Usunąć Heresurvey.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Heresurvey.com. Ten przewodnik usuwania Heresurvey.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Heresurvey.com jest złośliwej strony internetowej. Jest to związane z zakażeniem cyber. Porywacza przeglądarki mają być dokładne. Dwa idą ręka w rękę, co oznacza, że jeśli zostanie wyświetlona strona cały czas, porywacz jest już gdzieś na twoim komputerze. Jest to jeden, zmuszając witryny na Ciebie non stop więc być się, że ukrywa się gdzieś w cieniu na komputerze i należy go usunąć jak najszybciej.

Porywacze są prawdziwym zagrożeniem. Raz w, tego szkodnika będzie rzucić niezliczone problemy na Ciebie. Problemy, które będzie utrzymywać na piętrzą się i rośnie w ważności każdego dnia. Ostatecznie rzeczy wymkną się spod kontroli, a następnie, usuwanie intruz będzie znacznie trudniejsze zadanie. Dlatego ważne jest, że można działać szybko. Raz miejscu strony Heresurvey.com, biorąc na wszystkich przeglądarkach, spojrzeć na to jako ostrzeżenie jest i środki. Im szybciej działają przeciw infekcjom, tym lepiej dla własnego bezpieczeństwa. Procrastinating pogorszy Twój już złe kłopotliwej sytuacji. Porywacz musi iść. Teraz. Jeśli pozwolisz, to pozostanie, będzie to pożałujesz, raczej wcześniej niż później. Opóźnienia prowadzić do żalu.

Po porywacza wchodzi w systemie, problemów rozpocząć wylewanie. Na początek twój pasienie się przeżycie jest nie sama już. To znacznie pogarsza. Porywacz sprawia, że gigantyczny bałagan. Zastępuje poprzedni silnik homepage i wyszukiwarki z własnej domeny i teraz Heresurvey.com Strona jest Twój cień online. W każdym przypadku, gdy zdecydujesz się przejść do trybu online, są zmuszeni do korzystania z witryny. Staje się Twój nowy towarzysz online. Dostanie przekierowany do niego cały czas. Pojawia się po otwarciu przeglądarki. Wydaje się, po otwarciu nowej karty. Tam jest, nie dostawanie uwalniać od ten cholerny strona. Poza tym porywacz też zalewa ekran z reklam sponsorowanych, które zwiększyć ruch internetowy na poszczególnych stronach i oszustów za zagrożenie uzyskania dochodów pay-per-click. Z powodu tej plagi piekielne włączyć działań online. Ale jest coś jeszcze gorzej. Swoje życie prywatne nie jest prywatny.

Zakażenie jest zaprogramowany do Ciebie szpiegować i monitorować każdy Twój ruch online. I to robi. Zaczyna się robić więc od tej chwili wkracza ona. Ale to nie tylko obserwować. Aha nie ma. To również zapisuje wszystko co sie znajduje, a następnie wysyła go do hakerów, którzy je opublikował. Dane osobowe użytkownika kończy się w rękach z nieznajomymi z porządki bardzo wątpliwe. Czy uważasz, że jest to bezpieczne? Należy pamiętać, że porywacz nie kradną tylko informacje związane z przeglądarki. To nawet uzyskać jego ręce na swoje poświadczenia danych osobowych oraz finansowych. Wyobraź sobie, co może się zdarzyć Jeśli Oszuści mają do nich dostęp. Można łatwo paść ofiarą oszustwa finansowe lub nawet kradzież tożsamości. Pytanie jest, idziesz do tego dopuścić lub masz zamiar go uniknąć. Zdecydowanie zaleca się że możesz zrobić ten ostatni. Nasz przewodnik usuwania poniżej i usunąć porywacza, zanim udaje mu się spowodować pewne nieodwracalne uszkodzenia.

Najbardziej popularne techniki, za pomocą których porywacze rozdzielone online obejmują freeware/ shareware wiązki, uszkodzone strony, fałszywy program lub aktualizacje systemu, reklamy firm, niezweryfikowany Pobierz kursy, spam wiadomości e-mail zawierające złośliwe załączniki itp. Jeśli chcesz chronić komputer, być bardziej ostrożny online bo co oszustów trzeba najbardziej do osiągnięcia sukcesu jest swoją nieostrożność. Również Kup sobie niezawodne anty malware program, aby pomóc Ci. Bądź na bieżąco i regularnie skanowanie komputera, aby upewnić się, że jest wolna od zakażenia. Nie poddaję się zaniedbania. To prowadzi do zakażenia. Czujność trzyma im daleko.

Heresurvey.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Heresurvey.com z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Heresurvey.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *