Usunąć Ads by Solution Real (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove Ads by Solution Real

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Ads by Solution Real. Ten przewodnik usuwania Ads by Solution Real działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Ads by Solution Real mają pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze, oferując najlepsze zakupy oferty i oferty online, jednak to, jakie reklamy faktycznie nie. Zamiast być przydatne dla Ciebie, ogłoszenia przerwania sesji przeglądania, spowalnia szybkość Internetu i spowodować Częste zawieszanie się systemu. Poza tym te reklamy są zazwyczaj zawodne i może spowodować problemy związane z zabezpieczeniami. W związku z tym że powinno zostać zakończone jak najszybciej.

Ads by Solution Real zostały dostarczone przez aplikację adware Solution Real, który jest członkiem z popularnej rodziny SuperWeb LLC. Gdy niepożądanego programu wchodzi komputer, zaczyna powodzi monitora z wiele komercyjnych reklam, które pojawiają się na praktycznie każdej odwiedzanej witryny. Jednak to nie jedyny problem że Ads by Solution Real może spowodować.

Solution Real pobiera zainstalowany na maszynie wirtualnej, uzyskuje dostęp do przeglądarki internetowej i rozpoczyna zbieranie danych na temat twój pasienie się zwyczaje. Gdy aplikacja adware zbiera wszystkie informacje, których potrzebuje, Solution Real oferuje dostosowanych reklam opartych na zainteresowaniach osobistych. W ten sposób znacznie zwiększa możliwość kliknij na jeden z wyświetlanych reklam.

Niemniej jednak co należy wiedzieć o Ads by Solution Real, jest że kliknięć na żadnej z tych reklam bezpośrednio generować zysk dla SuperWeb, ponieważ otrzymasz przeniesione do witryny strony trzeciej, która płaci Deweloperzy adware od małych ilości pieniędzy za zwiększenie sieci web ruch do tej konkretnej domeny. Jest to jedyny sposób dla aplikacji adware istnieć. Jednak jak pod warunkiem ogłoszenia zwykle nie są zaufane, należy je zignorować i natychmiast usunąć Solution Real. W innym przypadku Twój system może być zainfekowany przez złośliwe oprogramowanie.

Remove Ads by Solution Real
The Ads by Solution Real Virus

Należy pamiętać, że Solution Real jest zazwyczaj dystrybuowane za pośrednictwem wiązkach freeware, które zawierają niekiedy irytujące ale nieszkodliwe aplikacje lub nawet rzeczywistych zagrożeń dla bezpieczeństwa systemu. W celu uniknięcia zainfekowania komputera za pomocą złośliwego oprogramowania, należy zawsze wybrać zaawansowane instalacji, podczas konfigurowania nowego oprogramowania na komputerze i odmawiają instalowania czegokolwiek innego, z wyjątkiem programu, żądany. Pamiętaj też, aby przeczytać wszystkie warunki i postanowienia przez nową aplikację do ochrony komputera przed potencjalnie niechciane programy.

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe Ads by Solution Real wydaje się być nie tylko bezużyteczne dla Ciebie, ale niebezpieczne, jak również. Z tego powodu nie należy ich w systemie. Jedynym sposobem, aby zatrzymać wyświetlanie reklam jest program adware, który wyświetla je usunąć, następną rzeczą, którą musisz zrobić jest prawdziwe rozwiązanie odinstalować z komputera.

Na szczęście prawdziwe rozwiązanie usuwania nie jest procesem twardy. Program wraz z reklamy można usunąć ręcznie lub automatycznie. Instrukcje ręcznego znajdują się poniżej tego artykułu. Jednak nawet jeśli po zakończeniu procesu ręcznego, trzeba jeszcze uruchomić pełne skanowanie komputera, aby zidentyfikować wszelkie resztki rejestru lub plików tymczasowych. Można to zrobić po zainstalowaniu narzędzia renomowanych ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, który spowoduje usunięcie wszystkich istniejących zagrożeń na raz i będzie chronić swój system przed złośliwym oprogramowaniem przez cały czas.

Ads by Solution Real Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Ads by Solution Real z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *