Usunąć APUSX.COM (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć APUSX.COM. Ten przewodnik usuwania APUSX.COM działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

APUSX.COM jest klasyfikowany jako porywacza przeglądarki pasożyta. Mieć do czynienia z jedną z nich przed? Jeśli masz, to wiesz dokładnie, jak irytujące i ohydny porywacze są. Jeśli nie, jesteś niespodzianka. Porywacze są rzeczywiście bardzo irytujące. One dużo mieszać i ogromny bałagan w systemie. APUSX.COM jest nie wyjątek. To jest niepotrzebny. To zmieni twój pasienie się przeżycie w koszmar do punktu, gdy można uniknąć za pomocą własnej maszyny. To jest, jeśli pozwolisz, oczywiście.

Szkodnik ten jest całkowicie zdejmowana. Uważa się również stosunkowo łatwe do rozwiązania. Jednak jeśli nie zadziałamy natychmiast, Twoja sytuacja będzie utrzymywać na pogorszenie. Więcej czasu spędza na pokładzie, tym więcej problemów szkodnika są zmuszeni do bezpiecznych. Tych problemów może rozpocząć, jak małe i nieistotne, ale jeśli nie ma żadnych środków, będą rosnąć zarówno liczby, jak i nasilenia w miarę upływu czasu. Chodzi o to, nie masz czasu do stracenia. Tak szybko, jak zdajesz sobie sprawę, że są zakażone porywacza, zacząć szukać jego kryjówki i usunąć go po wykryciu. Zrób to teraz! Opóźnienia prowadzą do niczego, ale ubolewa.

Po porywacza wchodzi, natychmiast idzie po Twojej przeglądarki. Wszystkie z nich. Wstrzykuje Microsoft Edge, Mozilla, Firefox, Opera, Chrome, itp. Bez względu na to, co jeden z tych przeglądarek jest Twoją ulubioną, wciąż jest ona zainfekowana. Aby być bardziej przejrzyste, wstrzykuje się z reklam. Czy zauważyliście, że tekst “Reklamy APUSX.COM” w lewym górnym rogu ekranu? Jeśli tak, to jest. Każdej reklamy, które widzisz na ekranie jest zasilany przez porywacza. Oznacza to, że żaden z ogłoszeń są niezawodne. Wręcz przeciwnie. Większość z nich nie są. Nawet, jeśli istnieje kilka bezpiecznych reklamy wyświetlane, można powiedzieć im oprócz uszkodzonych reklamy. Jeśli zdarzy ci się kliknij na ze złej reklamy, jednak możesz zakopać się w głębsze problemy.

Czasami jest jednym kliknięciem, wszystko to ma dla Ciebie do pobrania więcej malware na zainfekowanym komputerze. I reklamy są tak wiele i tak uciążliwe, że ich unikania jest niemożliwe. Prędzej czy później będziesz trzaskać. Cały ekran jest pokryty reklamy w różnych kształtach i formach. Nawet strony, które były wolne od reklam nie są ciężkie na reklamy. W przeddzień reklamy pop-up tuż pod kursorem myszy czasami. I z każdym dniem stają się coraz bardziej. Unikanie ich całkowicie jest równa w ogóle nie surfowania. Jedynym sposobem, aby pozbyć się je również od złośliwego oprogramowania ryzyka, które udostępniają Ci jest całkowicie pozbyć się porywacz. Aby to zrobić ręcznie, można użyć nasz przewodnik usuwania na końcu tego artykułu. Lub dobry antimalware program umożliwia to zadanie dla Ciebie. Niezależnie od wybranej opcji, zrobić to szybko. Czas nie jest twoim przyjacielem.

Jak można zarazić z APUSX.COM porywacza? Zwykle porywacze somolotu Hak jeździć z innych programów. Metoda jest wywoływana, sprzedaż wiązana. Jeśli nie zwracać uwagę podczas instalowania aplikacji, zwłaszcza, jeśli można go pobrać z podejrzanego źródła, może masz porywacza (lub inne złośliwe oprogramowanie) jako bonus. Aby uniknąć takich wyników, zawsze należy wybrać ustawienia niestandardowe w Kreatorze instalacji. Umożliwiają one sprawdzić cały pakiet programu przez program i usuń zaznaczenie wszystkich dołączonych dodatków. Z ustawieniami standardowymi te dodatki instalowane automatycznie. Nie bądź tak nieostrożny, do tego dopuścić. Nie spiesz się. Troszkę więcej uwagi może zaoszczędzić mnóstwo problemów w przyszłości.

APUSX.COM Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć APUSX.COM z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć APUSX.COM z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *