Usunąć Cdn.Viglink.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Cdn.Viglink.com. Ten przewodnik usuwania Cdn.Viglink.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Cdn.Viglink.com jest złośliwej strony internetowej. Jeśli widzisz go cały czas podczas przeglądania, jesteś w tarapatach. Strona jest wyraźną oznaką infekcji. To wskazuje na obecność pasożyta porywacza przeglądarki w systemie. Szkodników już udało się wprowadzić dane swojego komputera i stałego wyświetlania Cdn.Viglink.com jest jej sposób ukazujące się. Zaakceptować, że jako ostrzeżenie to i słuchać go.

Porywacze nie zrobić dla dobrej firmy. Tym, co masz do czynienia jest nie wyjątek. Zacząć szukać jego kryjówki, zaraz po powrocie na stronie Cdn.Viglink.com. Znajdź, gdzie czai się i nie wahaj się go usunąć. Im szybciej to już nie ma, tym lepiej dla Ciebie i Twojego systemu dobrego samopoczucia. Należy pamiętać, spowodowanie szkody porywacza wykorzystuje co sekundę na twoim komputerze. Nie czekaj, wystarczająco długi dla tego uszkodzenia stają się nieodwracalne. Działać już teraz! Opóźnienia prowadzić do złych skutków.

Raz w systemie, porywacza rozpoczyna pracę od razu. Nagle twój pasienie się przeżycie idzie się spod kontroli. Cdn.Viglink.com Strona staje się twój online cień. Za każdym razem iść w Internecie, jest tu do Pozdrawiają was. To tam, po otwarciu nowej karty. To tam, po wpisaniu w polu wyszukiwania. Dostanie przekierowany do niego, starając się odwiedź swoje ulubione strony. Strona nawet zastępuje twój homepage i Szukaj silnika nie przeszkadza, aby zapytać o zgodę. Nie wymaga Twojej zgody, aby wprowadzić zmiany w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dlatego to się nazywa porywacza. To dosłownie hijacks przeglądarki. Przejmuje pełną kontrolę i pozostawia się ponieść konsekwencje. Jeszcze zrujnowanego działań online są najmniej swoje obawy. Prawdą jest, że dzieje się coś znacznie bardziej niebezpieczne za plecami.

Paskudny porywacza jest zaprogramowany do Ciebie szpiegować i nagrać każdy ruch w Internecie, które wprowadzasz. To jest dokładnie to, co robi. Od tej chwili wkracza ona szkodnika uruchamia, zbieranie wrażliwych danych o Tobie. To wszystko wie. To może nawet wykraść poświadczenia danych osobowych oraz finansowych. Jak myślisz, co dzieje się dalej? Wysyła on, oczywiście. Porywacz wysyła zebrane informacje do hakerów za nim i mogą go używać na co im się podoba. Pozwól że zlew chwilę. Oszuści mają teraz dostęp do prywatnych informacji.

Jak myślisz, że to się skończy? Jedno jest pewne, nie zakończy się dobrze dla Ciebie. Prawdziwe pytanie, jest jednak, idziesz, aby siedzieć bezczynnie, podczas gdy porywacza co robi chce lub idziesz do step up i go zatrzymać? Czy ten ostatni. Chronić swoją prywatność. Nasz przewodnik usuwania poniżej i usunąć ten natręt raz na zawsze. Wcześniej zrobisz, tym lepiej.

Jak udało się porywacz się ślizgać się w systemie bez Ciebie zauważyć? Infekcji, takich jak to zwracają się do oszustwa i oszustwa, aby oszukać ich ofiar. Jedna z tych sztuczek jest fałszywy program aktualizacje. Być bardzo ostrożnym, kiedy tylko zainstalować aktualizacje. Może myślisz, że aktualizacji Java podczas, w rzeczywistości, instalujesz złośliwego oprogramowania w systemie. Zawsze zapoznać się z regulaminem przed ich zaakceptowaniem.

Zatrzymaj się, mówiąc “tak” w ślepą wiarę. Zaniedbanie prowadzi do zakażenia. Wszystkie pasożyty są modląc się o pośpiechu i rozproszenia. Nie zapewnia im. Zamiast tego wybierz czujności. Użyj tylko niezawodne pobierania źródeł. Należy uważnie przeczytać wszystkie klauzule w umowie EULA. Jeśli zauważysz, że coś shady, należy natychmiast przerwać instalację. Nie należy się jeszcze łatwiejszy cel poprzez niedbały.

Cdn.Viglink.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Cdn.Viglink.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *