można pomyślnie przywrócić oryginalny, za pomocą oprogramowania do odzyskiwania plików. Oto kilka darmowych programów oprogramowania do odzyskiwania plików:

 1. Recuva
 2. Odzyskiwanie plików Puran
 3. Disk Drill
 4. Glary Undelete

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *