Usunąć CRYPTO-LOOT Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć CRYPTO-LOOT Virus. Ten przewodnik usuwania CRYPTO-LOOT Virus działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Jesteś chory i zmęczony reklamy CRYPTO-łup? Stale pojawiają na ekranie? Jeśli tak, masz problem. Reklamy nie pojawi się, jakby za dotknięciem różdżki. Zakażenie przyniósł je wzdłuż. Zakażenie adware, mają być dokładne. CRYPTO-łup jest adware i powinni wiedzieć lepiej niż spodziewa się niczego dobrego wyjdzie inwazję. Nie trać czasu. Szkodnik ten nie miał być korzystne dla Ciebie w jakikolwiek sposób. Wręcz przeciwnie. Został stworzony po to, aby służyć jego twórcy szkodliwych celów. Należy go usunąć tak szybko, jak to na miejscu.

Dłuższe CRYPTO-łup pozostaje, gorzej dostaje swoją sytuację. Problemy, które zagrożenia rzuca na Ciebie na do zapłacenia z każdego przekazując je. Rosną również nasilenie. Nie dać czas CRYPTO-łup na twoim komputerze i nie w pełni uwolnić swój potencjał. Nie lubisz konsekwencje. Przyjdzie czas, gdzie można uniknąć własnej maszyny ze względu na liczne shenanigans adware. Nie czekaj aby tak się stało. Podjąć natychmiastowe środki i czyszczenia komputera. Im szybciej pozbyć się tego intruza, tym lepiej. Opóźnienia prowadzą do niczego, ale ubolewa.

Po pomyślnym zainstalowaniu CRYPTO-łup, problemów rozpocząć wylewanie. Przeglądania, na przykład, jest nie taki sam już. Surfowanie po Internecie jako pokoju pozostaje w przeszłości. Teraz już nie są w stanie znaleźć, czego szukasz. CRYPTO-łup bombarduje się z mnóstwo irytujących reklam na dzień. Cały ekran jest pokryty reklamy w różnych kształtach i formach. One są wszędzie, miga i blokowania zawartości.

Wyobraź sobie, uzyskanie wszelkich prac online w takich warunkach. Ale zakłócenia nie jest ograniczony do tylko Twojej aktywności online. Urządzenie stara się wykonać poprawnie nawet w trybie offline. Jego prędkość spada do indeksowania. Zawiesza się i zawiesza się często. Twoje programy trwać wiecznie, aby załadować. To jest koszmar. A wszystko to z powodu ten przykry adware. Dlaczego należy tolerować jego shenanigans? Irytuje Cię cały czas i sprawia, że można uniknąć za pomocą własnego komputera. Ponadto jest otwór w ścianie zabezpieczeń.

Nic nie pokazuje, adware jest niezawodny. Nie reklamy, nie stron stale przekierowuje, nic. Jeśli zdarzy ci się kliknąć na nieodpowiednim reklamy lub łącza, może automatycznie zainstalować więcej infekcji na komputerze już złamany. Wyobraź sobie, co się stanie, jeśli możesz zaprosić więcej szkodników na pokładzie. Twój komputer nie będzie w stanie utrzymać długo i było tylko kwestią czasu zanim całkowicie się załamuje.

To, co chcesz? My w to wątpię. Usuwanie infekcji jak najszybciej. Masz nic do stracenia, ale wiele zyskać. Dowiedz się, gdzie ukrywa się i skorzystać z naszego przewodnika usuwania szczegółowe usunąć go raz na zawsze. Nie zapomnij, że czas nie jest twoim przyjacielem tutaj. Nie zwlekaj. Szczegółowy przewodnik można znaleźć na końcu tego artykułu.

Jak adware wprowadzony Twój komputer? Dobrze podobnie jak inne infekcje, CRYPTO-łup również używa sztuczek. Można podróżować ukryte w spam wiadomości e-mail i załączniki. Można ukryć za uszkodzony witryn i reklamy. Może być powiązana z innymi oprogramowanie, itp. Jeśli jesteś wobec zatykać ono z atakuje Cię, trzeba poświęcić więcej uwagi. Jedną rzeczą, którą adware nie powiodła się bez jest nieaktywny współpracę, aka swoją nieostrożność. Nie udzielić go. Nie bądź zaniedbania. W ten sposób hakerzy są tylko pomoc, przez co się łatwym celem. Zamiast tego wybierz czujności. On dba o Twoje bezpieczeństwo podczas zaniedbania otwiera drzwi do komputera przed złośliwym oprogramowaniem.

CRYPTO-LOOT Virus Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć CRYPTO-LOOT Virus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *