Usunąć Google Prize Ad Scam (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Jeśli Nagroda Google wyskakujące okienka są wyświetlane na ekranie, nie bądź zbyt szybkie, aby świętować. Te reklamy, które twierdzą, że wygrałeś nagrodę są fałszywe. Opierają się one na naiwności aby oszukać Cię i dając im dokładnie to, czego chcą – informacje prywatne. Aby uzyskać ich ręce na takie cenne dane, fałszywych wyskakujące reklamy będzie można wypełnić ankietę. Jeśli chcesz odebrać Nagrodę, musisz wypełnić poufnych informacji o sobie. Nie wpaść w tę pułapkę! To nie zakończy się dobrze. Z tych danych one może łatwo zarobić, dzieląc go z innych stron trzecich.

Nikt nie chce ich prywatności, zagrożona w taki sposób. Tak gorąco polecamy, kierownicy dala takie wątpliwe reklam w przyszłości. Jeśli reklamy wydaje się zbyt piękne mogło być prawdziwe, nie częściej niż, to okazuje się być złośliwe reklamy. Raz, niech takie złośliwe oprogramowanie oszukać Cię, jesteś dla piekielne doświadczenia. Możesz stracić więcej niż tylko informacje osobiste i finansowe.

Wygląd reklam pop-up Nagroda Google jest wyraźne wskazanie, że pasożyt nieprzyjemnych adware czai się na komputerze. Takie złośliwe oprogramowanie jest bardzo podstępny i można łatwo oszukać Cię i nadając mu dostęp do komputera cyber, jeśli są nie zwracając szczególną uwagę. W większości przypadków adware chowa się za spam wiadomości e-mail i załączniki, pakiety wolnego oprogramowania, zacienionych reklamy i linki, pliki torrent i fałszywe aktualizacji wiadomości.

Co radzimy Ci zrobić, aby utrzymać bezpieczne obecność w Internecie jest przestać być tak pochopnych. Pomyśl dwa razy, zanim klikniesz niczego, bo być może jedno kliknięcie od zainfekowaniem komputera złośliwym oprogramowaniem. Pośpiech jest Twoim wrogiem. Innym częstym błędem, że większość użytkowników jest zdecydować się na szybką instalację i kontynuować klikając przycisk ‘Dalej’, aż zakończy się proces, a przy tym nie zwracając uwagi na to, co zgadza się na. Nie zapomnij-adware nie hack jego sposób na swój komputer. Potrzebuje Twojej pomocy, aby to zrobić. Być mądrzejszy i czytać między wierszami. Najlepszym rozwiązaniem jest, aby wybrać tryb instalacji niestandardowej, podczas instalowania oprogramowania na komputerze.

Adware nie jest równie niebezpieczne, jak koń trojański. Chociaż może to być prawdą, nie jest nieszkodliwe. Nie popełnia błąd niedoceniając jego moc. Zyskasz nie alarmów poprzez utrzymywanie tego pasożyta na twoim komputerze, dlatego Apelujemy, aby usunąć go jak najszybciej, zanim będzie w stanie zrobić poważne szkody. Jeśli bezczynnie i przedłużenia pobytu, na twoim komputerze, nie lubisz wynik.

Istnieje ryzyko zagrożenia dla prywatności i cyberprzestępcy będą na pewno wykorzystać tę okazję, aby uzyskać ich ręce na hasła, identyfikator logowania, adresy IP, przeglądanie historii, kwerendy wyszukiwania, jak również poświadczenia konta bankowego i numery kart kredytowych. Co więcej tego pasożyta mogą wykonywać inne zadania złośliwych, które mogą być niebezpieczne dla Twojego komputera. Nie marnuj czasu i słuchać naszych ostrzeżenie! Pozbyć się tej uciążliwości teraz lub później będzie przykro. Jeżeli jesteś pewien, jak postępować z usunięciem tego adware, możemy pomóc. Jest wszystko, co musisz zrobić, postępuj zgodnie z instrukcjami poniżej.

Google Prize Ad Scam Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Google Prize Ad Scam z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *