Usunąć Bad Rabbit Ransomware | Aktualizacja

Ransomware
Remove Bad Rabbit Ransomware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Bad Rabbit Ransomware. Ten przewodnik usuwania Bad Rabbit Ransomware działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

Bad Rabbit ransomware ma wyróżniał się od innych ostatnie zwycięstwo szafki z jego ataków na dużą skalę. Wirus dotarł na miejsce 24 października, ale naukowcy z firmy Kaspersky Lab poinformował, że jego wydanie było w planach od o co najmniej lipca. Pierwsze komputery kierowania na Ukrainie i w Rosji, Bad Rabbit ransomware włamali się do systemów metra Kijów, Odessa Lotnisko i różnych rosyjskich mediów. Od tego czasu rozprzestrzenił się do Bułgarii, Turcji, Japonii i Polsce, i kontynuuje jego purge. Deweloperzy win locker zatytułowana niektóre z procesów z dowcipne nazwy odwołanie do serii Game of Thrones. Jak stara szkoła złoczyńców Dzisiejsze cyberprzestępcy jak myśleć, że są śmieszne.

Jeśli chodzi o parametry techniczne, Bad Rabbit ransomware następuje wzorzec niektórych infekcji. Nikczemny program jest rozpowszechniany za pośrednictwem fałszywych aktualizacji Adobe Flash Player. Jest to sprytny program, jak ten konkretny program dostarcza aktualizacje z częstotliwością. Teraz wiele osób już się przyzwyczaili do często otrzymywać aktualizacje i je zaakceptować bez podania go zbyt wiele myśli. Co więcej hakerzy mediacji je za pomocą legalnych stron internetowych. Nie jest to łatwe, jak właściciele domen priorytety na zabezpieczeń. Umożliwiając ich witryny sieci Web należy penetrować zostawić jako zły znak na ich reputację. To dowodzi, że ludzie za Bad Rabbit ransomware posiadają szeroką wiedzę w tej dziedzinie. Gdy otrzymasz aktualizację, czy sprawdzanie, aby potwierdzić jego niezawodność. Otwórz Menedżera zadań czy dany program ma z systemem ostrzegania proces aktualizacji.

Ładunku Bad Rabbit ransomware jest przechowywany w pliku o nazwie install_flash_player.exe. Aby wygrać locker aktywacji użytkownik musi uruchomić Kreatora instalacji. Jeśli są podstępnie czyniąc, wrogimi program otrzyma zielone światło na rozpoczęcie pracy. Bad Rabbit ransomware wykonuje szyfrowanie z kombinacją dwóch szyfry, AES-256-CBC i RSA-2048. Każdy zablokowany obiekt ma rozszerzenie .encrypted, dołączony do nazwy. Po zakończeniu szyfrowania plików win locker krople okupu pod tytułem Readme.txt na pulpicie. Ostatniej operacji do porządku obrad Bad Rabbit ransomware ma zastąpić po ponownym uruchomieniu komputera Master Boot rekordu (MBR). Po ponownym uruchomieniu komputera, można znaleźć pliki niedostępne i wiadomość będzie czekał, aby powiedzieć, co się stało.

Remove Bad Rabbit Ransomware
The Bad Rabbit Ransomware

Okupu wyjaśnia sytuację, mówi ofiara jego pliki zostały zaszyfrowane i że on nie może przywrócić je na własną rękę. To także zapewnia go, że jest możliwe, aby przywrócić je bezpiecznie. Innymi słowy cyberprzestępcy doradzać ludziom do współpracy. W pliku Readme.txt znajdziesz klucz instalacji osobowych i link do strony Tora. Dostęp do niego, trzeba będzie pobrać Tora z przeglądarką. Strona zawiera szczegółowe informacje dotyczące płatności. Wyświetla listę okupu jako 0,05 Bitcoins. To konwertuje do około $300 USD. Jednakże jeśli użytkownik nie ureguluje na czas, ceny pójdą w górę. Ramy czasowe dla realizacji płatności i kwoty wzrostu muszą jeszcze być zgłaszane.

W stronę Tora znajduje się pole, gdzie trzeba wprowadź Twój osobisty klucz lub adres przypisany Bitcoin, aby kontynuować. Domeny ukrywa współrzędne geograficzne cyberprzestępcy. Kryptowaluta Bitcoin przyczynia się do zarabiania pieniędzy, przenieść sejf. Platform obrotu tej waluty cyfrowej nie umożliwiają śledzenie, nawet przez ludzi, którzy ich własne. Gdy trzeba zapłacić okup, powinieneś otrzymać hasło odblokowujące pliki. Należy pamiętać, że nie istnieją żadne gwarancje kontaktach z cyber-przestępców. Mogli zbierać pieniądze i zaprzestania wszelkiego kontaktu z Tobą. Najlepiej jest na bieżąco baczności, tak, że chcesz uniknąć infekcją w pierwszym przypadku. Tylko w przypadku należy przechowywać kopii zapasowej plików. To pozwoli Ci odzyskać uszkodzone pliki.

Bad Rabbit Ransomware Usuwanie

Metoda 1: przywrócić pliki zaszyfrowane przy użyciu ShadowExplorer
Zwykle Bad Rabbit Ransomware usuwa wszystkie cień kopiuje, przechowywane w komputerze. Na szczęście ransomware nie jest zawsze w stanie usunąć kopie w tle. Tak pierwszej próbie powinno być przywrócenie oryginalnych plików z kopii w tle.

 1. Pobierz ShadowExplorer z tego linku: http://www.shadowexplorer.com/downloads.html.
 2. Zainstalować ShadowExplorer
 3. Otwórz ShadowExplorer i wybierz dysk C: na panelu po lewej stronieshadowexplorer
 4. Wybrać na co najmniej miesiąc temu daty z pola Data
 5. Przejdź do folderu z zaszyfrowanych plików
 6. Kliknąć prawym przyciskiem myszki na pliku zaszyfrowanego
 7. Wybierz “Eksportuj” i wybrać miejsce docelowe dla oryginalnego pliku

Metoda 2: Przywracanie zaszyfrowanych plików przy użyciu narzędzia Przywracanie systemu

 1. Wejdź w Start –> Wszystkie programy –> akcesoria –> Narzedzia –> Przywracanie systemu
 2. Kliknij przycisk “dalejsystem restore
 3. Wybierz punkt przywracania, przynajmniej miesiąc temu
 4. Kliknij przycisk “dalej
 5. Wybierz dysk C: (powinno być wybrane domyślnie)
 6. Kliknij przycisk “dalej“. Poczekaj kilka minut i przywracania należy zrobić.

Metoda 3: Przywracanie plików za pomocą oprogramowania do odzyskiwania plików
Jeśli żadna z powyższych metod działa, należy spróbować odzyskać zaszyfrowane pliki przy użyciu oprogramowania do odzyskiwania plików. Od pierwszej Bad Rabbit Ransomware tworzy kopię oryginalnego pliku, a następnie szyfruje go i usuwa oryginalny, można pomyślnie przywrócić oryginalny, za pomocą oprogramowania do odzyskiwania plików. Oto kilka darmowych programów oprogramowania do odzyskiwania plików:

 1. Recuva
 2. Odzyskiwanie plików Puran
 3. Disk Drill
 4. Glary Undelete

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *