Usunąć Google Image Downloader | Aktualizacja

PUP

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Google Image Downloader. Ten przewodnik usuwania Google Image Downloader działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

Google Image Downloader jest złośliwe rozszerzenie dla przeglądarki Google Chrome. Jest podzielone przez malware naukowcy jako PUP (potencjalnie niepożądany Program). Widać je w formie programów, aplikacji, rozszerzeń, dodatki, paski narzędzi, narzędzia do optymalizacji, itp

Google Image Downloader z początku może wyglądać niezawodny rozszerzenie do zainstalowania, ale niestety, to nie jest prawda. Ma moc, aby zmienić ustawienia przeglądarki i porwać dostawcy wyszukiwania, a także wyświetlanie zawartości natrętnych na każdej stronie internetowej, którą odwiedzasz. Takie treści reklamy mogą obejmować, ale nie jest ograniczone do wyskakujących okienek, ekskluzywne oferty, oferty specjalne, miga żądań fałszywe aktualizacji, kupony, wiadomości, reklamy hiperłącza na losowe strony tekstu, itp

to rozszerzenie Chrome jest promowany przez złośliwy kod JavaScript że pochodzi z zainfekowanych stron internetowych. To zmusza użytkownika do zainstalowania tego niepożądanego programu w swojej przeglądarce wyświetlając okienko z informacją “Add Google Image Downloader”. Co się dzieje, jest, że klikniesz na “Anuluj”, który dodaje pole oznaczone “Uniemożliwić tworzenie dodatkowych oknach dialogowych przez tę stronę”. Prawo wpadniesz w pułapkę przez zaznaczenie tego pola wyboru i kliknij ‘przycisk OK’. Ta akcja będzie prowadzić do szybkiej instalacji złośliwego rozszerzenia.

Jak możesz natknąć się na takie zainfekowanych stron? Dobrze często przeglądarki będą przekierowywać do nich przez hakera keygen, crack lub witryny rozrywki dla dorosłych. Innym sposobem dystrybucji jest darmowe oprogramowanie.

Deweloperzy często przepakowania, programy i aplikacje wraz z złośliwego oprogramowania. Decydując się na szybki montaż użytkownicy łatwo wpaść w tę pułapkę. Jeśli zamiast go na tryb niestandardowe lub zaawansowane w Kreatorze instalacji, można zobaczyć, że każdy kawałek oprogramowania, który znajduje się w tych powiedział wiązki i jest wszystko, co musisz zrobić, po prostu usuń zaznaczenie opcji Wszystkie programy, które uznają za podejrzane lub nigdy nie przeznaczone do pobrania w pierwszym pla CE.

Takie potencjalnie niechciane programy są w stanie spowodować problemy bezpieczeństwa po ich instalacji. Podczas gdy nie są one uważane być wirusy, nadal mogą dostać się na komputer użytkownika bez jego wiedzy lub zgody i działać w sposób, który może stanowić zagrożenie dla ich bezpieczeństwa. Ważne jest, aby wspomnieć, że nie każdy PUP może być narzędziem adware lub porywacza przeglądarki. Ale jeśli taki program nie powiedzie się udowodnić swoją legitymację i przydatność, jest bardzo prawdopodobne, że w rzeczywistości to szkodliwego szkodników w przebraniu.

Google Image Downloader można rozpocząć wyświetlone natrętne reklamy, niezależnie od tego, które strony odwiedzasz. Ofiarą złośliwego rozszerzenie to będzie stale doświadczenie wtargnięcia irytujące podczas swojej sesji przeglądania w postaci fałszywych aktualizacji żądania lub inne promocje oprogramowania. Jest możliwe dla twój homepage i Szukaj silnika uzyskać zastąpione przez niestandardowe.

Google Image Downloader Usuwanie

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Google Image Downloader z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *