Usunąć Any Search Manager (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Any Search Manager. Ten przewodnik usuwania Any Search Manager działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Any Search Manager jest nie legalny program. Jest to określane jako zakażenie adware. Jak zapewne wiecie, szkodniki adware są wśród najbardziej irytujących wirusów cyber. Ale one są niebezpieczne. Mimo, że eksperci twierdzą, że adware jest stosunkowo łatwe do rozwiązania, to nie czyni go mniej niebezpieczne. Istnieje coś takiego jak niewinne szkodników. Każdy z nich powoduje szkody i każdy w końcu dostaje na rękę.

Zrób sobie przysługę i nie czekaj wystarczająco długo, by poznać wszystkie negatywności, które adware ma zamiar rzucić na Ciebie. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że jest na pokładzie, znaleźć jego dokładną ukrywanie w miejscu i usunąć go po wykryciu. Im szybciej można się go pozbyć, tym lepiej dla Ciebie i Twojego systemu dobrego samopoczucia. Nie zwlekaj. Szkodnika używa nawet drugie spowodowanie szkody. Jeśli pozwolisz na to być, prędzej czy później spowoduje nieodwracalne szkody.

Raz w systemie, Any Search Manager infekuje wszystkie przeglądarki. To prawda. Przeglądarka nie jest odporny. Adware przejmuje kontrolę nad każdym jednym i wstrzykuje to liczne reklamy, które są zmuszeni, aby zobaczyć na co dzień. To jest nie tylko niezwykle irytujące, choć. Stwarza to ryzyko. Adware nie są wyświetlane reklamy sprawdzonych. Szpiegów na Ciebie i pokazuje Ci reklamy, które będzie iskra zainteresowanie.

Wszystko to jest, ponieważ wymaga kliknięcia. Hakerzy wykorzystują mechanizm pay-per-click do zarabiania pieniędzy. Ich nie obchodzi, jeśli reklamy, które są bezpieczne, czy nie. Czasami nawet wyświetlają reklamy uszkodzone celowo. Wszystko, co oni dbają o to płacą. Jeśli klikniesz, oni dostaæ zap³acony. Ich sponsorem. Co z tego? Nie wspominając, że aktywności są skutecznie zniszczone.

Nie można żeglować po sieci web bez stale przerwana przez reklamy i przekierowany do miejsc zacienionych. To jest koszmar. I to nie wszystko. Maszyny, cierpi również. Staje się niezwykle powolne i nie odpowiada. To pozostaje cały czas. Rozbił się i zawiesza się. Nawet Twoje połączenie z Internetem staje się niestabilny. Ale najgorsze hosting tego adware jest szpiegostwo. Jak już powiedzieliśmy, monitoruje każdy Twój krok online i następnie używa zebranych danych do wyświetlania reklam, które lubisz. Ale co jeśli udaje mu się ukraść więcej ważnych informacji, takich jak zachęty finansowe? Co wtedy zrobisz? Nie czekaj wystarczająco długo, aby dowiedzieć się. Skorzystaj z naszego przewodnika usuwania na końcu tego artykułu i raz na zawsze usunąć adware. Ma to miejsce w systemie. Jeżeli zostawisz to pożałujesz, raczej wcześniej niż później.

Oprócz pozbycia się szkodnika, również należy upewnić się, że nie będzie kolejny atak. Chyba nie wiesz jak Any Search Manager zakażonych. Cóż jesteś osobą, to niech. Nie celowo oczywiście. To oszukać Cię i były zaniedbania, to niech. Większość z ten czasy, adware użyć spam e-mail załączników, uszkodzone sites/ torrents/ links/ reklamy, dołączone oprogramowanie, fałszywe aktualizacje programu freeware platform, itp

Any Search Manager można użyć dowolnego z wyżej wymienionych środków infiltracji, ale to nadal muszą coś innego – swoją nieostrożność. Większość użytkowników tendencję do otwierania mail który ląduje w skrzynce odbiorczej, bez myślenia o nim dwa razy. Nie przeczytać regulamin i Umowa licencyjna Conditions/ i po prostu zachować klikając “dalej”. Oni często używają Pobierz niezweryfikowanych źródeł i nie są uważać, co się zgadzają. Cóż jest to, co jest być nieostrożny. I infekcje modlić się na nim. Jeśli trzeba zapłacić nieco więcej uwagi online masz większą szansę uniknięcia ataku. Jest to sposób lepiej opcji co do czynienia z pasożyta później. Nie czuj się łatwiejszym celem dając adware, dokładnie to, czego potrzebuje. Być czujnym i chronić siebie i swoje urządzenie przed zagrożeniami cybernetycznymi.

Any Search Manager Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Any Search Manager z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Typ msconfigi naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Any Search Manager z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *