Usunąć Bitballoon.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Bitballoon.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Bitballoon.com. Ten przewodnik usuwania Bitballoon.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Przeglądarka porywacze somolotu są irytujące pasożytów cyber, które przejąć przeglądarek swoje ofiary i ich atak z licznych natrętne reklamy. Jeśli zauważysz, że twój homepage i Szukaj dostawca został zastąpiony przez Bitballoon.com Strona internetowa, to znak, że został porwany przeglądarki.

Atak ad nastanie prawo po porywacza inwazji. Co to jest więcej, ten pasożyt dostanie jego ręce na dane prywatne www, takich jak przeglądanie historii, surfing zwyczaje, wyniki wyszukiwania, identyfikatory logowania, itp. To zrobić, aby ułatwić dostosowanie treści reklamy w taki sposób, że użytkownik jest najbardziej prawdopodobne kliknąć na wygenerowanej zawartości. Celem jest stworzenie dochodu z każde kliknięcie, który w sądzie karnym.

Porywacze są najczęściej dystrybuowane poprzez zainfekowane łącza i pop-upy, wiadomości spamowych, e-mail, załączników, torrenty, pakiety oprogramowania, wiadomości fałszywe aktualizacji, fałszywe narzędzie Narzędzie reklamy, itp. Aby upewnić się, nie wpaść w pułapkę hakera i chronić komputer przed infekcjami złośliwym oprogramowaniem, sugerujemy, że naszych porad. Omijać z wiadomości spamowych. Jeśli otrzymujesz wątpliwe wiadomości e-mail od nieznanych nadawców, to najlepiej nie po to je otworzyć. Zwłaszcza, jeśli zawierają one, załączników i plików wykonywalnych.

Remove Bitballoon.com
The Bitballoon.com Virus

Również decydując się na Advanced/ Instalacja niestandardowa, w przypadku gdy jest to możliwe jest najbezpieczniejszym sposobem można zainstalować oprogramowanie na komputerze. To pozwoli Ci zobaczyć, jeśli są wszelkie ukryte programy i aplikacje na pakiet, musisz pobrać. Jeśli wszelki dodatkowy oprogramowanie jest dostępne, stanowczo zalecamy, by odznaczenie go, ponieważ jest najbardziej prawdopodobne ukrytego złośliwego oprogramowania.

Przeglądarka porywacze somolotu są nieprzyjemnych pasożytów, które sieją spustoszenie w przeglądarce ofiary. Objawy takie szkodliwe zakażenia obejmują, ale nie są ograniczone do spowolnić połączenia z Internetem, Otulina, nieprawidłowe zachowanie przeglądarki, dużej ilości reklam – wyskakujące okienka, w tekście, banery, miga alerty, itp. Im dłużej porywacza jest pozostawione bez nadzoru, więcej czasu będzie musiał spowodować kłopoty. Coraz większa ilość ogłoszenie wkrótce okaże się trudne dla przeglądarki, aby wyświetlić.

W pewnym momencie rozpocznie się zawiesza i zamrażania, co doprowadzi do przeglądarki przestanie działać całkowicie. Przeglądarka porywacze somolotu są całkowitą naruszeniem zabezpieczeń online i ochrony prywatności. Jeśli chcesz powrócić do normalnego i wolne od reklam przeglądania, trzeba pozbyć się tego szkodnika irytujące, tak szybko, jak można zauważyć jego obecności na komputerze. Instrukcje na końcu tego artykułu, dotyczące usuwania porywacza przeglądarki mogą być pomocne dla Ciebie.

Bitballoon.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Bitballoon.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *