Usunąć Gatmog Search (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Gatmog Search. Ten przewodnik usuwania Gatmog Search działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Wyszukiwarki i strony głównej zostały nagle zastępuje z https://gatmog.com witryny? Jeśli tak, następnie wiadomość nie jest dobry. Wygląd strony jest jasne wskazanie, że zakażenie. Infekcję porywacza przeglądarki, aby być precyzyjnym. Porywacz i stronę idą w parze, więc jeśli widzisz https://gatmog.com, ma wątpliwości, że pasożyt jest również w system. Nie panikuj. Tak, to prawda, że Twój komputer jest obecnie gospodarzem porywacza, ale prawdą jest również to, że Twojej sytuacji mogło być znacznie gorzej.

Porywacze nie można porównać z trojanami i ransomware kawałki, jeśli chodzi o poziom zagrożenia. Są one zdecydowanie mniej szkodliwe. Ale potem znowu, “mniej szkodliwe” jest nie taki sam, jako “nieszkodliwy”. Oczywiście nie. Nie ma czegoś takiego jako zagrożenie cyber nieszkodliwe. Wszystkie one powodować pewnego rodzaju problemów. Ten porywacz zawarte. Nie popełnia błąd, myśląc, że to nie może powodować żadnej szkody. To może i będzie, jeśli pozwolisz na to. Jeśli dasz to wystarczająco dużo czasu na pokładzie, to może nawet spowodować pewne nieodwracalne uszkodzenia. Wszystko zależy od Ciebie. Dokonać właściwego wyboru i usunąć go, zanim będzie za późno.

Porywacz ma pełną kontrolę nad wszystkie przeglądarki. To sprawia, że zmiany w ich ustawienia bez Twojej zgody. Jest to, jak skończyło się z https://gatmog.com witryny jako Twojej nowej homepage i wyszukiwarki. Otwieraniu przeglądarki jeden dzień i strony już tam był. I nie może pozbyć się go. Nie można go usunąć. Bez względu na to, co robisz nie są w stanie odzyskać swój poprzedni silnik. Porywacz nie jest już możliwe. Tak jesteśmy zmuszeni używać https://gatmog.com, gdy chcesz wyszukać coś w Internecie. Jest to, gdzie się trudne rzeczy. Ta domena nie może być zaufane, aby wyświetlić wyniki wyszukiwania bezpieczne i dokładne. Jest to związane z porywacza po wszystkim. Nic nie pokazuje, to jest weryfikowana. Oczywiście może być całkowicie bezpieczne wyniki wzdłuż wygenerowany te, ale większość z nich są uszkodzone.

Ponadto nie można powiedzieć, która jest która, dopóki nie klikniesz. Kliknięcie, jednak jest zbyt dużo ryzyka. Jeśli zdarzy ci się na osłabionym odsyłacz, możesz łatwo może dostać przekierowanie do strony niebezpieczne, pełna zakażeń. Stamtąd jednym kliknięciem tak lub nie w ogóle kliknij i Pobierz więcej pasożytów w systemie. Porywacz naraża się na ryzyko stałe malware. Nie wspominając, że ruiny tkanina surfing. Za każdym razem iść w Internecie, szkodnika koliduje. Przekierowuje wyszukiwań, bombarduje się z reklam, zegary zawartości stron, spowalnia przeglądarki, itp. To sprawia, że bałagan. Surfowanie po Internecie jest już ani zabawne, ani bezpieczne. Zrób sobie przysługę i usunąć intruza ASAP. Użyć nasz przewodnik usuwania poniżej, aby pomóc Ci to zrobić ręcznie.

Jak porywacza się nie wiedząc o swoim? Prawda jest taka, że szkodnik nabrać Ci daje pozwolenie na wjazd. Nie zgody, nie ma wstępu. Oczywiście to nie pytałem wprost jak pozostawia zbyt wiele miejsca dla odrzucenia. Kiedyś sztuczki. Jest jedną z metod najczęściej używanych infiltracji, łączenie freeware. Zawsze być w pogotowiu, kiedy można pobrać darmowe programy z sieci web. Czasami infekcje podróży powiązane z nimi i jeśli nie znasz je na czas, wchodzą niezakłóconym systemie. Aby być absolutnie świadomi co to jest zainstalowany, wybrać ustawienia niestandardowe i sprawdzić cały pakiet aplikacji. Jeśli znajdziecie coś, że nie chcesz, po prostu usuń zaznaczenie go. Standardowe opcje nie okazją.

Gatmog Search Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Gatmog Search z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *