Usunąć Appearch.info (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove Appearch.info

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Appearch.info. Ten przewodnik usuwania Appearch.info działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Jeśli strona Appearch.info pojawił się w przeglądarce, to zły znak. Oznacza to, że Twój komputer został zaatakowany przez adware. Jaki jest jego cel? Szpieg na Twoją aktywność w sieci, tak aby wygenerować konkretnego rodzaju treść ogłoszeń. Złośliwy Pasożyt ten ma zdolność do gromadzenia danych, takich jak przeglądanie historii, nawyki, zapytania, itd. Takich informacji okazuje się być bardzo pomocne w jego zadanie, aby przyciągnąć ofiar i skłonienie ich do kliknięcia na liczne wątpliwej reklam i wyskakujących okienek, które generuje. Głównym celem jest stworzyć dochód, który często jest za pomocą metody pay-per-click lub pay-per-view. Wiele cyber-przestępcy używają tego złośliwego szkodnika do rozprzestrzeniania zainfekowanych stron.

Adware nie może uzyskać dostęp do komputera, chyba że zezwolisz na to w sobie. Złośliwego oprogramowania, takich jak ten, jest często ukryty w pakietach oprogramowania i w ten sposób użytkownik nieświadomie zezwala na tego szkodnika do ataku. Innych środków rozpowszechniania adware są fałszywe aktualizacji żądania, spam wiadomości e-mail i załączniki, wątpliwych linki i reklamy, pliki torrent, itp. Jest coś, co można zrobić, by nie wpaść w pułapkę przez hakera i uzyskać tego rodzaju infekcji złośliwego.

Remove Appearch.info
The Appearch.info Virus

Zamiast decydując się na szybki montaż i pośpiechu przez cały proces stale klikając na przycisk ‘Dalej’, należy zrobić coś innego całkowicie. Zalecamy wybranie niestandardowej lub tryb zaawansowany w Kreatorze instalacji. Zapewni to, że masz pełną kontrolę nad instalacji i można zobaczyć pełną zawartość pakiet oprogramowania, który próbujesz zainstalować. Jeśli wszelki podejrzany program szuka i aplikacji lub wszelkie oprogramowanie, które nigdy nie chciał, aby pobrać po pierwsze, jest wszystko, co musisz zrobić, po prostu usuń zaznaczenie go.

Appearch.info adware jest to znak, że zostało naruszone bezpieczeństwo prywatności i sieci web. Musi działać natychmiast i usunąć ten typ złośliwego oprogramowania, zanim będzie mógł spowodować szkody na komputerze. Prawda, adware nie naprawdę uważana jest za prawdziwy wirus ponieważ nie wpływa bezpośrednio na system komputerowy. Ale to nie znaczy, że jest to nieszkodliwe. Wręcz przeciwnie. Być może jedno kliknięcie od pozwalając niebezpieczny wirus infiltracji komputera.

Chodzi o to, nie masz możliwości poznania, gdzie tych podejrzanych reklamy może zająć ci. Adware jest znany jako bardzo irytujące i natrętne rodzaj złośliwego oprogramowania, które uniemożliwia normalne pasienie się przeżycie. Można odzyskać kontrolę nad przeglądarki i wrócić do przeglądania spokojne i wolne od reklam. Jest wszystko, co musisz zrobić, postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami poniżej, dzięki czemu można skutecznie usunąć ten pasożyt z komputera.

Appearch.info Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Appearch.info z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *