Usunąć Geekto.net (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Geekto.net. Ten przewodnik usuwania Geekto.net działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

U pacjenta występuje zakażenie adware w systemie. Jak wiemy? Po pierwsze czytasz ten przewodnik usuwania. Po drugie nie wydają się, pozbyć się strony Geekto.net. Jest wszędzie i dostanie przekierowany do niego cały czas. Czy tak jest? Jeśli tak, to nie ifs lub ale o to. Komputer kryje szkodnik adware, a Twoim zadaniem jest usunąć go natychmiast. Na szczęście dla Ciebie, adware infekcje są uważane za stosunkowo łatwe do rozwiązania, jeśli wziąć Monituj działania, oczywiście. Jeśli zignorujesz zagrożenie i nic, co pogorszy.

Adware staną się gorzej i gorzej w miarę upływu czasu. Ważne jest, że działać już teraz. Tak szybko, jak na miejscu strony Geekto.net przejmuje przeglądarki, należy go zaakceptować jako ostrzeżenie to i zacząć szukać adware kryjówki. Gdy znajdziesz, gdzie czai się, należy je natychmiast usunąć. To jest najlepszy kierunek działania można podjąć, nam zaufać. Pasożyt ten przynosi nic ale problemy i bóle głowy. Nie zwlekaj. Twoją sytuację pogorszy się, jeśli. Podjąć działania teraz! Opóźnienia prowadzą do niczego, ale ubolewa.

Jakie są konsekwencje hosting adware? Na początek Geekto.net Strona staje się twój online cień. Wydaje się, na każdym kroku. To tam, po otwarciu przeglądarki. Wydaje się, po otwarciu nowej karty. Podczas próby załadowania innej strony, dostanie przekierowany do niego. Surfowanie po Internecie staje się prawdziwym wyzwaniem. I to nie wszystko. Adware grzebie Ci również z licznych handlowych na codzień. Gdy tyle jako dotknąć jednego z przeglądarki, możesz dostać bombardowani z reklam w różnych kształtach i formach. Widzisz, banery, kupony, oferty, kupony, najlepsze oferty, porównań, pop-upy, reklamy wideo, pop under, itp itd. One są wszędzie, popping i blokowanie stron zawartości. Już nie są w stanie korzystać z Internetu w pokoju. To jest koszmar. Ale nie jest to gorsza część.

Czy informacje, które te reklamy wyglądają jak one zostały dokonane przez Ciebie tylko? Czy mają coś wspólnego z polubienia i zainteresowania? Nie jest to przypadek. Adware musi najpierw kliknąć na reklamy, ponieważ w ten sposób hakerzy za to zyski. Jest to system obrotu pay-per-click. Adware wymaga kliknięcia i dlatego to pokazuje Ci reklamy, które Ci się spodoba. Ale jak nie wymaga ono znaæ co Cię interesuje? Szpiegów na Ciebie.

Geekto.net używa Twojej przeglądarki, aby dowiedzieć się, co budzi zainteresowanie i następnie utworzone reklamy, które będą atrakcyjne dla Ciebie. Jeśli offer/ ogłoszenie wygląda zbyt dobrze aby było prawdziwe, to prawdopodobnie nie jest. Tak nie klikaj. Uniknąć wszystko generuje przez adware i nie stać się sponsorem cyberprzestępców. Co należy zrobić, to pozbyć się szkodników kradzież możliwie jak najszybciej. Po usunięciu go, działań online będzie wrócić do normy.

Jak adware wprowadzony? Zwykle te infekcje, Podróże wiązany do innych programów i po zainstalowaniu programu, otrzymasz je jako “bonus”. Następnym razem możesz zainstalować oprogramowanie na komputerze, wziąć swój czas. Wybrać ustawienia niestandardowe w Kreatorze instalacji, zamiast standardowych. W ten sposób będzie można zobaczyć listę wszystkich dodatkowo dołączone aplikacje, które mają zamiar wprowadzić system i odznacz je. To zrobić. Takie dodatki, częściej niż nie są złośliwe i nie trzeba ich na pokładzie. Jest to jak trochę więcej czasu i uwagi pozwala zaoszczędzić mnóstwo problemów. Nie zapominaj, że.

Geekto.net Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Geekto.net z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *