Trojan usunąć Winime.exe | Aktualizacja

Trojans

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Winime.exe. Ten przewodnik usuwania Winime.exe działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

Winime.exe jest koń trojański. To zdanie sam powinien się zorientowaliście, jak niebezpieczne jest tego szkodnika. Konie trojańskie są uważane za absolutną najgorszym zagrożenie cyber możliwe, którą można się zarazić. Je i ransomware, rzeczywiście. Jeszcze dwa typy działają inaczej. Podczas gdy szkodnika objawia się z okupu, po wejściu, Trojan działa w ciszy. Wkrada się niepostrzeżenie maszyny i następnie w dalszym ciągu działać za plecami.

Czasami może to chwilę, zanim się zorientujemy, że są zakażone takich szkodników. Jeśli wiesz, że jesteś szczęśliwy. Wiedząc, co jest przeciwko wam daje możliwość podjęcia odpowiednich środków. I podjęcie działań przeciwko Winime.exe jest koniecznością. Jest to niezwykle destrukcyjne i im dłużej pozostaje w systemie, gorzej dostaje swoją sytuację. Miej oko na swoje maszyny i jej wydajności. Jest to zwykle czy coś się zmieniło? Jeśli komputer nagle zaczyna wygenerowaną lub awarii, które mogą być śpiewać. To może być Trojan robi. Jeśli to prawda, jesteś w złym stanie. Jak najlepiej, aby jak najszybciej usunąć intruza. Jeśli nie, będziesz żałować.

Winime.exe może spowodować wiele kłopotów. To wszystko zależy od tego, co jej deweloperzy muszą w tej chwili. Zwykle choć, trojany są używane dla szpiegostwa. Od momentu wejścia, Winime.exe rozpoczyna szpiegostwo na swoim i monitorowanie Twój każdy ruch w Internecie. Nic nie przechodzi bez echa. Wszystko zostanie nagrany. Szkodnik ma dostęp do wszystkich danych osobowych oraz poufnych danych. I tak nie oszustów, którzy je opublikował. Winime.exe komunikuje się z serwerem dowodzenia i kontroli. Wszystko to znajdzie, wysyła do hakerów. Obejmuje to zbyt finansowych poświadczeń.

Jeśli używasz komputera płacić rachunki online lub na zakupy online, oszuści mogą ukraść dane karty kredytowej i drenażu konto w krótkim czasie. Mogą również znaleźć się imię i nazwisko, fakturowania, adresu, nazwy użytkowników, hasła i inne dane. Wyobraź sobie, co zrobi z informacji tych osób tak. Wykorzystują Cię szantażować, mogą sprzedawać je osobom trzecim, mogą zainfekować Ci więcej szkodniki, itp. Żaden z możliwych scenariuszy kończy się dobrze dla Ciebie.

Tak nie pozwól ich rozwijać. Winime.exe musi zostać usunięty z systemu jak najszybciej bo to powoduje, że pewne nieodwracalne uszkodzenia. Niech nas ostrzec, choć. Trojan jest bardzo wyrafinowany i tak jest jego usunięcie. Jeśli nie uda się usunąć wszystkie komponenty szkodników, załaduje się. To jest, dlaczego, jeśli nie jesteś pewny swoich umiejętności PC, zaleca się użyć programu anty malware pomóc. Jeśli uważasz, że sobie poradzisz, proszę śledzić nasz przewodnik usuwania na końcu tego artykułu. Jest to szczegółowe i łatwe do naśladowania. Jeśli jesteś doświadczonym w tej dziedzinie, powinny mieć żadnych problemów do czynienia z szkodników w krótkim czasie. Wybierz metodę, a następnie działać!

Jak Trojan wprowadzony komputera? Jest jedną z metod najczęściej używanych infiltracji, używające trojany spamowych. Tak, dobry stary spam wiadomości są nadal działa, ale nie dlatego, że są one tak skuteczne, ale tylko, ponieważ użytkownicy nadal mają tendencję do wyrzucić ostrożność do wiatru, gdy otrzymasz wiadomość od nieznanego nadawcy. Nie dwa razy pomyśleć i pęd do otwarcia wiadomości e-mail. To ogromny błąd. Dlaczego to robisz? Dlaczego możesz otworzyć wiadomość od osoby, która nie wiesz? Przestać być tak niedbale i zaniedbania. W ten sposób pomagasz tylko hakerzy. Ich pracy są prostsze. Pomyśl, że następnym razem otrzymasz wiadomość e-mail od nieznanego nadawcy.

Usuwanie konia trojańskiego Winime.exe

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Winime.exe z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *