Usunąć Basepush.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Czy zauważyliście dziwne zmiany w przeglądarce ostatnio? Czy strona Basepush.com pojawiać się jako Strona główna, strony nowych kart, a nawet jako preferowanej wyszukiwarki? Jeśli odpowiedź jest twierdząca, nie zamierzamy się powodem tego. Basepush.com jest strona internetowa, która pojawia się, gdy masz porywacza przeglądarki na komputerze. Pasożyt ten zmienia ustawienia Twojej przeglądarki, instaluje wątpliwe Dodatki i paski narzędzi i zalewa ekran z wielu irytujących reklam. Takie promocje mogą być w różnych formach, takich jak wyskakujące okienka, w tekście, banery i nawet migający alerty. Więcej reklam produkuje, większe szanse na użytkownika, klikając na nich.

Aby podnieść jego szansę na zysk za pośrednictwem systemu pay-per-click, porywacz zapewni w szczególności ukierunkowane treści. To jest możliwe dzięki jego zdolność do szpiegowania swoich ofiar i zebrać potrzebne informacje, takie jak przeglądarki historii i wyszukiwania wyników. To dlaczego promocje pojawią się bardzo intrygujący dla Ciebie. Ale nigdy nie wiadomo, jakie zagrożenia może stoją za nimi. Takie linki mogą nie być tak bezpieczne, jak wydają się być. Użytkownik może dostanie przekierowany do potencjalnie niebezpiecznych źródeł, które dążą do rozpoczęcia ataku na twoim komputerze.

Jako typowy złośliwego oprogramowania przeglądarka porywacze somolotu używać metody dystrybucji masy, aby dotrzeć do użytkowników jak najwięcej jak to możliwe. Ale to do Ciebie, jeśli uda im się przeniknąć urządzenia. To prawda. Tylko ty masz moc, aby dać im dostęp do komputera. Tylko nie spodziewaj się porywacz do pochodzą pukanie do drzwi, twierdząc, że niebezpiecznego pasożyta. To będzie modyfikował i używać wszelkiego rodzaju sztuczek aby Ci wpaść w pułapkę. Może ukryć w spamie, zawierające załączniki lub pliki wykonywalne, lub czają się w pakiet oprogramowania. W pierwszej sytuacji wszystko, co musisz zrobić, aby uniknąć infekcji złośliwym oprogramowaniem możliwe jest aby nie otwierać takich wiadomości.

W przypadku instalowania oprogramowania, musisz wiedzieć, że może być ukryte treści, który tylko będzie gotowy zobaczyć, jeśli zdecydujesz się na zaawansowany typ instalacji. Jeśli wybierzesz Szybka instalacja, jak wielu użytkowników, takie dodatkowe oprogramowanie nie tylko pozostają ukryte, ale również zostanie zainstalowana automatycznie, wraz z inny program. Innych środków rozpowszechniania porywacza przeglądarki obejmują, ale nie ograniczają się do żądania fałszywe aktualizacji, pliki torrent, wątpliwych linki i reklamy, itp

jak najszybciej atakuje porywacza przeglądarki, infekują każdej istniejącej przeglądarki internetowej na urządzeniu. Aplikacja nie będzie kasa z jego atak – Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer, Safari, Microsoft Edge. Jeśli te aplikacje są obecne na komputerze, możesz być pewny, że pasożyt ma do nich. Po otwarciu przeglądarki, będziesz mocno atakowany z paskudnych reklam. W miarę upływu czasu, ich ilość wzrośnie. I z nim, szkód w przeglądarce będzie bardziej dotkliwe, aż przestanie działać całkowicie.

Pierwsze objawy będzie tyle, co powolny internet, ostatecznie prowadząc do ciągłe awarie i błędy. Ale to nie wszystko. Jeśli wybierzesz opcję Ignoruj to zagrożenie, dane osobowe mogą uzyskać naruszone. Poufnych danych, takich jak identyfikator logowania, adresy IP, hasła, numery kart kredytowych, itp. można łatwo wpaść w ręce oszustów, które starają się sprzedawać tych informacji innym stronom trzecim. Jedynym sposobem można zapisać przeglądarki przed uszkodzeniem i chronić swoją prywatność jest usunąć ten przykry porywacza przeglądarki, tak szybko, jak można go wykryć. Strata czasu! Dłuższe opóźnienie, gorzej się Twojej sytuacji.

Basepush.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Basepush.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *