Usunąć GarGizer System Repair | Aktualizacja

PUP

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć GarGizer System Repair. Ten przewodnik usuwania GarGizer System Repair działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

GarGizer System Repair jest nie to, co myślisz to jest. Mieści się w kategorii potencjalnie niechciane programy, lub PUP za krótki. Dlaczego te aplikacje są nazywane potencjalnie niechcianych powodem jest to, że one czasami spowodować uszkodzenia. Na przykład ten GarGizer System Repair jest reklamowany jako optymalizacji systemu, który wyczyści Twój maszyna. Po zainstalowaniu, program twierdzi, że liczne problemy zostały wykryte na komputerze. Skarżąca twierdzi również, że kilka z nich zostały usunięte za darmo, ale jeśli chcesz je usunąć, musisz zainstalować jej pełnej wersji.

Jak zapewne myślałeś, pełnej wersji nie są za darmo. Trzeba za to zapłacić. Ale dlaczego to zrobiłaś, że gdy istnieje system cleaner programy, które są całkowicie wolne od opłat, które wykonują tę samą pracę. Nie płacą za GarGizer System Repair w pełnej wersji. Nie jest potrzebny. Nie tylko to, ale możesz również może pogorszyć sytuacji, jeśli go kupić. Co eksperci radzę zrobić to usunąć GarGizer System Repair z komputera. Ma powodu, Dlaczego aplikacja jest klasyfikowane jako potencjalnie niechcianych programów. Nie utrzymać go na komputerze. Jeśli chcesz, aby optymalizator, Pobierz jeden uzasadniony, która nie jest związana z zakażeniami.

GarGizer System Repair skanuje rejestr systemu w poszukiwaniu przestarzałych wpisów. Gdy stwierdzi, że niektóre, oferuje je usunąć. Jednak istnieją setki tysięcy wpisów w rejestrze. Niektóre z nich mogą być nieaktualne lub może odinstalować program, ale zapomniałem usunąć jego klucza. GarGizer System Repair chce rozwiązać wszystkie te problemy. Ale jak powiedział, istnieje tak wiele wpisów do zeskanowania że czasami GarGizer System Repair usuwa te użyteczne jak również. Następnie występują skutki. Niektóre programy mogą nie działać prawidłowo. Inni mogą podjąć wieku, aby wczytać. Okazuje się, że PUP nie można więcej złego niż dobrego. I chce swoje pieniądze.

Nie daj się nabrać. Nie płać za ten pełny wersja od ten PUP. To nie pomoże Ci w jakikolwiek sposób. nawet jeśli to rzeczywiście usuwa niektóre nieaktualne pliki, nie wpłynie to wydajność komputera. Ale jeśli usuwa wpisy przydatne, pogorszy się wydajność komputera. Nie należy przyjmować takiego ryzyka. Nie ufasz w GarGizer System Repair. Istnieje wiele uzasadnionych optymalizuje tam nawet wolnych. Znajdź dobry, aby pomóc Ci w procesie optymalizacji. Usuń GarGizer System Repair, choć. Pozbądź się go zanim żałuję, że nie zrobił wcześniej. Użyć nasz przewodnik usuwania poniżej i raz na zawsze usunąć GarGizer System Repair.

Jak zrobił GarGizer System Repair wprowadzić system? PUP oszukane daje pozwolenie na wjazd. Jako program nie można go dostać bez Twojej zgody. Potrzebuje właściwej instalacji. I jest związany z prośbą o zielone światło. Jednak robi to w sneakiest możliwy sposób. W przeciwnym razie będzie to odmowa dostępu. Opiera się na stary ale złoty środek infiltracji jak wiadomości e-mail spam i złośliwe załączniki, uszkodzone strony, nielegalne torrenty, witrynach zaatakowanych przez hakerów, Pobierz niezweryfikowanych źródeł, wiązkach freeware, itp

Każda z tych metod będzie działać, jeśli możesz nie zwracać uwagę na to, co mówisz “tak” do i kliknij na. Kluczem do utrzymania bezpiecznej maszyny jest czujność. Czujność trzyma od zakażenia. Zaniedbania zachęca je. Tak nie ułatwić zadanie pasożytów jest niedbały i rozproszony. Zawsze na bieżąco baczności i zrobić swoje due diligence.

GarGizer System Repair Usuwanie

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć GarGizer System Repair z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *