Usunąć Coinminer Trojan | Aktualizacja

Trojans

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Coinminer Trojan. Ten przewodnik usuwania Coinminer Trojan działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

Coinminer jest n-ty członkiem rodziny konia trojańskiego. Jak doskonale sugeruje jego nazwa, Szkodnik ten jest nie tylko pewien trojański, to Górnika monety. Oznacza to, że cyberprzestępcy, którzy są za to są przy użyciu pasożyta do kopalni monet kryptowaluta. Tak oprócz zwykle problemy i zagadnienia przyczyny trojany, Coinminer dodaje jeszcze jeden. Zaufaj nam, nie chcesz zachować ten wirus na pokładzie. Należy on do kategorii najbardziej niebezpiecznych zakażeń cyber. Jak najlepiej, aby go usunąć z systemu tak szybko, jak to możliwe. Jeśli nie, Oto co się stało.

Szkodników, które znalazły się w całkowitej ciszy, rozpoczyna liczne nieautoryzowanych zmian w ustawieniach. To zmienia rejestr systemu przez dodanie and/ lub usuwanie kwerend. Modyfikuje lub całkowicie niszczy ważne pliki systemowe które wyniki w programach nie jest w stanie działać poprawnie. Zaraża przeglądarki zbyt i przyczyny ich przekierowanie do zacienionych stron za każdym razem możesz tak jak dotknąć jednego z nich. Poza tym że bombarduje się z niekończącej się stos reklam sponsorowanych i niebezpiecznych we wszystkich kształtach i formach. Zasadniczo okazuje twój pasienie się zakres działania w koszmar i maszyny w kompletny bałagan.

Jednakże istnieje więcej. Jak już powiedzieliśmy, ten Trojan jest Górnika monety. Używa maszyny do kopalni cyfrowe monety jak Bitcoin i Monero. Jeszcze jesteś nie jeden, który dostaje monety w końcu. Aha nie ma. Idą prosto do portfela crypto oszustów za Coinminer. Jesteś po prostu oznacza tej operacji. Możesz dostać nic i hakerzy dostać wszystko. Innymi słowy płacisz cenę. Jak? Proces wyszukiwania monet wymaga dużo mocy procesora CPU i GPU, a także dużo energii elektrycznej. Nie zdziw się, jeśli na koniec miesiąca rachunku za prąd ma dwukrotnie lub nawet trzykrotnie. To jest dokładnie to, co się stało. Nie wspominając, że Coinminer używa komputera w bardzo wysokich temperaturach non-stop. To ruiny Twojego sprzętu i skraca życie Twojego komputera.

Jeśli nie masz potężny system chłodzenia, komputer nie będzie mógł trzymać dla zbyt długo i w końcu będzie przegrzać i crash na dobre. To dlatego hakerzy nie są przy użyciu ich własnych komputerów do kopania monety. Ten “biznes” jest opłacalne tylko w przypadku, jeśli nie korzystasz z komputera, a jeśli ktoś inny cierpi konsekwencje. Nie być, że ktoś. Nie pozwól, aby Ci ludzie was wykorzystać. Trojan ten jest na tyle niebezpieczne, że bez jego funkcje wyszukiwania monet. Dodaj je i możesz uzyskać niewiarygodnie destrukcyjnych i katastrofalne szkodników. Nie pozwól, by pozostać na pokładzie nawet minuty po wykryciu. Dowiedz się, gdzie ukrywa się i usunąć go na dobre. Niech nas ostrzec, usuwanie Coinminer’s jest wyrafinowany proces. Jeśli nie jesteś pewny swoich umiejętności PC, lepsze wykorzystanie aplikacji dobry anty malware pomóc.

Jak można zarazić z Coinminer? Chodzi o nie dziwi, że wirusy jak ten kolei trudne i oszukańcze metody zarazić ich ofiar. Rzeczą jest to, że Trojan potrzebuje Twojej zgody, aby dostać się. Nie zgody, nie ma wstępu. Dlatego używa ukradkiem taktyki jak wiadomości typu spam, uszkodzone strony, wiązkach freeware, fałszywe aktualizacje, itp. Chce ci dupe. To modli się za pośpiech, rozproszenia i nieostrożność. Bez nich żadna metoda nie jest wystarczająco dobre odnieść sukces. Tak nie przyznać im. Nie bądź zaniedbania i nie ułatwia zadanie hakerów. Zabezpiecz się. Bądź czujny, cały czas kiedy jesteś online. Jeden zły ruch lub kliknij może spowodować zakażenie. Zabezpiecz się cały czas.

Coinminer Trojan Usuwanie

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Coinminer Trojan z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *