Usunąć Cobalt Virus | Aktualizacja

Trojans

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Cobalt Virus. Ten przewodnik usuwania Cobalt Virus działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

Kobalt jest n-ty członkiem rodziny konia trojańskiego. Jeśli obecnie są zakażone z nim, są w bardzo złej sytuacji. Zakażenie wykorzystuje ostatnio znalezionych dokumentów lukę (CVE-2017-11882). Mimo, że Microsoft ma już połatany tę lukę w zabezpieczeniach, wielu użytkowników na komputerze nie zainstalowano najnowsze aktualizacje zabezpieczeń. Jeśli jesteś wśród nich, to jest czas do podjęcia działań. Kobalt jest bardzo niebezpieczny wirus. Hakerzy mogą używać go spowodować wszelkiego rodzaju szkody dla Ciebie i Twojego komputera. To jest Trojan mówimy. Nigdy nie może wiedzieć, co robi Trojan lub co on może zrobić dalej. To wszystko zależy od tego, co hakerzy potrzebne w tym czasie. To dlatego tego rodzaju pasożyty są tak niebezpieczne.

Również kobalt jest bardzo skryty. To może spędzić jakiś czas w systemie zanim zauważy, że coś jest tak. Jeśli jesteś już świadomy sytuacji, czuj się szczęśliwy. Podjąć natychmiastowe środki przeciwko kobaltu. Im więcej czasu spędza w systemie, więcej problemów go powoduje. Szkodnik jest zawsze działa w tle, jak ładuje wraz z systemu operacyjnego. Ponowne uruchomienie komputera nie pomoże. Jedynym wyjściem jest usunięcie. Całkowite usunięcie! Tak nie trać czasu i wyciąć jak najkrótszy pobyt kobaltu ‘s.

Jak powiedzieliśmy, kobalt uruchamiana wraz z systemem i jest praca non-stop. Jak klasyczny Trojan komunikuje się z jego twórców za pomocą polecenia i kontroli służy. W ten sposób oszuści kontrolować wszystko. One można użyć Trojan Wyłącz program antywirusowy i zainstalować więcej pasożytów w systemie. Lub wykorzystują zamieni Twój maszyna część botnet i używać go na ataki cybernetyczne, które jest niezgodne z prawem. Wszystko zależy od ich potrzeb. Jeśli chcą cyber waluty, wykorzystują szkodnika aby włączyć komputer w Górnika monety. Proces wyszukiwania monet jest niezwykle destrukcyjne dla PC, który ją przeprowadza. Właśnie dlatego Oszuści korzystać z Ciebie. Ponadto trojany jak kobalt służyć jako backdoor do szkodnika.

Jeśli hakerzy potrzebować niektóre gotówkę, mogą zainfekować komputer wirusem szyfrowanie plików i Cię szantażować dla pieniędzy. One również Ciebie szpiegować i wykraść Twoje prywatne dane. Ponadto obecność trojana sam powoduje, że komputer gorsze i upaść cały czas. Szkodnika sprawia, że zmiany w ustawieniach domyślnych i programy nie można załadować poprawnie. To jest prawdziwy koszmar. I to wszystko bo nie zainstalować najnowszą aktualizację zabezpieczeń. Teraz masz do czynienia z tych szemraną. Śledzić nasz przewodnik usuwania poniżej i pozbyć się kobaltu w jak najszybciej. Im szybciej to już nie ma, tym lepiej.

Jak jest kobalt rozpowszechniony online? Obecnie szkodnika jest kierowana głównie rosyjskojęzyczni użytkownicy poprzez spamu e-mail. Hakerzy mają skłonność do pisania w imieniu znanych firm, organizacji, służb policyjnych, urzędy pocztowe, itp. w celu nakłonienia ofiary do otwierania wiadomości i pobierania załączników. Zawsze postępuj ostrożnie, po otrzymaniu maila od nieznanego nadawcy. Zwłaszcza, jeśli zaczyna się “Drogi friend/ klienta”.

Legalnych firm będzie zawsze używać swojego prawdziwego imienia zwracam się do was. Tak być ostrożnym. Sprawdź, czy adres e-mail nadawcy dopasowane na adres firmy wiadomości twierdzi, że od. Jeśli nie, wiesz co robić. Usuń go natychmiast i nic nie ściągać. Nie ułatwia cyberprzestępców zadanie jest niedbały i rozproszony. Jest to, co oni mają nadzieję. Udowodnić ich błędne i utrzymać komputer wolny od infekcji.

Cobalt Virus Usuwanie

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Cobalt Virus z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *