Usuń Ourstartpage “Wirus” z Firefox Chrome/

Browser hijackers
Remove Ourstartpage

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Ourstartpage. Ten przewodnik usuwania Ourstartpage pracuje dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Ourstartpage jest pewien zrewidować silnik, który zawiera interfejs innego użytkownika i funkcji alternatywnych. Witryna obsługuje 13 języków: angielski, arabski, hiszpańskiej, portugalskiej, włoskiej, indonezyjski, francuski, niemiecki, rosyjski, rumuński, polski, turecki i tajski. Ourstartpage oferuje wynik wyszukiwania enhancement usług. Platforma oferuje kartę dla domyślna przeglądanie i filtry na zdjęcia, wideo i wiadomości. Dodatkowe funkcje obejmują, zegar, kalendarz i pasek łącza. Ourstartpage umożliwia szybki dostęp do następujących stron internetowych: Facebook, oferty Berger, Instagram, Twitter, Amazon i Ebay. Platforma ma zwykłego programu outlook, ale badania wykazały, że jest on podłączony do porywacza przeglądarki.

Co sprawia, że porywacz za Ourstartpage niebezpieczne?

Podstępny program wyprzedzić przeglądarki sieci web i nieautoryzowane zmiany jego wewnętrzne ustawienia. Twój homepage i nie wykonać zrewidować silnik zostanie zresetowany do ourstartpage.com. Strona internetowa jest pionkiem porywacza. Zwraca niewiarygodne wyniki. Fałszywy program wstawia obsługiwanych stron internetowych wśród wyników wyszukiwania prawdziwy. Sponsorowanych stron są ryzykowne. Mogłyby one rozprzestrzeniania infekcji. Ourstartpage nie stosuje się jako wyszukiwarki, mimo, że porywacz nie daje alternatywę. Jedynym rozwiązaniem jest wyeliminowanie złośliwego oprogramowania z komputera.

Ourstartpage porywacz ma kilka sposobów na przejście do stron sponsorowanych. Najbardziej efektywnym jest do wyświetlania Ci reklam. Reklamy online stał się znani sektora w ostatnich kilku latach. Wiele organizacji korzystać lub świadczenia usług reklamowych w Internecie. Wzrost tej praktyki ma doprowadzić do znaczących nadużycia. Deweloperzy odważył się na skróty przez stworzenie fałszywego oprogramowania.

Remove Ourstartpage
The Ourstartpage Virus

Ourstartpage porywacza pomija zabezpieczeń na rzecz zysku. Tajne program nie Uruchom narzędzie zabezpieczeń do filtrowania niebezpiecznych stron internetowych. Obsługuje on wszystkie strony internetowe, które zostanie wypłacona do. Istnieją dwa główne sposoby prowadzenia kampanii reklamowych. Bezszwowe Metoda jest zmienić wyniki wyszukiwania, bardziej bezpośrednie podejście jest do wyświetlenia reklam pop-up.

Jest wtórne sposób tworzenia dochodów, który stwarza dodatkowe zagrożenie bezpieczeństwa. Ourstartpage porywacza, można zbierać informacje z przeglądarki sieci web. Obejmuje to twój pasienie się historia, IP adres, naciśnięcia klawiszy, konta e-mail, położenie geograficzne, dane demograficzne, numer telefonu, nazwy użytkowników i hasła. Dane prywatne mogą być sprzedawane na cyber-przestępców bez Twojej wiedzy.

Jak Ourstartpage porywacz wprowadzić mój system?

Istnieją dwa sposoby na Ourstartpage porywacza, aby dostać się do komputera. Zaciszne program jest często pakowane w paczki. Freeware, shareware i pirackich programów są wspólne Pobierz klientów za porywacza. Shady narzędzie zostaje dodane do ogólnych warunków programu hosta jako bonus. Zakazać jego instalacji, musisz znaleźć gdzie jest wymieniony i usuń zaznaczenie z pola obok niego. Koniecznie przeczytaj użytkownik końcowy Umowa licencyjna (EULA) wszystkich narzędzi, możesz dodać do systemu.

Inny sposób porywacza za Ourstartpage wobec dostęp twój rachmistrz jest poprzez spam poczta elektroniczna. Fałszywy program często chowa się za załączniki, które idą z literą. Nadawca będzie starał się uzyskać dostęp do uchwytu pliku stwierdzając, że jest to ważny element dokumentacji. Wiadomości mogą być zapisywane w imieniu niezawodne entity, jak national post, lokalnej policji, oddział rząd, firmy kurierskie, handlowej stronie internetowej lub sieci społecznych. Aby sprawdzić, czy e-mail jest prawdziwy, dowód kontakty nadawcy dostarczył w treści listu.

Odinstaluj Ourstartpage

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Typ msconfigi naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nie można usunąć Ourstartpage z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *