Usunąć Digitaldsp.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Jeśli Twój ekran pobiera zalany wiele ogłoszeń, każdorazowo po otwarciu przeglądarki, jesteś w tarapatach! Ciągłe przekierowania do strony Digitaldps.com są również jednym z objawów infekcji adware. Po pasożyta zostanie zainstalowany na komputerze, będzie skanować system i infiltracji każdej przeglądarki sieci web, który masz. Po tym będzie zmodyfikować niezależnie od ustawień przeglądarki, które uzna za stosowne, aby upewnić się, że będzie to jego złośliwy nieprzerwanej pracy.

Nie próbuj cofnąć zmiany, nie adware. Będzie automatycznie wracają co pasożyta ustawić je na. Zwykle reklamy generowane przez pasożyta będzie mieć podpis jak ‘Powered by Digitaldsp.com’ lub ‘Reklamy przez Digitaldsp.com’. Sterujący z takich reklam dala okażą się być trudne zadanie, ponieważ adware może monitorować aktywności w Internecie i zbierania danych, takich jak przeglądanie historii i wyszukiwania kwerendy. Dzięki tym informacjom adware będzie być w stanie dostarczyć reklamy, które będą bardziej atrakcyjne i użytkownik będzie bardziej prawdopodobne kliknąć przycisk na nich. Głównym celem jest stworzenie dochodów poprzez system pay-per-click. Pasożyt będą troszczyć się tylko o generowanie reklam jak najwięcej jak to możliwe, nie troszcząc się o czy oni przekierowywać do bezpiecznych źródeł.

Najbardziej typowe sposoby aby dostać Twój komputer zainfekowany adware, jest otwieranie wiadomości e-mail będących spamem i zainfekowanych załączników, klikając na linki, reklamy i fałszywe aktualizacje, pobieranie plików torrent uszkodzony, jak również jako Instalacja pakietów oprogramowania w trybie szybkiej instalacji. Podczas zajmowania się oprogramowanie, które zostało pobrane z Internetu, musisz wiedzieć, że często te darmowe paczki, które widzisz, mogą zawierać ukryte treści.

W celu dokonania takich programów lub aplikacji widoczne dla Ciebie, musisz wybrać niestandardowe lub tryb zaawansowany w Kreatorze instalacji. Po tym Jeśli zauważysz wszelkie Instalacje opcjonalne, upewnij się je odznaczyć, więc nie są automatycznie instalowane na komputerze. Pamiętaj, złośliwe oprogramowanie takie jak adware nie hack komputera. Tylko w ten sposób można uzyskać dostęp jest, jeśli możesz zainstalować go samodzielnie. Oszuści opierają się na swoją nieostrożność celu skłonienie użytkownika do wpadania w pułapkę. Być ostrożnym i pomyśl dwa razy, zanim klikniesz na nic, podczas przeglądania Internetu.

Tak szybko, jak to atakuje, Digitaldsp.com adware zmieni, przeglądania w piekielne doświadczenia. Nie tylko będzie stale się przerywany przez wtrącanie się reklamy, ale będzie również wystąpić trudności w tym wszelkiego rodzaju prace w Internecie. Tyle i powolne prędkości Internetu wkrótce zawiezie szalony. Nie wspominając już o częste przeglądarka zawiesza się że wkrótce przejdzie, dzięki ogłoszenie ciężkich ataków, które pasożyta wygeneruje się codziennie. Im dłużej możesz przedłużyć jego pobytu, więcej reklam, które będzie produkować, co Twoja sytuacja jeszcze gorzej.

Również adware może ukraść więcej niż historia przeglądania i wyszukiwania. Cenne informacje, takie jak, ale nie ograniczając się do hasła, adresy IP, identyfikator logowania, bank poświadczenia konta i numery kart kredytowych może również wpaść w ręce hakerów. Nie popełnij tego błędu. Oszustów będzie wykorzystać każdej danej okazji, aby dostać w swoje ręce na poufnych danych tak, żeby podzielić się nim z innych wątpliwych stron trzecich dla zysku. Aby odzyskać kontrolę nad przeglądarki i chronić informacje prywatne, potrzebne jest natychmiastowe usuwanie ten przykry adware.

Digitaldsp.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Digitaldsp.com z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Digitaldsp.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *