Usunąć Auto Speedup 2018 (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

PUP
Remove Auto Speedup 2018

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Auto Speedup 2018. Ten przewodnik usuwania Auto Speedup 2018 działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

Jeśli rozważasz, aby zainstalować narzędzie Auto Speedup 2018, nie popełniamy ten błąd! To narzędzie jest podobno niezawodne narzędzie, które mogą pomóc Ci zoptymalizować system komputerowy. W rzeczywistości to jest rzeczywiście złośliwy pasożyt, który jest określane jako PUP (potencjalnie niepożądany Program). Nie pozwól tej nazwy można mylić. Nie ma nic potencjalnych o kłopoty, że pochodzi z udanej infiltracji Auto Speedup.

Po PUP uzyskuje dostęp do komputera, rozpocznie bombardowanie się z licznych natrętne reklamy treści w jakiejkolwiek formie – pop-upy, banery, w tekście, miga wiadomości alarmowych, itp. Głównym celem tego pasożyta jest do tworzenia dochodów poprzez metody pay-per-click. Dlatego to zwiększy jego szanse na zysk, generując coraz więcej reklam. Każdej strony odwiedzasz, cokolwiek klikniesz, będzie atakowany przez promowane treści. Ten szczeniak jest tak natrętny, to będzie nawet przerwać wideo, który próbujesz obejrzeć online, tylko po to, aby wyświetlić jego cieniste reklamy.

PUP nie może zaatakować komputera na swój własny. Ona potrzebuje Twojej pomocy, aby uzyskać dostęp. Najczęściej to podkrada przez spam wiadomości e-mail, załączniki wiadomości e-mail i pliki wykonywalne, żąda fałszywe aktualizacji, pakietów oprogramowania, pliki torrent, zainfekowany reklamy i linki, itp. Podczas instalowania oprogramowania na komputerze, upewnij się wybrać Custom/ Zaawansowane instalacji w Kreatorze instalacji. Ten sposób, jeśli ma żadnych ukrytych treści, będzie można go od razu na miejscu.

Remove Auto Speedup 2018
The Auto Speedup 2018 Virus

Gorąco polecamy rezygnacja z jakichkolwiek dodatkowych programów lub aplikacji, ponieważ są one z całą pewnością malware w przebraniu. Również podczas próby aktualizacji oprogramowania na komputerze, zawsze polegać na źródeł urzędowych i licencjonowane. Nie ślepo ufać losowych wyskakujących okienek, które wzywają Cię do kliknięcia na link aktualizacji wątpliwe. Często takie wątpliwe pop-upy przekierowywać swoje ofiary do witryn osób trzecich podejrzanych, a nawet niebezpieczne.

Auto Speedup 2018 PUP nie ma miejsca na komputerze. Zyskasz nie alarmów z utrzymanie go na swoim komputerze. Im dłużej tego szkodnika może przemieszczać się swobodnie w przeglądarce, więcej szkód, jakie będzie być w stanie spowodować. Za pomocą tego złośliwego oprogramowania, hakerzy mogą łatwo dostać w swoje ręce poufnych informacji takich jak, ale nie ogranicza się do haseł, identyfikator logowania, poświadczenia konta bankowe, kredyt, numery kart, adresy IP, historii przeglądania, kwerendy wyszukiwania, itp

Cenne dane, jak to jest bardzo korzystne dla nich. Właśnie dlatego cyberprzestępcy nie zawaha się podzielić się nim z innymi ludźmi dla zysku. Nikt nie chce żeby to się do nich. Dlaczego trzeba być sumienny i zwróć uwagę na to, co klikasz, podczas gdy online. Hakerzy polegać na naiwność użytkownika i zaniedbania, aby zainfekować komputer z różnymi zagrożeniami. Auto Speedup 2018 łatwo może naruszyć bezpieczeństwo online i ochrony prywatności. Jeśli chcesz powrócić do normalnego i bezpieczne przeglądanie, trzeba działać już teraz. Usunąć ten niebezpieczny PUP z komputera jak najszybciej!

Auto Speedup 2018 Usuwanie

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Auto Speedup 2018 z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *