Usunąć Antrie.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Antrie.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Antrie.com. Ten przewodnik usuwania Antrie.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Antrie.com Strona sieci web jest złe wieści. Nie jest to wiarygodne witryny, należy go. Jeśli zdarzy ci się spotkać to strona za każdym razem, możesz tak dotyka jednego z przeglądarki, przygotować się do kłopotów. Antrie.com jest to wyraźny znak, że jest zakażenie cyber na twoim komputerze. Porywacza przeglądarki, jeden. Pasożyt już udało się ślizgać się na pokładzie i stałego wyświetlania strony wyżej jest jego sposób na ujawnianie jego obecność. Dla Ciebie jednak wygląd strony jest duży, neonowy znak ostrzegawczy. Należy przestrzegać go. Gdy na miejscu Antrie.com, pamiętaj, że Twój komputer jest gospodarzem porywacza i jak najlepiej, aby znaleźć i usunąć go jak najszybciej.

Porywacze nie są bardzo ładne towarzysze. Nic dobrego nie wyjdzie trzymanie się w systemie. Wręcz przeciwnie. Wszystko szkodników nie jest może powodować problemy od momentu jego wejścia. Nie daje to wystarczająco dużo czasu do spowodować pewne nieodwracalne uszkodzenia. Bo to będzie, chyba że podjąć środki. Dowiedz się, gdzie ukrywa się intruza i nie wahaj się usunąć go na miejscu. Jeśli nie, to nie będzie długo, zanim pożałujesz.

Gdy zakażenie staje, problemy rozpocząć wylewanie. Przeglądarki są po raz pierwszy wykazują oznaki obecności pasożyta. Z powodu nazywana jest porywacza przeglądarki. Natychmiast po infiltracji porywacza przejmuje kontrolę nad wszystkie przeglądarki i powoduje, że przekierowanie do strony Antrie.com na każdym kroku. Jeden ruch w Internecie nie można wprowadzać bez strony pojawiały się. Po otwarciu przeglądarki, to tam. Otwórz nową kartę, to tam ponownie. Wpisz w wyszukiwarce, to wśród wyników. Strona jest wszędzie. Nawet zamienia twój homepage i Szukaj silnika nie przeszkadza, aby zapytać o zgodę. Możesz po prostu otwórz przeglądarkę jeden dzień że to już na swoich miejscach i nic nie można zrobić, można go usunąć.

Remove Antrie.com
The Antrie.com Virus

oprócz ciągłe przekierowania, porywacz zgłasza niezliczone reklamy na Ciebie codziennie. Każdej strony, które odwiedzasz jest ciężkie na oferty, oferty, kupony, reklamy wideo, bannery, wyskakujące reklamy, teksty, itp. Nawet strony, które były wolne od reklam teraz są całkowicie pokryte z reklam. Komfort przeglądania całej zamienia się w koszmar z powodu infekcji. Surfowanie po Internecie zwykle pozostaje w przeszłości.

Teraz każdy Twój ruch online jest zakłócany przez szkodnika. Zapobiega to surfowanie po Internecie, jak kiedyś. To jest niewiarygodnie przykry i również niebezpieczne. Z porywacza na pokładzie łatwo może wylądować na złośliwe strony lub być narażony na fałszywych, potencjalnie niebezpieczne reklamy. Jedno złe kliknięcie i może pobrać więcej zakażeń na zainfekowanym komputerze. Nie pozwól, że się zdarzyć. Usuń porywacza i dostać powrót do normalnej aktywności. Aby to zrobić ręcznie, wykonaj nasz przewodnik usuwania poniżej. Zrób to teraz. Sytuację pogarsza się przez minutę.

Jak udało się wprowadzić system bez Ciebie zdając sobie sprawę i zatrzymując go paskudny porywacza? Prawda jest taka, że szkodnika używane sztuczki aby ci dupe daje pozwolenie na wjazd. Nie można uzyskać bez Twojej zgody i dlatego to zamienia się w stary, ale złoto metody podstępne. Niektóre z nich zawierają spam poczta elektroniczna, wiązkach freeware, fałszywy program lub aktualizacje systemu, uszkodzony sites/ link, reklam, itp. Jeśli chcesz chronić komputer, należy cały czas czujny i ostrożny o co zgadzasz się. Nie dają do pośpiech i rozproszenia. W ten sposób pomagasz tylko hakerzy. Zamiast tego wybierz czujności. Pomaga chronić komputer przed infekcjami.

Antrie.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Antrie.com z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Antrie.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *