Usunąć 135qVXXBZb3v2tQcLJRA8UAndiUYNybh3J Bitcoin Email Virus | Aktualizacja

Trojans

E-mail 135qVXXBZb3v2tQcLJRA8UAndiUYNybh3J jest tylko kolejny fałszywe wiadomości, w celu przestraszyć użytkowników i ich zapłacić okup w zamian za utrzymanie ich danych osobowych prywatnych. Oszuści za tą wiadomość twierdzą, że oni już zainfekowany komputer z koń trojański i mieć szpiegostwo na Ciebie od dłuższego czasu. Twierdzą oni także, że zakażenie jest spowodowane pornograficzne strony, które odwiedzasz. I podczas gdy podczas przeglądania tej strony, już rzekomo hacked kamery internetowej i szpiegował na Ciebie. To nagranie zamienią broń do szantażu.

Nie wierzę, aby słowo w tej wiadomości e-mail. To jest oszustwo, utworzony w celu straszyć i sprawi, pęd do niepotrzebnych działań. Hakerzy popytu, że trzeba zapłacić okupu w formie Bitcoin. To bardzo ważne by nie robić nic, że nadawca tej wiadomości e-mail jest informacją do. Nie wolno panikować. Tylko potwierdzić wiadomości jako fałszywa wiadomość e-mail, to i go usunąć.

Zła wiadomość jest taka, że istnieje powód dla tego oszustwa e-mail. Jeśli otrzymujesz ten komunikat, oznacza to, że upadłeś ofiary do scamware. Gdzieś na twoim komputerze jest ukrywanie wstrętny pasożyt, który ma dostęp do haseł, identyfikator logowania, adresy e-mail, itp. Zagrożenie takie jak to nie można wprowadzić urządzenie na własną. Tylko można go do inwazji na komputerze. Może masz otwarte z załączników e-mail spam, kliknięciu zakażonych link lub zainstalowany freeware, który zawiera złośliwe oprogramowanie.

Aby uniknąć ukrytych zagrożeń, aby uzyskać dostęp do komputera podczas instalacji oprogramowania, należy wybrać Custom/ tryb zaawansowany w Kreatorze instalacji. W ten sposób żadnego dodatkowego oprogramowania staną się widoczne dla Ciebie wycofać się z. Innych środków rozpowszechniania scamware obejmują pliki torrent i fałszywe żądań aktualizacji. Cyberprzestępcy rozwijają się na naiwności i nieostrożność. Musisz nauczyć się być ostrożny podczas przeglądania Internetu. Sobie sprawę, że nie wszystko, co widzisz w Internecie jest godna zaufania. Być sumienny i pomyśl dwa razy przed kliknięciem na link zacienionych lub ad.

135qVXXBZb3v2tQcLJRA8UAndiUYNybh3J Bitcoin E-mail będzie zawierać hasło i inne informacje e-mail, aby wyglądać wiarygodne. Jednak takie ‘dowody’ nie jest wystarczająco dobre. Co trzeba zrobić, to usunąć ten e-mail zaraz po otrzymaniu go, a następnie przeskanować komputer w poszukiwaniu scamware pasożyta, który jest odpowiedzialny za ten koszmar. Ten e-mail jest ostrzeżenie, które nie można ignorować. Jest to znak, że prywatność i bezpieczeństwo zostało naruszone i oszustów udało się ukraść cenne informacje od Ciebie.

Aby upewnić się, twój dane jest zabezpieczony i nikt nie uzyskania poufnych informacji, trzeba pozbyć się szkodników scamware, który czai się na urządzeniu i powoduje problemy. Więcej czasu tracisz, gorzej będzie się Twojej sytuacji. Działać już teraz!

135qVXXBZb3v2tQcLJRA8UAndiUYNybh3J Bitcoin Email Virus Usuwanie

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć 135qVXXBZb3v2tQcLJRA8UAndiUYNybh3J Bitcoin Email Virus z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *