Usunąć Ampxsearch.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Ampxsearch.com. Ten przewodnik usuwania Ampxsearch.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Czy Twoja przeglądarka stale przekierowany do Ampxsearch.com i innych miejsc zacienionych podczas surfowania po sieci? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie złe wieści. Komputer jest już infekcji. Są gospodarzami infekcję porywacza przeglądarki. Niestety porywacze zrobić dla towarzyszy okropny. Wszystko co robią to mieszać, wprowadzić zmiany do tyłu i zrobić twój pasienie się przeżycie pewien nieład. Jeszcze istnieje również kilka dobrych wiadomości. Można rozważyć sobie rodzaj szczęścia.

Prawda jest taka, że sytuacji mogło być znacznie gorzej. Ten porywacz jest wymienny. Będziesz w stanie pozbyć się go, jeśli możesz działać szybko. Jeśli ty byliśmy przebijał z innego zakażenia, jak to ransomware, na przykład, rzeczy byłaby katastrofa. Szkodników, które są zakażone jest stosunkowo łatwe do rozwiązania. Tak szybko, jak na miejscu strony Ampxsearch.com przejmuje przeglądarki, uruchom Szukam porywacza kryjówki w systemie. Po znalezieniu go, usunąć go na miejscu. Szkodników nie jest nieszkodliwe. Może i będzie powodować problemy, jeśli dasz to wystarczająco dużo czasu. Nie rób tego. Po znalezieniu, gdzie czai się, upewnij się, że możesz usunąć go na dobre.

Porywacz, gdyż oznacza nazwy, przechwytuje wszystkie przeglądarki. Jest idealnie zgodny z Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, itp. Bez względu na to, co jest Twoim ulubionym używać jest nadal zainfekowany. Przy każdym przejściu w tryb online, możesz cierpieć przerw. Stron trwać wiecznie, aby załadować. Możesz dostać stale przekierowany do Ampxsearch.com. Nawet zamienia twój homepage i Szukaj silnika i uniemożliwia ci zmianę ich z powrotem. Nasty strona jest wszędzie. Nie wykonać pojedynczy ruch online bez przerywania. Porywacz skutecznie burzy działań online i sprawia, że niemożliwe, aby znaleźć cokolwiek szukasz online lub dostać pracy wykonanej w ogóle. Jednak tam jest coś gorszego niż szkodników zakłócania tkanina surfing. To również naraża się na złośliwe oprogramowanie.

Nic nie widać ze względu na zagrożenie (stron, linki, reklamy) jest niezawodny. Wręcz przeciwnie. Większość z nich są sponsorowane i zagrożona. Jeśli klikniesz przycisk, możesz zaprosić więcej pasożytów w systemie. I Wierzcie nam, to niemożliwe uniknąć wszystko porywacz rzuca się na Ciebie. Cały ekran jest pokryta niezliczone reklamy, dostanie przekierowany do witryny sprytny cały czas, wyniki wyszukiwania są również uszkodzony, itp. Prędzej czy później będzie kliknij a następnie pogorszy sytuację. Na szczęście możemy pomóc Ci z tym. Na końcu tego artykułu znajdziesz przewodnik usuwania szczegółowe i łatwe do naśladowania. Nie wahaj się, ale używać Przewodnik pomóc usunąć ten intruz na dobre. Gdy to zrobisz, będzie wszystko wrócić do normy i będzie można ponownie użyć urządzenie w pokoju. Działać już teraz. Im szybciej szkodników nie ma, tym lepiej dla Ciebie i Twojego systemu.

Jak udało się wprowadzić komputer za plecami paskudny porywacza? Zakładamy, że nie pobierasz go celowo. Jeszcze czy jest coś innego, aby pomóc go wprowadzić. Byłeś nieostrożny i szkodników nabrać. Zwykle porywacze somolotu poruszania się w sieci w pakiecie z innymi programami i po pobraniu i zainstalowaniu programu, jak również zainstalowany pasożyta. To dlatego nie zwracać uwagę podczas procesu instalacji, ale zamiast tego są w pośpiechu. Następnym razem trochę czasu, aby przeczytać regulamin przed ich zaakceptowaniem. Drobnym drukiem często ukryć klauzule, które są stale przeciwko, ale jeśli ich nie czyta, możesz je zaakceptować. Kluczem do utrzymania Twojego infekcji komputera, bezpłatny jest czujność. Jeśli możesz zrobić swoje due diligence, będzie mógł się infekcji na miejscu na czas i zapobiegających włamaniom.

Ampxsearch.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Typ msconfigi naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Ampxsearch.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *