Usunąć Cache Killer Virus | Aktualizacja

PUP

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Cache Killer Virus. Ten przewodnik usuwania Cache Killer Virus działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

Pamięci podręcznej zabójca jest narzędziem, które ma na celu poprawić bezpieczeństwo online. Usuwa bufor, tym samym kasowanie zapisanych danych z formularzy online. Ten ostatni może służyć do kradzieży danych osobowych i siekać osób. Aplikacja może brzmi dobrze na papierze, otaczającej rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Pamięci podręcznej Killer został skategoryzowany jako potencjalnie niechcianych programów (PUP) przez ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa. Rozumowanie jest, że prowadzi nieautoryzowanych zadania w tle. Mogłyby prowadzić do kompromisów zabezpieczeń. Jest to w ostrym kontraście z przeznaczeniem programu. Jeśli masz pamięci podręcznej Killer zainstalowanych w systemie, należy ją usunąć jak najszybciej.

Obecność PUP może być dla Ciebie zaskoczeniem. To jest banalne. Jeśli nie pamiętacie, instalowanie pamięci podręcznej Killer do komputera, to w większości. Ukrytego programu ma sposoby uzyskania dostępu do komputerów niewykryte. Najbardziej powszechnie ustalona technika dystrybucji jest łączenie. Freeware, shareware i pirackie aplikacje są zdolne do przenoszenia dodatkowego elementu oprogramowania. Ich listę go jako narzędzia bonus w ich regulaminie. Należy zawsze trochę czasu, przeczytanie umowy licencyjnej (EULA) programy, możesz dodać do komputera użytkownika końcowego. Wybór trybu zaawansowanego lub niestandardowej instalacji mieć pokazane wszystkie opcje.

E-mail spam można przenieść Killer pamięci podręcznej za pomocą załączonego pliku. Załącznik zostanie przedstawiony jako dokumentu lub powiadomienie na ważny temat. Według wszelkiego prawdopodobieństwa wiadomość będzie skierowane w imieniu legalnej firmy lub organizacji, takie jak national post, lokalnej policji, bank, firmę kurierską, instytucji, oddział rządu lub sieci społecznościowych. Najlepszym sposobem sprawdzenia wiarygodności danej list jest dowodem nadawcy adres e-mail. Odwiedź oficjalną stronę odpowiedniego podmiotu, dla odniesienia. Najbardziej uproszczony technika dystrybucji odnoszące się do wykonania jest przy instalacji. Strony sieci web można przekazać zakażenie do systemu podczas uzyskiwania dostępu. To do Ciebie, aby filtrować własnych źródeł i zrobić swoje badania, gdy jest to konieczne.

Raz wewnątrz komputera, pamięć podręczna Killer rozpocznie się wykonywanie nieautoryzowanych zadań. Program działający niechcianych operacji jest głównym czerwona flaga. To jeszcze gorzej, gdy nie są podłączone do określonej usługi. PUP wyświetla reklamy, promowanie okazyjnych ofert dla różnych towarów konsumpcyjnych. Obejmuje to ubrania, akcesoria, sprzęt sportowy, meble, dekoracje, sprzętu ogrodniczego, artykułów gospodarstwa domowego, gry, zabawki i inne. Aby uczynić je bardziej atrakcyjne oko, ukradkiem narzędzie zdobi je z kolorowe wzory, kursywę czcionki, animacje flash i innych efektów specjalnych. Prezentacja to chwyt marketingowy. Killer pamięci podręcznej nie jest handlowej pomocnika. Nie ufasz to zakupy propozycji.

Reklamy są trybikiem w mechanizm zarabianie. Właściciele pamięci podręcznej Killer get paid do promowania stron internetowych osób trzecich. Oni otrzymują prowizje obliczane na podstawie aktywności ludzi. Ta metoda nazywa się system pay-per-click. Za każdym razem, gdy użytkownik następuje reklamę, pewnym jest przyznawany za sukces kampanii. Ponieważ nie płacisz do oferty handlowej przyniósł do Ciebie, Twoje bezpieczeństwo nie jest uważane za głównym problemem. PUP nie skanuje stron sponsorowanych przed przekazaniem ich do użytkownika końcowego. Zagrożenia dla bezpieczeństwa jest Twój wziąć. Tak są konsekwencje, które z nią.

Tam jest ukryte zagrożenie, podłączony do pamięci podręcznej zabójca, który nie powinien być pomijany. W rzeczywistości może to okazać się być bardziej dotkliwe. PUP monitoruje sesji przeglądania ludzi i zbiera informacje na nich. Zamiast usuwania pamięci podręcznej, jak stwierdza czy, tajne program rejestruje go. To nie jest tylko część informacji, które będzie zebrać. Innych wrażliwych danych zawiera historię przeglądania, tracking cookies, naciśnięcia klawiszy, IP adres, położenie geograficzne, kierunkowy, profil demograficzny, konto e-mail, numer telefonu, faksu, nazwy użytkownika, hasła i finansowych poświadczenia. Właścicieli Cache Killer będzie sprzedawać swoje prywatne dane na rynkach darknet bez pytania o zgodę. Ludzi, którzy je zakupić można użyć ich, jak im się podoba.

Cache Killer Virus Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Cache Killer Virus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *