Usunąć GamerzLand Search Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć GamerzLand Search Virus. Ten przewodnik usuwania GamerzLand Search Virus działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

GamerzLand wyszukiwania jest paskudne przeglądarki porywacza zakażenia. Jeśli Twoja strona nagle dostaje GamerzLand wyszukiwania, pamiętaj, że jesteś zakażony. Porywacz jest już w systemie, i to jest pierwszy trop jego obecności. Oczywiście swoje kłopoty nie jest wielki. Porywacze nie zrobić dla najemców przyjemny. Wręcz przeciwnie. Są one idealne połączenie bezużyteczne, irytujące i niebezpieczne. GamerzLand wyszukiwania jest nie inaczej. Nie oczekuj niczego korzystne wyjść w systemie.

Prawda jest taka, że będą cierpieć stała włamaniami każdego dnia aż do chwili możesz usunąć go z komputera całkowicie. To jest dokładnie to, co należy zrobić. Tak szybko, jak można zauważyć, że poprzednią stronę główną został zastąpiony GamerzLand wyszukiwania, należy zaakceptować fakt, do czynienia z porywacza przeglądarki i zacząć szukać drogi wyjścia. Im szybciej znaleźć i usunąć go, tym lepiej dla Ciebie i Twojego systemu dobrego samopoczucia. Z drugiej strony, im więcej czasu szkodnika spędza na pokładzie, tym więcej problemów i to powoduje bóle głowy. Nie trać czasu w niepotrzebne dyskusje. Porywacz ma iść. Teraz!

Po wejściu tego szkodnika, natychmiast idzie po Twojej przeglądarki. Przejmuje kontrolę nad nimi i Twoja opinia jest już istotne. Jak już powiedzieliśmy, szkodnika zastępuje Strona główna Szukaj GamerzLand i dostawcy wyszukiwania z http://gmrlnd.com. Wyszukiwarki teraz będzie przekierować do wynik od strony http://search.yahoo.com, więc oszuści za porywacza zarobić dochodów pay-per-click. To nie wszystko, choć. Teraz, że porywacz ma pełną kontrolę nad wcześniej niezawodne przeglądarki, są stale narażone na ryzyko złośliwego oprogramowania. Nic, co widzisz na ekranie można zaufać.

Hakerzy muszą dochodów, nie obchodzi mnie, jeśli linki i wyniki, które widzisz, są bezpieczne, czy nie. Gorsze jest to, że większość z nich są uszkodzone. Jeśli klikniesz na niewłaściwej, automatycznie zainstalować więcej infekcji na komputerze już zainfekowany i złe. I Zostań sponsorem hakerów w tym samym czasie. I aktywności skutecznie zniszczone. Surfowanie po Internecie w pokoju staje się niemożliwe. To prawdziwe wyzwanie. Pacjent ma stałą włamaniami. Dostanie przekierowany do miejsc zacienionych wszech czasów. Dodatkowe karty otwarte na własnej woli. Ekranie zostanie pokryte z reklam, które nie ustępują. To koszmar, i będziesz go nienawidzą.

Wyobraź sobie, uzyskanie wszelkich prac online w takich warunkach. To jest niemożliwe. Porywacz sprawia, że można uniknąć za pomocą własnego komputera. Nie musisz godzić się na wszystko. Po pozbyć Gamez i Szukaj, wszystko wracać do normalnego. Będzie już przekierowań, nie więcej reklam, a otrzymasz twój homepage i Szukaj silnika powrotem zbyt. Urządzenie rozpocznie się wykonywanie normalnie ponownie. Teraz usunąć porywacza. Aby to zrobić ręcznie, należy użyć nasz przewodnik usuwania na końcu tego artykułu.

Jak masz problem z tym pasożytem? Często pobrać programy z niezweryfikowanych źródeł? I po zainstalowaniu programu, czy zdecydujesz się dla ustawień niestandardowych lub te podstawowe? Jeśli zdecydujesz się na te podstawowe, należy zmienić swoje nawyki. Pod nimi instalacja jest całkowicie automatyczny i masz żadnej kontroli, podczas gdy niestandardowe z nich daje szansę, aby zobaczyć, co mówisz tak, aby. Zobaczysz listę wszystkich aplikacji dodatkowych, które zamierzasz zainstalować. Usunąć je wszystkie. Takie “bonusy” częściej niż nie są złośliwe i jeśli nie je zapobiegania przedostawaniu się na czas, będziesz mieć do czynienia z nimi później. Należy pamiętać, że następnym razem możesz zainstalować program.

GamerzLand Search Virus Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Typ msconfigi naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć GamerzLand Search Virus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *