Usunąć Check Weather Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove Check Weather Virus

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Check Weather Virus. Ten przewodnik usuwania Check Weather Virus działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Sprawdź, czy pogoda jest n-Prognoza pogody dostarczanie aplikacji dla jaka pogoda informacje to tylko kamuflaż. Program daje takie informacje, ale to nie wszystko, został stworzony dla. Sprawdź, czy pogoda jest zakażenie adware. To sztuczki można na utrzymanie go na pokładzie przez co Ci uwierzyć, że to jest przydatne i nieszkodliwe. Niestety to nie. Jak już powiedzieliśmy, Prognoza pogody zapewniając funkcji jest po prostu elewacji. Adware robi o wiele więcej. To sprawia, że bałagan twój pasienie się przeżycie. Możesz lepiej działać przeciwko niej natychmiast.

To narzędzie jest używane przez hakerów do zwiększenia ruchu sieci web na poszczególnych stronach, tym samym uzyskaniu dochodów pay-per-click, jak również rozprzestrzeniania szkodliwych treści online. Jeśli zdecydujesz się zachować tego szkodnika, przygotuj się na mnóstwo problemów. Ale eksperci zdecydowanie odradzam który. I tak jak i my. Adware ma miejsce w systemie. Nigdy nie będzie korzystne dla Ciebie w jakikolwiek sposób. W rzeczywistości tym więcej czasu spędza na pokładzie, tym bardziej problematyczne staje się. To jest, chyba, że robisz coś, aby go zatrzymać. To równa tej sytuacji, to zatrzymanie, usunięcie go. To zrobić. Im szybciej adware jest odszedł od komputera, tym lepiej. Nie zwlekaj. Czas nie jest twoim przyjacielem.

Adware, po zakończeniu instalacji, dołącza jego brzydkie plugin do każdego z przeglądarki. To rozszerzenie nie poprawi Twojej aktywności online. To zrujnuje je. Od tej chwili pobiera dołączane zaczniesz cierpienia ciągłe przerwy. Surfowanie po Internecie w pokoju staje się niemożliwe kartę. Dostanie przekierowany do zacienionych stron na każdym kroku. Dodatkowe karty otwarte przez cały czas. Stron trwa wieki, aby załadować. Przeglądarki, walczyć poprawnie wyświetlić zawartość. I są również pochowany z mnóstwem reklam irytujących, potencjalnie niebezpieczne.

Remove Check Weather Virus
The Check Weather Virus

Twój cały ekran jest pokryty reklamy. Nawet strony, które były wolne od reklam są teraz Gruby o banery, oferty, oferty, w pop-upy, najlepsze ceny, teksty, itp itd. To jest koszmar. Ale to także niebezpieczne. Nic nie widać z powodu tego adware jest niezawodny. Wręcz przeciwnie większość to, co widzisz, jest uszkodzony i to dostarcza infekcje.

Jednym kliknięciem na stronie ad/ link/ źle jest potrzebny aby zagrozić swoje już złamany i niską skuteczność maszyny nawet więcej. Nie ryzykuj, pogorszenie swojej sytuacji klikając. I nie stać się sponsorem oszustów. Dla każdego kliknięcia Ci ludzie płacą. Oni zrobić pieniądze bez wysiłku na swój koszt, kładąc na ryzyko w tym samym czasie. Czy to brzmi jak dobry pomysł? Oczywiście nie. Nie wspominając, że ledwo można użyć komputera nawet w trybie offline.

Twój komputer staje się bardzo słaby i nie odpowiada. To również ulega awarii i zawiesza się często. Twoje programy trwać wiecznie, aby załadować i czasami nie każdy ładunek prawidłowo. Jest denerwujący. Wszystko z powodu sprawdzić pogodę. I jak to nie wystarczy, sprawdzanie pogody również zagraża Twojej prywatności przez szpiegostwo na Ciebie i wysyłanie, wszystko, co znajdzie się hakerów za nim. Usuwanie szkodnika teraz, zanim będzie za późno. Aby to zrobić ręcznie, należy użyć nasz przewodnik usuwania poniżej.

Sprawdź pogodę można mieć oficjalne pobranie, ale został zdjęty ze względu skarży się na wiele. Teraz sprawdź pogodę podróżuje sieci web poprzez podawanie wskazówek taktyki jak wiązkach freeware, spam, wiadomości uszkodzone, fałszywe aktualizacje, fałszywych mediów społecznych wiadomości, reklamy firm itd. W przypadku takich szkodników uniemożliwić przedostanie się do systemu znowu, musisz być bardziej ostrożny co klikasz, strony odwiedzić, co mówisz, że “tak”, itp. Innymi słowy musisz być bardziej czujni. Infekcje modlić się za swoje zaniedbania. To zachęca je. Czujność trzyma im daleko. Pamiętaj, że.

Check Weather Virus Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Typ msconfigi naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Check Weather Virus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *