Usunąć HillTopAds.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove HillTopAds.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć HillTopAds.com. Ten przewodnik usuwania HillTopAds.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

HillTopAds.com jest strona, która promuje usługi reklamy online. Platforma jest obsługiwana przez stronę internetową Rapidyl.net. Gdy wylądujesz na HillTopAds.com, zobaczysz oferowanych usług. Platforma obiecuje poprawę ruchu w sieci web do wybranych domen i ich są wyświetlane wyżej w Google. Jeśli jesteś reklamodawcą, usługa ta może znaleźć intrygujące. Jeśli nie, prawdopodobnie nie trafisz na tej stronie z własnego wyboru. Tak czy inaczej, nie powinieneś zdobyć oferowanych usług. Eksperci od bezpieczeństwa odkryli, że HillTopAds.com jest skojarzony adware program.

Obecność fałszywy program będzie prowadzić do różnych problemów z komputerem. Przede wszystkim system spowolni do indeksowania. Komputer często będzie zamrażać, crash i zwraca komunikaty o błędach. Wydajność systemu zdegradowanych jest po prostu mniejszy problem w porównaniu do zagrożenia bezpieczeństwa, które polega na HillTopAds.com adware. Złowieszczy program mogą prowadzić do zainfekowanych stron internetowych. Może również zbierać dane osobowe na Ciebie i sprzedawać je osobom trzecim. Usługi proponowane reklamy są po prostu tuszowanie rzeczywistego celu narzędzia.

Działania HillTopAds.com adware nie ma sensu, biorąc pod uwagę to, co jest jego określonym celu. Ukradkiem program będzie wyświetlać reklamy na ekranie. Pokazują one, że okazja zakupy oferty dla różnych towarów konsumpcyjnych, takich jak ubrania, urządzeń technologicznych, meble, akcesoria, sprzęt sportowy dekoracje, sprzętu ogrodniczego, gry wideo i wiele innych. Na HillTopAds.com oprogramowanie powinno pomóc reklamodawcom dotrzeć ich zawartości do użytkowników końcowych. To nie ma sensu dla programu można traktować jako użytkownik. To wskazuje, że aplikacja nie jest wiarygodne.

Oto, co jest sytuacją wokół reklamy. Twórcy treści osób trzecich wsparcie HillTopAds.com adware w zamian za płatność. Ogłoszenia zawierają przekierowanie linki sponsorowane platform. Każde kliknięcie dodaje pewnej sumy, które otrzymują. Ta metoda płatności jest nazywany system pay-per-click. Wielu właścicieli witryn płacić agentom do promowania ich treści. Jest regularny, ale istnieje kilka szczegółów, które należy uwzględnić. Agencji reklamowych musi zagwarantować niezawodności łączy do stron internetowych. Nie jest to widoczne w HillTopAds.com adware.

Remove HillTopAds.com
The HillTopAds.com Virus

Twórcy shady narzędzie nie spełnione standardy zabezpieczeń jest wymagana. Ukradkiem program Cię do uszkodzonych stron, podawać z malware. Jeśli umowy zakażenia, konsekwencje będą swój ciężar sam. Rejestrujący za HillTopAds.com Strona internetowa ma wykluczona odpowiedzialność za kwestie związane z bezpieczeństwem. Podmiot za domeny jest firmą z Londynu o nazwie Hilltop reklamy Ltd. Według zasady i warunki oraz układów dotyczących polityki prywatności firma nie jest odpowiedzialna za zawartość firm trzecich. Jeśli można się zarazić wirusem, wykonując reklamę, będziesz musiał poradzić sobie z sytuacją na własną rękę.

Inny problem otaczających HillTopAds.com adware jest wyciek danych. Ukrytego programu jest ustawiona do śledzenia sesji przeglądania użytkowników i gromadzenia danych na nich. Służy do rejestrowania historii przeglądania, śledzenie plików cookie, naciśnięcia klawiszy, IP adres, położenie geograficzne, kierunkowy, e-mail, numer telefonu, finansowe poświadczenia, nazwy użytkownika i hasła. Właściciele nikczemników program będzie sprzedawać zebrane dane wejściowe na rynkach darknet bez pytania o zgodę. Dane prywatne mogą wpaść w ręce cyberprzestępców.

HillTopAds.com adware jest rozprowadzany na kilka sposobów. Zwykłe techniki jest łączenie. Freeware, shareware i pirackich aplikacji może przenosić plik instalacyjny programu adware. Oferują one niepotrzebny program jako bonus. Jeśli nie wyłączysz to, to będzie mieć dostęp do komputera. Upewnij się, że przeczytać regulamin programy, które można zainstalować na komputerze. Spamu może zawierać plik instalacyjny programu adware, ukryte za załącznik. Nadawca przedstawi załączony plik jako dokument. Mógłby napisać imieniu istniejącej organizacji dać legitymację wiadomość. Przed otwarciem pliku z wiadomości e-mail, należy sprawdzić dane kontaktowe nadawcy aby potwierdzić, że list jest niezawodny. Drive-by pliki do pobrania są inny punkt wejścia dla HillTopAds.com adware. Wpisanie domeny niepewne jest wszystko, czego trzeba, żeby Cię zainfekowany. Należy być ostrożnym o swoim źródeł online.

HillTopAds.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć HillTopAds.com z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć HillTopAds.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *