Usunąć Dregol.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Dregol.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Dregol.com. Ten przewodnik usuwania Dregol.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Dregol.com jest inny niezaufanych wyszukiwarkę, która jest w stanie zmienić przeglądarek głównych internetowej – Internet Explorer, Mozilla Firefox i Google Chrome bez Twojej zgody. W związku z tym program został sklasyfikowany jako porywacza przeglądarki.

Dregol.com jest bardzo podobny do Binkiland, Vosteran, Astromenda i Taplika przeglądarka porywacze somolotu. Najbardziej oczywiste zmiany wprowadzone przez Dregol.com jest modyfikacja silnika domyślną stronę główną i wyszukiwarki. Rzeczywiście jest to tylko sposób porywacze pracy – po ich infiltracji komputera, potrzebują zatwierdzenia zmiany na to, co na pewno może spowodować szkody dla komputera. Jednak co jest bardziej interesujące, jest fakt, że nie pamiętam, Instalowanie programu w systemie i to z pewnością będą Ci przeszkadzać.

W rzeczywistości, Dregol.com nie wymaga zgody, aby wprowadzić komputer. Ten porywacz jest tak wykwalifikowani, że może to sprawi, że zainstalować go samodzielnie, nawet nie zdając. Najczęściej, Dregol.com wchodzi komputerze w pakiecie z innymi freeware, ponieważ zapewnia możliwie najprostszy punkt wejścia dla niego. Dlatego każdym razem, gdy podczas instalowania nowego oprogramowania na maszynie wirtualnej, należy przeczytać wszystkie warunki i postanowienia przez Kreatora instalacji. W przeciwnym razie Twój będzie wystąpić problemy związane z zabezpieczeniami.

W wypadku Dregol.com nacieki systemu, porywacz będzie nie tylko wymienić twój homepage i Szukaj dostawca, ale będzie również dodać rozszerzenie do przeglądarki Mozilla Firefox. Problemem jest to, że to rozszerzenie nie można usunąć za pomocą panelu sterowania. W związku z tym należy zainstalować narzędzie antimalware uzasadnione na maszynie wirtualnej, co spowoduje skasowanie wszystkich potencjalnie niechciane programy z komputera.

Remove Dregol.com
The Dregol.com Virus

Po zainstalowaniu na komputerze Dregol.com rozpoczyna się powodzi monitora z licznymi reklamy i linki. Niestety nie jest bardzo łatwe do rozpoznania tych łączy, więc może otworzyć je przez przypadek i przeniesione do niektórych uszkodzonych stron internetowych ze szkodliwą zawartością. Jeśli tak się stanie, twój czynny maszyna jest bardzo prawdopodobne dostać zakażony rezygnować malware. Dlatego utrzymanie Dregol.com w systemie nie jest zalecane.

Jak już wspomniano powyżej, nie można usunąć Dregol.com za pośrednictwem panelu sterowania całkowicie bo masz będzie nadal usunąć rozszerzenie z Mozilla Firefox i samodzielnie zmienić twój homepage i Szukaj dostawca. W związku z tym Metoda ręcznego może być trudne dla Ciebie. Niemniej jednak zawsze można użyć Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania automatyczne, które mogą być w takim przypadku znacznie bardziej efektywne.

W przypadku sesji przeglądania zostały przeniesione do niezaufanych stron internetowych, zagrożone pliki, jest bardzo prawdopodobne, że aplikacje adware może udało się przeniknąć do maszyny wirtualnej. W rezultacie niektóre zakażenia mogą być ukryte w systemie i mogą zezwolić na niektórych cyberprzestępców do uzyskania dostępu do komputera i wykraść poufne dane. W takim przypadku jedynym sposobem, aby całkowicie usunąć wszelkie zagrożenia z systemu i chronić dane osobowe przed kradzieżą, jest użycie program automatyczny zabezpieczeń. Używając go, wszystkie ukryte infekcje mogą znajduje się i natychmiast usunięte.

Dregol.com można usunąć ręcznie, lub automatycznie. Instrukcje ręcznego znajdują się poniżej tego artykułu. Jednak nawet jeśli po zakończeniu procesu ręcznego, trzeba jeszcze uruchomić pełne skanowanie komputera, aby zidentyfikować wszelkie resztki rejestru lub plików tymczasowych. Można to zrobić po zainstalowaniu narzędzia renomowanych ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, który spowoduje usunięcie wszystkich istniejących zagrożeń na raz i będzie chronić swój system przed złośliwym oprogramowaniem przez cały czas.

Dregol.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Typ msconfigi naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Dregol.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *