Usunąć ChromeSearch.info (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove ChromeSearch.info

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć ChromeSearch.info. Ten przewodnik usuwania ChromeSearch.info działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

ChromeSearch.info jest tam n-ty złośliwej witryny. Również jest zwiastunem złych wieści dla Twojego systemu. Jeśli widzisz go, za każdym razem iść w Internecie, pamiętaj, że Twój komputer jest już infekcji. To jest zakażony rezygnować szkodników porywacza przeglądarki. Jeśli nie zajmuje się porywacz przed, Przygotuj kilka niespodzianek. Te złe. Porywacze są uważane za niesamowicie irytujące, natrętne i wtrącanie się szkodników.

ChromeSearch.info, jako klasyczny członek tej rodziny, nie ma rozróżnienia. Nie oczekiwać niczego dobrego wyjdzie go na pokładzie. Będzie bardzo rozczarowany. Zamiast nadzieję, że zagrożenie jest nieszkodliwe i ignorując go, stawić czoła fakty i rozpocząć, szuka sposobu się go pozbyć. To, co należy zrobić, i musi to zrobić jak najszybciej. Podjąć wygląd strony ChromeSearch.info jako znak ostrzegawczy, który jest w rzeczywistości i słuchać go. Porywacz czai się gdzieś w zakątkach systemu. Znajdź jego dokładną ukrywanie dodatkowych i delegować ono rezygnować dwa razy o tym myśleć. Zakażenie to nigdy nie będzie korzystne dla Ciebie. Wręcz przeciwnie. Pozbądź się go zanim będzie za późno. Opóźnienia prowadzić do żalu.

Jak wiedzieć, jesteś zarażony? Na początek będzie Zobacz ChromeSearch.info cały czas, kiedy jesteś online. Zostaną otwarte w nowych kartach i będą przekierowywane do niej non stop. To nawet zastąpi poprzednią stronę główną i wyszukiwarki silnik za plecami i zapobiec zmieniając je z powrotem. Ponadto znacznie zmieni twój pasienie się przeżycie. Nie można surfować po Internecie już normalnie.

Remove ChromeSearch.info
The ChromeSearch.info Virus

Porywacz wpływa na każdym kroku. Wszystkie przeglądarki wstrzykuje reklam o różnych kształtach i formach. Ale nie Wyobraź sobie reklamę lub dwa. Aha nie ma. Reklamy są niezliczone i pojawiają się cały czas, obejmujące cały ekran jest blokowanie stron zawartości. Wyobraź sobie, korzystanie z pracy wykonanej w takich warunkach. To jest niemożliwe. Każda witryna, którą możesz otworzyć jest ciężkie na banery, kupony, oferty, w tekstach, oferty i inne formy reklamy, którą można traktować. Bez względu na to, co robisz reklamy nie odchodźcie. Oni nawet stają się bardziej agresywne dzień po dniu.

Wszystko to z powodu paskudny porywacza. Oprócz podrażnienie, które możesz ponieść możesz są również narażone na ryzyko złośliwego oprogramowania cały czas. Nic, co widzisz na ekranie jest niezawodne i łatwo może skończyć się przekierowanie do strony uszkodzony, pełen złośliwego oprogramowania. Ale poczekaj. Tam jest więcej. Porywacz również stawia swoją prywatność na ryzyko. Szpiegów na swoim i zbierają poufne informacje, który wysyła do cyberprzestępcy za nim. To info nie służy wyłącznie do lepszego obrotu, choć. Może być używany w złośliwych celach jak finansowe oszustwa, kradzieży tożsamości. Oszczędzić sobie kłopotów i usunąć infekcji z komputera jak najszybciej. Jeśli chcesz zrobić to ręcznie, śledzić nasz przewodnik poniżej. Jeśli wolisz automatyczne rozwiązania, Pobierz aplikację ochrony przed złośliwym oprogramowaniem do pracy dla Ciebie. Tak czy inaczej, działać szybko. Czas nie jest twoim przyjacielem.

Jak skończy się przebijał z tego porywacza? Powiemy Ci. To było ze względu na swoją nieostrożność. Takie zakażenia nie można wprowadzić bez Twojej zgody. Oczywiście one jej szukać w sneakiest możliwy sposób i jeśli jesteś zbyt roztargniony i zaniedbania, nadaj nie zdając sobie sprawy. W przyszłości być bardziej ostrożny, kiedy jesteś online. Zawsze Zabezpiecz się. Trzymać z dala od miejsc zacienionych. Nie klikaj żadnych reklam, które widzisz. Nie otwieraj wiadomości e-mail od nieznajomych. Użyj tylko niezawodne pobierania źródeł. Być ostrożnym z wiadomości i linki, które otrzymujesz w social media. Jeden zły ruch i pasożyta wchodzi w systemie za plecami. Być bardziej czujni i ostrożni. Czujność trzyma od zakażenia. Zaniedbania zaprasza ich cala

ChromeSearch.info Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Typ msconfigi naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć ChromeSearch.info z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *