Usunąć Geniustrainer.net (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Geniustrainer.net

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Geniustrainer.net. Ten przewodnik usuwania Geniustrainer.net działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Czy ciągle dostanie przekierowany do strony Geniustrainer.net? Twój homepage i Szukaj silnika zostały zastąpione przez tego samego serwisu www? Nienawidzimy, aby Ci to powiedzieć, ale wygląda na to, że Twój komputer ma już przeniknęły przez porywacza przeglądarki. Pasożyt ten jest więcej niż zdolne do modyfikowania ustawień przeglądarki i nawet Instalowanie rozszerzeń wątpliwe, paski narzędzi lub dodatki w przeglądarce, nie przeszkadza, aby zapytać o zgodę. Po szkodników cyber zagościła na wszystkich przeglądarkach, rozpocznie się generowanie wielu natrętne reklamy.

Najczęściej są one znane do promowania ekskluzywnych ofert, oferty specjalne, tylko raz kupony i rabaty, itp. Coś z takich treści reklamy jest to, że reklamy będą specjalnie przeznaczone dla pojawiają się bardziej atrakcyjne dla użytkownika. Jest to wszystko dzięki porywacza możliwość kradzieży danych sieci web masz takie jak historia przeglądania, surfing zwyczaje, wyszukiwania zapytania, itp. Korzystając z tych danych, podnosi jego szanse tworzenia dochodów pay-per-click.

Przeglądarka porywacze somolotu są podstępne pasożyty, które zrobią wszystko, aby oszukać Cię i pozwolić im na twoim komputerze. Często oni czają się za spam wiadomości e-mail, załączniki wiadomości e-mail i pliki wykonywalne, pakiety oprogramowania, wątpliwej reklamy i linki, zainfekowane pliki torrent, fałszywe aktualizacji wiadomości i zacienionym narzędzie narzędzia promocji. Aby upewnić się, że Twoja obecność w Internecie jest bezpieczne, trzeba być sumienny i zwracać szczególną uwagę na to, co możesz kliknąć.

Remove Geniustrainer.net
The Geniustrainer.net Virus

Zawsze upewnij się, wybierz Custom/ tryb zaawansowany w Kreatorze instalacji podczas instalacji oprogramowania, które zostało pobrane z Internetu, tak aby być w stanie zobaczyć jeśli tu są wszelki dodatkowy oprogramowanie, który został ukryty od Ciebie. Częściej niż nie okazują się być złośliwym oprogramowaniem w przebraniu. Dlatego należy do naszych porad i zatrzymać, decydując się na szybkiej instalacji. A może zaoszczędzić Ci czas, to nie uratuje cię od potencjalnych infekcji wirusowej. Złośliwe oprogramowanie opiera się na zaniedbania i naiwności. Nie wpaść w pułapkę zastawioną przez hakerów. Być sumienny i nasze zalecenia.

Przeglądarka porywacze somolotu są nieszkodliwe. Nie popełnia błąd niedoceniając jego uprawnień. Reklamy nie mogą wyglądać niebezpieczne, ale prędzej czy później przeglądarki rozpocznie się walka, aby wyświetlić je wszystkie. Z czasem zwiększy liczbę reklam, a więc przeglądarki rozpocznie się wobec upaść często, Twój internet połączenie będzie spadać, nawet zauważysz, że Twój komputer jest wolniejszy niż przed. Nie wspominając już o możliwych zagrożeniach, które mogą ukrywać za pozornie niezawodne reklam i wyskakujących okienek.

Po zauważyłeś obecność irytujące cyber pasożyt, musisz usunąć go z komputera, zanim będzie za późno! Nie trać czasu! Ochrony bezpieczeństwa w Internecie i prywatności! Jeśli chcesz powrócić do normalnego i wolne od reklam przeglądania, a także upewnij się, że Twój komputer jest bezpieczny przed złośliwym oprogramowaniem, zalecamy, że stosujesz nasze szczegółowe instrukcje, więc możesz nauczyć się raz na zawsze pozbyć się tej plagi!

Geniustrainer.net Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Geniustrainer.net z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *