Usunąć AK.IMGFARM.COM (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć AK.IMGFARM.COM. Ten przewodnik usuwania AK.IMGFARM.COM działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

AK.IMGFARM.COM jest złośliwej strony internetowej, który związany jest z infekcji cyber. Strona jest wyraźne wskazanie, że jest porywacza przeglądarki w systemie. Dwa idą w parze, więc widząc stronie AK.IMGFARM.COM wszystkie oznacza czas, że porywacz już udało się uzyskać w swoim systemie i to jest jego sposób cluing ci. Nie należy ignorować ostrzeżenia jak dla Ciebie, to jest dokładnie co to jest. Również, nie należy ignorować ryzyko porywacz pozach.

Mimo że są trochę bardziej obawiał i niebezpieczne szkodniki tam, tego szkodnika nie jest nieszkodliwe. Jest również zdolny do powodując poważne obrażenia i więcej czasu, użytkownik przyznaje go na pokładzie, tym więcej czasu, to ma to zrobić. Zrób sobie przysługę i pozbyć się intruza, zanim będzie za późno. Jeżeli zostawisz to pożałujesz, raczej wcześniej niż później. Nie wahaj się i nie zwlekaj. Tam jest nie ma miejsca dla tego porywacza w systemie. Po miejscu strony AK.IMGFARM.COM, znaleźć, gdzie czai się pasożyta i usunąć go po wykryciu. To jest najlepszy kierunek działania, które można wykonać. Zabierz to!

Po porywacza wchodzi, to sprawia, że kompletny bałagan przeglądania. Wszystko znacznie szanse i nie na lepsze. Z porywacza na pokładzie już nie jesteś w kontroli Twojej aktywności online. Surfowanie po Internecie zamienia się w koszmar. Na przykład nagle, poprzednią stronę główną i wyszukiwarki znikają i AK.IMGFARM.COM lokacji odbywa się ich. Nie zgadzasz się na ten przełącznik, robiłeś? Nie możesz nawet o to realizowane. Jeszcze to fakt. Porywacz jest w stanie zrobić reshuffles, jak uzna to za stosowne i nic, co można zrobić o tym. Jesteś zmuszony do radzenia sobie z nim. Jednak wszystkie te modyfikacje mają konsekwencje.

Nie można korzystać z Internetu w pokoju już. Każdy Twój ruch online jest przechwycone przez porywacza. Dostanie przekierowany do mnóstwo miejsc zacienionych cały czas. Otwórz dodatkowe karty umieścić lazuru. Każdej strony, które odwiedzasz jest całkowicie pokryte z wszelkiego rodzaju reklam. Nawet strony, które były wolne od reklam teraz są ciężkie na banery, linki, wyskakujące okienka, itp. W wyniku tych przerw Twój PC zaczyna, jak również niską skuteczność. Jego prędkość spada do indeksowania. Zawiesza się i zawiesza się często. To uruchamia się ponownie bez widocznej przyczyny. Przeglądarki, walczyć, aby poprawnie wyświetlać zawartość.

Nawet twój wcześniej stabilne połączenie z Internetem może pogorszyć. I jak nie jest to więcej niż wystarczająco, że są stale narażone na ryzyko złośliwego oprogramowania. Nic, co widzisz na ekranie jest wiarygodne, ponieważ jest on generowany przez porywacza. Jednym kliknięciem źle i automatycznie pobrać więcej pasożytów na pokładzie. Nie podjąć takie ryzyko. Natychmiast usunąć szkodnika i wszystko wrócić do normy. Będzie można ponownie korzystać z Internetu w pokoju. Użyć nasz przewodnik usuwania poniżej i czyszczenia komputera raz na zawsze.

Jak porywacz wprowadzony system? To nie mogę go bez Twojej zgody, bo to jest wciąż pewien program i musi być poprawnie zainstalowany. Właśnie dlatego szkodnika jest związany z prośbą o zatwierdzenie. Jednakże zwraca się w sneakiest sposób, za pomocą sztuczki jak wiązkach freeware, uszkodzone strony, linki, fałszywe aktualizacje, Pobierz niezweryfikowanych źródeł, itp. Jeśli jesteś nieostrożny i nie zwracać szczególną uwagę, każda z tych metod będzie działać. Z drugiej strony Jeśli jesteś bardziej czujny, będzie można rozpoznać intruza na czas i go odmawiać. Nie zrób sobie cel nawet łatwiejsze przez ich zaniedbania i w pośpiechu. Zrobić swoje due diligence. Zadbaj o swój komputer.

AK.IMGFARM.COM Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć AK.IMGFARM.COM z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *