Usunąć Bnewsb.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Adware jest złośliwe oprogramowanie, które jest odpowiedzialne za liczne natrętne reklamy, które są wyświetlane w przeglądarce. Bnewsb.com Strona internetowa jest wynikiem obecność takich nieprzyjemnych pasożytów na twoim komputerze. Więc jeśli możesz stale przekierowanie do tej strony, oznacza to, że gdzieś na komputerze z kategorii adware zagrożenie czai.

Uciążliwości cyber może naruszyć bezpieczeństwo online i obecność monitorując każdy ruch, który zrobić online i zbierania danych, takich jak, ale nie ograniczone do przeglądania historii, zwyczajów i zapytań. Z tych danych pasożyt będzie mógł komponować odpowiednie reklamy, więc użytkownik będzie bardziej prawdopodobne kliknąć przycisk na nich. Jest to poważne naruszenie zabezpieczeń online.

Adware będzie atakować przeglądarkę z takich promocjach zacienionych, w nadziei, aby utworzyć dochodów pay-per-click. Efekt taki ciężki treści sponsorowanych wkrótce odbije się na przeglądarkę, która rozpocznie się w crash i zamrozić, ze względu na dużą liczbę reklam będzie on do wyświetlania każdego dnia. Bnewsb.com adware muszą usunięte z komputera jak najszybciej wykryć go, lub ryzyko, to sieje całkowite spustoszenie w Twojej przeglądarce.

Adware często ukrywa się jako dodatkowa zawartość w pakietach oprogramowania. Obecność pasożytów zazwyczaj jest nie ujawnione prawidłowo. Aby upewnić się, że freeware, który próbujesz zainstalować na swoim komputerze nie zawiera żadnych ukrytych dodatkowego oprogramowania, musisz wybrać niestandardowe lub Zaawansowane instalacji. Nie popełnia błąd, decydując się na szybki montaż. Jeśli nie chcesz naszych porad, jeśli istnieją żadnych ukrytych zagrożeń, one będzie automatycznie instalowane, bez wiedzy użytkownika. Adware jest bardzo podstępny pasożyta. To również kryje się za spam poczta elektroniczna i załączniki, fałszywe aktualizacje, pliki torrent i wątpliwej reklamy.

Bnewsb.com adware nie jest coś, co chcesz mieć na swoim urządzeniu. Raz to atakuje, to zrobi wszystko aby włączyć komputera każdej istniejącej przeglądarki do narzędzia do wyświetlania reklam. W rezultacie ekranu będą roiło się zacieniony ogłoszeń, które będzie próbował skłonić Cię do kliknięcia. Ostrożnie! To złośliwe oprogramowanie dba tylko o produkcji reklam jak najwięcej jak to możliwe. Nie zweryfikuje ich źródeł.

Być może jedno kliknięcie od potencjalnych infekcji cyber. Jeśli stosujesz fałszywe link, może nieświadomie dać hakerzy dostęp do komputera. I to jest dokładnie to, czego chcą. Oszuści polegać na naiwności i zaniedbania, aby uzyskać ich ręce na wrażliwe informacje, takie jak hasła, numery kart kredytowych, adresów IP, itp. Tylko wyjście z tej sytuacji piekielne jest usunąć ten paskudny pasożyta z komputera. Dłuższe opóźnienie, gorzej się Twojej sytuacji.

Bnewsb.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Bnewsb.com z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Bnewsb.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *