Usunąć “Antivirus Detected Some Suspicious Activity” (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć “Antivirus Detected Some Suspicious Activity”. Ten przewodnik usuwania “Antivirus Detected Some Suspicious Activity” działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Czy dostanie przekierowany do podejrzana witryna sieci Web, który wyświetla alerty “Antivirus Detected Some Suspicious Activity”? Jeśli tak, mamy złe wieści dla Ciebie. Komputer jest zainfekowany adware pasożytów i to ten powoduje przekierowania. Dobrą wiadomością jest to, że “Antivirus Detected Some Suspicious Activity” ostrzeżenia są fałszywe. Istnieje nie podejrzanych działań wykrytych na komputerze. Twój komputer jest dobrze, nie licząc adware, które są gospodarzami.

Ale nie panikuj. Szkodnik ten jest wymienny. Napisze ci został zainfekowany z dużo bardziej poważne zagrożenie, jak koń trojański destrukcyjne lub chciwi ransomware. Jeśli możesz podjąć natychmiastowe działania, trzeba będzie spotkanie z tej nieprzyjemnej sytuacji. Nie trać czasu. Tak szybko, jak na miejscu “Antivirus Detected Some Suspicious Activity” alertów, należy zaakceptować fakt, Twój komputer jest już wolny od infekcji i zacząć szukać drogi wyjścia. Znajdź adware, który jest przyczyną tego bałaganu i usuń go. Pozbyć się tej plagi tak szybko, jak to możliwe. Niesie ze sobą nic ale problemy i bóle głowy. Nie pozwól, aby go. I nie daj się zwieść go. Wyczyść swój komputer. Adware ma miejsce w systemie.

Strona, która wyświetla ostrzeżenia “Antivirus Detected Some Suspicious Activity” jest bardzo zawodne. Nie kliknąć na wszystko, co widzisz na nim. Jest w całości pokryta z wyskakujących okienek, które należy unikać za wszelką cenę. Problem polega na tym, Strona zawiera złośliwy kod, który zapobiega pozostawieniu. Pop-upy stwierdzić, że jeśli możesz kliknąć przycisk na nich, będziesz w stanie opuścić stronę.

Niestety to nie jest prawda. Jeśli klikniesz, witryny pozwoli trybie pełnoekranowym przeglądarki. Lub, co jest gorsze, to będzie do pobrania infekcji na komputerze. Jedynym sposobem, aby zamknąć przeglądarkę i opuszczenie tej witryny jest użycie Menedżera zadań. Zrób to. Nie oddziaływać na złośliwe strony w jakikolwiek sposób. Nie kliknąć na wszystko. Również, cokolwiek robisz, nie wywołuj podanych numerów. Jeśli to zrobisz, będzie kontakt z hakerów za adware i będą one znaleźć sposób, aby ukraść pieniądze.

Po tym wszystkim jest to, co oni są po. Będą one starają się przekonać Cię do zakupu niektóre zacienionym produktu lub fałszywych anty malware aplikacji, albo oni zmusi Cię do subskrybowania niepotrzebnych usług. Ci ludzie są bardzo pomysłowe. Będą one znaleźć sposób, aby dostać to, czego chcą. Tak nie ułatwić im pracę i Zamknij przeglądarkę i uruchomić nową sesję za pomocą Menedżera zadań. Jednak tak długo, jak adware pozostaje na pokładzie, nie przestanę, przekierowanie do tej samej lokacji sprytny. Dlatego należy usunąć go na dobre. To również bombarduje się z mnóstwo irytujących reklam na co dzień, co sprawia, że twój surfing online jest jeszcze trudniejsze. Nie umieszczaj z tym. Wykorzystaj nasz przewodnik usuwania poniżej i czyszczenia komputera teraz!

“Antivirus Detected Some Suspicious Activity” alerty pojawiły się z powodu adware, ale jak adware się? Czy można pobrać go celowo? Nie sądzę. I jeszcze, tutaj jest. Szkodnika oszukał Ciebie daje pozwolenie na wjazd. Kiedyś sztuczki. Jeden z najbardziej powszechnie używane z nich nazywa się, łączenie freeware. Być bardzo ostrożni podczas instalowania darmowych programów z sieci, ponieważ nigdy nie wiesz, co jeszcze może być dołączone do nich. Jedynym sposobem, aby dowiedzieć się, jest do wyboru ustawienia niestandardowe w Kreatorze instalacji. W ten sposób będzie można nie tylko zobaczyć wszystko dodatkowo dołączone aplikacje, ale również będzie w stanie usunąć zaznaczenie każdego jednego z nich. To zrobić. Takie dodatki są zwykle infekcje. Je usunąć. Zwrócić uwagę na co pozwalasz, aby wprowadzić system. Oszuści modlę się za swoją nieostrożność. Nie udzielić go.

“Antivirus Detected Some Suspicious Activity” Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć “Antivirus Detected Some Suspicious Activity” z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć “Antivirus Detected Some Suspicious Activity” z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *