Usunąć I30city.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove I30city.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć I30city.com. Ten przewodnik usuwania I30city.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Jeśli widzisz I30city.com cały czas, jesteś zakażony. Urządzenia portów adware pasożytów i nadszedł czas, aby podjąć środki. Szkodniki adware nie są tak niebezpieczne i destrukcyjne jako inne infekcje, ale nie robią dla najemców przyjemny. Tak Weź wygląd strony jako znak ostrzegawczy i na nią reagować. Mimo, że adware jest stosunkowo łatwe do rozwiązania, jeśli masz wystarczająco dużo czasu, może spowodować pewne nieodwracalne uszkodzenia.

Nie czekaj na tego scenariusza, aby rozwijać. Wyciąć jak najkrótszy pobyt szkodników. Tak szybko, jak na miejscu strony I30city.com, przyjmuje się, że fakt są w tarapatach i zacząć szukać drogi wyjścia. Dowiedz się, gdzie ukrywa się paskudne zakażenie i usunąć go po wykryciu. Jeśli nie, Twoja sytuacja pogorszy się w miarę upływu czasu. Im dłużej pozostaje zagrożenie, więcej problemów, jakie ono powoduje. Problemy, które rosną zarówno liczby, jak i nasilenia. Zrób sobie przysługę i usunąć intruza ASAP. Im szybciej oczyścić komputer, tym lepiej. Na końcu tego artykułu znajdziesz przewodnik usuwania szczegółowe, które można wykonać, aby ręcznie usunąć infekcję. Wszystko co musisz zrobić jest wykonaj kroki opisane w odpowiedniej kolejności, biorąc pod uwagę i wkrótce tyle maszyny będą wolne od wirusów ponownie.

Po adware wchodzi, idzie po Twojej przeglądarki. Brzydkie plugin dodaje do wszystkich przeglądarkach. Przez dołączenie tej wtyczki, szkodnika wstrzykuje przeglądarki reklamy. Dlaczego? Ponieważ jest to jego celem. Ma do generowania dochodów pay-per-click dla jego właścicieli, więc go bombarduje się z reklam. Nagle widzisz reklam na każdej stronie, którą odwiedzasz. Oferty, oferty, kupony, banery, pop-upy, pop under, reklamy wideo, porównań, teksty, świetne oferty, najlepsze oferty, itp. Jeśli klikniesz na te reklamy, możesz pomóc zarabiać oszustów. Ich stosowanie ich sponsorem. Czy to brzmi jak dobry pomysł? Nie! Nie tylko są sponsorowanie ich działalności, ale również naraża się na niebezpieczeństwo.

Remove I30city.com
The I30city.com Virus

Większość reklam są uszkodzone. Obaj prowadzą do zacienionych stron pełnych malware lub ukrywają się złośliwego oprogramowania. Tak czy inaczej, jedno kliknięcie jest wszystko to ma dla Ciebie do pobrania więcej zakażeń na zainfekowanym komputerze. Może być kilka reklam, bezpieczne, ale nie ma żadnego sposobu mówienia, która jest która, dopóki nie klikniesz. Sugerujemy nie podjąć to ryzyko. Przeglądanie jest już zniszczony i maszyny wygenerowaną z powodu tego jednego adware. Wyobraź sobie, co się stanie, jeśli zainstalować więcej pasożytów. Wszystko będzie brzydkie. Usuń adware i wszystko wrócić do normy. Zakażenie również zagraża Twojej prywatności przez szpiegostwo na Ciebie i zbierania danych poufnych. Nie pozwól, aby go. Chroń swoje prywatne dane.

Jak można zarazić z tym? Zwykle kawałki adware opierają się na wiązkach freeware do przybyć do miejsca przeznaczenia. Następnym razem możesz pobrać i zainstalować darmowy program ze strony www, być bardziej ostrożny. Nie spieszyć proces i ślepo nie mów tak do wszystkiego. Najpierw przeczytaj regulamin. Jeśli znajdziecie coś niezwykłego, przerwać instalację. Również wybrać ustawienia niestandardowe w Kreatorze instalacji. Pod nimi można dodatkowo dołączonych aplikacji w pakiecie, a także usunąć jego zaznaczenie. Oszuści nie oczekiwać, aby zrobić i dlatego przywiązują ich szkodliwe programy. Cóż udowodnić ich błędne. Nie leń się i zrobić swoje due diligence. Niedbalstwa jest ulicą jednokierunkową na infekcje. Czujność dba o Twoje bezpieczeństwo.

I30city.com Usuwanie

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć I30city.com z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć I30city.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *