Usunąć Fortpush.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Fortpush.com powiadomienia, że pop-up w przeglądarce nie są godne zaufania. Nagłe pojawienie się ich wskazuje obecność adware na urządzeniu. Im szybciej sobie z tego sprawę, tym lepiej. Wszystkie przeglądarki wpływają – Google Chrome, Internet Explorer, Safari, Opera, Mozilla Firefox, Microsoft Edge. Aplikacja nie jest odporny. Gdy pasożyt ustanawia się, zmieni przeglądarki do wyświetlania reklam narzędzia.

Różnego rodzaju reklamy zaleją ekranu. Większość z nich są znane w celu promowania ekskluzywnych ofert, oferty specjalne, rabaty, itp. I znajdziesz się, że treści sponsorowanych będą bardzo atrakcyjne dla Ciebie. To dlatego szkodnik adware zamierza produkować specjalnie ukierunkowanych reklam, które będziesz bardziej skłonni do klikania. Każde kliknięcie, które wprowadzasz wygeneruje zysk do twórców adware i strony, które będą promować. Aby zwiększyć swoje szanse na sukces, złośliwe oprogramowanie będzie szpiegować aktywności w Internecie i zbierania danych, takich jak przeglądanie historii i wyszukiwania.

Ale jak Pasożyt ten cholerny udało się wkraść na komputerze? Musisz wiedzieć, że adware jest nie wypłacalny siekać drogę w. Jedynym sposobem na to, aby uzyskać dostęp jest, jeśli możesz zainstalować go samodzielnie. Często dzieje się tak bez Ciebie nawet wiedząc o tym. To może być coś tak prostego jak kliknięcie na zacienionym reklamy lub łącza, lub wybierając szybkie rodzaj instalacji. Innych sposobów, aby uzyskać urządzenie zainfekowany adware są za pośrednictwem wiadomości e-mail będących spamem, plików torrent i fałszywe aktualizacje.

Jeśli jesteś za niedbały i nie zwracają uwagi na to, co robisz online, byłoby bardzo łatwo wpaść w pułapkę zastawioną przez hakerów. One rozwijać się w dzięki swojej naiwności. Dowiedz się przeczytać drobnym drukiem i pomyśleć dwa razy przed kliknięciem na przycisku ‘Zgadzam się’. Kiedy to możliwe, zainstalować w trybie instalacji niestandardowej i upewnij się usunąć zaznaczenie żadnego dodatkowego oprogramowania, ponieważ jest to jak malware jest możliwość poślizgu niezauważony na twoim komputerze.

Adware jest nieszkodliwe oprogramowanie. To mogą poważnie uszkodzić przeglądarki sieci web, dzięki czemu słabe, powolne i zawodne. Każdego dnia możesz dostać roiło się coraz bardziej wątpliwe reklamy, które mogą prowadzić do niebezpiecznych źródeł. Związane z adware pasożytów jest całkowita naruszenie prywatności. Poufne informacje takie jak hasła, numery kart kredytowych, itp. można uzyskać łatwo uzyskać przez hakerów, którzy starają się wykorzystać słaba sytuacja.

Nie pozwól, aby przestępcy wygrać! Usuń szkodliwe oprogramowanie i odzyskać kontrolę nad przeglądarki sieci web! Tylko przez pozbycie się pasożytów będzie położyć kres do ataków non stop ogłoszenie i stały monitoring aktywności użytkownika w Internecie.

Fortpush.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Fortpush.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *