Usunąć Feed.easy-pdf.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Feed.easy-pdf.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Feed.easy-pdf.com. Ten przewodnik usuwania Feed.easy-pdf.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Przeglądarka porywacze somolotu są nieprzyjemnych pasożytów, które mają na celu przejęcie kontroli nad przeglądarce ofiary, dla ich własnych celów złośliwy. Feed.easy-pdf.com jest zacieniony witryny sieci Web, której istnienie wskazuje na infekcję porywacza przeglądarki na komputerze. Kiedy tego szkodnika cyber atakuje przeglądarkę, rozpętuje się piekło. Po pierwsze ofiara dostaje roiło się wiele reklam, przerywanie normalnego przeglądania.

Takie nachalne reklamy są znane być trudno się pozbyć. Niezależnie od tego, ile razy użytkownik kliknął na przycisk ‘Zamknij’ będą się ponownie, tak długo, jak długo jest otwarte okno przeglądarki. I to nie wszystko. Przeglądarka porywacze somolotu uprawnione są do wymiany nie tylko stronę główną, ale nowe strony kartę i zrewidować silnik jak również. W ich miejsce pojawi się na stronie Feed.easy-pdf.com.

Nie jest czymś niezwykłym dla porywacza, aby zainstalować innych wątpliwych rozszerzeń do przeglądarki, nie przeszkadza, aby zapytać o zgodę. Co gorsza o przejmującymi kontrolę nad przeglądarką, jest to, że one łatwo wykraść informacje osobiste i finansowe.

Remove Feed.easy-pdf.com
The Feed.easy-pdf.com Virus

Najpopularniejszym środkiem porywacza dystrybucji obejmują wiadomości spamowych, załączniki wiadomości e-mail i pliki wykonywalne, pakiety oprogramowania, zainfekowany reklamy i linki, pliki torrent uszkodzony, fałszywe aktualizacji wiadomości, itp. Spamowych często dostać niedocenione przez użytkowników. Po otwarciu wiadomości e-mail od nieznanych nadawców ryzykujesz, dając dostęp do niebezpiecznych pasożytów, które opierają się na naiwności i zaniedbania.

Podczas gdy online, należy zwrócić szczególną uwagę na co możesz kliknąć na. Diligence jest kluczem do chroniony przed niebezpiecznymi wirusami. Gdy zachodzi konieczność aktualizacji lub pobrać zawartość z Internetu, upewnij się, że używasz źródeł urzędowych i licencjonowane. Nie ślepo ufać losowych wyskakujących okienek, które wzywają do linków wątpliwe.

Głównym celem porywacza jest do generowania zysku przez system pay-per-click. Więcej kliknięć użytkownika sprawia, że na treść wyświetlanych reklam, więcej dochodów, które niesie dla hakerów i strony promowane. Ale o porywacz na komputerze nie tylko przeżywa wielkie niedogodności w postaci ataku ogromne ad. Nr Istnienie takich złośliwy pasożyt powoduje zagrożenie dla prywatności.

Nie chcesz sensowne informacje takie jak między innymi hasła, poświadczenia konta bankowego, numery kart kredytowych, adresy IP, identyfikator logowania, itp., aby wpaść w ręce cyberprzestępców, czy? Dobrze Jeśli możesz stać i nic nie robić, to będzie nieuniknione. Trzeba działać szybko, aby odzyskać kontrolę nad przeglądarki. Zapobiec coraz zagrożona, niezwłocznie usuwając tego porywacza przeglądarki z komputera online bezpieczeństwo i prywatność. Poniżej tego ustępu znajdziesz szczegółowe instrukcje, jak można skutecznie pozbyć tego pasożyta.

Feed.easy-pdf.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Feed.easy-pdf.com z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Feed.easy-pdf.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *