Usunąć BFMIO.COM (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć BFMIO.COM. Ten przewodnik usuwania BFMIO.COM działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

BFMIO.COM jest niebezpieczną witrynę. Jest to związane z zakażenia porywacza przeglądarki, co oznacza, że jeśli widzisz go cały czas, porywacz już udało się ślizgać się w systemie i wygląd BFMIO.COM jest jej sposób zapowiadając jego obecność. Użytkownik porywacz stronę jako front czają się za. Jak Tarcza, jeśli będzie. Dla Ciebie jednak ta strona jest ostrzeżenie więc przyjąć go jako takie. Wyświetlanie tej strony jest jasne wskazanie porywacza inwazji, więc nie należy go ignorować. Jak tylko zaczniemy dostrzegać szkodliwy domeny za każdym razem kiedy go online, podjąć środki.

Zaakceptować fakt, że Twój komputer jest szereg infekcji cyber i ustawy. Nie sądzę, że tego porywacza jest nieszkodliwe lub w jakikolwiek sposób użyteczne. Wręcz przeciwnie. To jest szkodliwe i nie jest przydatne. Najlepszy kierunek działania, jakie można podjąć jest usunąć intruza, zanim ma szansę spowodować pewne nieodwracalne uszkodzenia. Im szybciej można się go pozbyć, tym lepiej. Jeśli zostawisz go na pokładzie, z drugiej strony, to nie będzie długo przed pożałujesz.

Po porywacza weszła maszyny, problemów rozpocząć wylewanie. Nagle nie można wykonać pojedynczy ruch online bez przerywania BFMIO.COM. Przy każdym otwarciu przeglądarki, strona jest tam do Pozdrawiają was. Po otwarciu nowej karty, strona jest ponownie. Podczas wizyty w inną stronę, jakoś dostanie przekierowany do BFMIO.COM. Tam jest nie jak pozbyć się tego paskudnego stronę. Zastępuje on nawet twój homepage i Szukaj silnika za plecami i za każdym razem, gdy chcesz wyszukać coś w Internecie, są zmuszeni używać go. Wszystko to jest nie tylko irytujące, choć. Jest to również niebezpieczne.

Ta strona nie może być zaufane, aby zapewnić bezpieczne i dokładne wyniki wyszukiwania. Oczywiście nie. Po tym wszystkim jest to związane z porywacza przeglądarki i celem porywacza do boost web ruchu na poszczególnych stronach i generowania dochodów pay-per-click dla jego właścicieli. Oznacza to, że nic nie widać na ekranie teraz jest niezawodny. Nie wyników wyszukiwania, nie dostanie przekierowany do strony, nie reklamy, które są bombardowani ze nic. Za każdym razem po kliknięciu na coś, hakerzy za zakażenie zarabiać.

Również istnieje ryzyko pogorszenia swojej sytuacji poprzez pobranie złośliwego oprogramowania w systemie. Jedno kliknięcie może czasami równa Twojej zgody. To wszystko, czego potrzeba. Nie możesz sobie nawet sprawy, że jesteś zapraszając więcej pasożytów na pokładzie. I jak wszystko to nie jest mało, porywacz również stawia swoją prywatność na ryzyko. Używa przeglądarki do Ciebie szpiegować i zbierać poufne informacje, który następnie wysyła do jego twórców. Jeśli szkodnika dostaje jego ręce na swoje poświadczenia danych osobowych oraz finansowych, będzie w poważnym niebezpieczeństwie. Nie pozwól, aby się stało. Nasz przewodnik usuwania poniżej i usunąć porywacza ASAP.

Jak intruza wprowadzony Twój komputer? Jednym z najbardziej prawdopodobne scenariusze polega wiązkach freeware. Często pobrać darmowe programy z sieci web? A jeśli nie, czy zdecydujesz się do niestandardowych lub ustawień standardowych? Jeśli odpowiesz nie jest ten ostatni, trzeba zmienić swoje nawyki. Niestandardowe opcje daje szansę, aby zobaczyć wszystkie dodatkowo dołączone aplikacje, które mają być instalowane na komputerze użytkownika wraz z oryginalnego programu. Umożliwiają one również usunąć wszystkie dodatki przed zakończeniem instalacji, podczas gdy standardowe ustawienia nie daje takich możliwości. Starannie wybrać. Wybierz bezpieczeństwa kosztem szybkości. Trochę więcej czasu i uwagi można zaoszczędzić mnóstwo problemów w przyszłości.

BFMIO.COM Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć BFMIO.COM z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *